Şimdi Ara

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN/HATAY (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
374
Cevap
7
Favori
73.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18mi 19unda mı teslim olacagız arkadaslar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa b

sülüs olmadan işten nasıl çıkacaz ?

Sulusu beklemek zorunda kaldim dostum tarnatifi yok bizm sirket belgeyi şart koşuyor ama yardimci oldular

Ucretsiz izin yillik izin vb. Destek olabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksaz Ö.E. M. K 'ından slm herkese kamarot arkadaşların çoğu aksaz ve izmir askeri kamplara düşecek şimdiden hayırlı olsun herkese

• arkadaşlar askeri hastane varmı sağlıkçılar oradamı kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kürşad ş -- 29 Ekim 2014; 17:51:08 >
  • Muv. Özelliği Şoför yazıyor. 6 aralıkta teslim oluyorum, istanbuldayım. 132,5 yol parası verdiler. Hangi ulaşım yoluyla gitmemi tavsiye edersiniz?
  • 18 Aralık 11:30 Sabiha Gökçen - Hatay biletimi AnadoluJet'ten an itibariyle aldım, sülüs bekleyemeyecegim ne tarih çıkarsa çıksın, beni ilgilendirmez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci gruptakilerin sevk belgeleri ne zaman çıkar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bassavas

ikinci gruptakilerin sevk belgeleri ne zaman çıkar ?

şubeyi aradım 10 aralıktan itibaren çıkıcakmış. Ayrıca ayın kacında gıtmeyı dusunuyorsun. Bende ayın 18Inde gıtmeyı dusunuyorum. işlemler uzun suruyormus vs. gitcek olanlar varsa 18 ınde karalastırıp saatı beraber alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

El Feneriniz muhakkak olsun , lazım olabilir
    İç çamaşırında renk sınırlandırılması yok
    Telefon kartını kesinlikle askeriyenin kendi kantininden alın
    Banyo haftada 3 gündü
    Kantin ucuz , bir topkek 22krştu ( Kasım 2013 / 353.KD yim ) Kantinde NAKİT PARA geçmez haberiniz olsun , size 2.yada 3.gün kart çıkartılacak o kartla alışveriş yapacaksınız kantinden
    Ben Öğlen 2 de teslim olmuştum , gece 10 da tüm işlemlerim bitmişti

iç çamasırında renk sınırlaması yok demişşin. ben sımdı eskı donemlerınkını okuyorum yavas yavasta bir yerde gördum don gıyılmesı zorunlu fılan yazmıs öyle bır sey varmı :D ben hayatta gıyemem gıydımmı 2.gün pişikten biterim. birde benim evde giydigim boxerlar gri. atletide gri alsam sorun olurmu. içlik olarakta krem rengi düşünüyorum. Sorun ederlermi. Kİm ne derse desin %de 100000000000000000000 boxer giyicemde ne olur ne olmaz bi sorayım dedım.
    Birde orda satılan çamasırların rengı ahngı renk.?
    Teslim olunca zirraat kart vs ne zaman cıkıyor.BU kart bankamatık kartı mı yoksa gıderken bır tane bankamatık kartı cıkarmak gerekırmı?
    Namaz kılmada sorun oluyor mu? Eğitim yaptıran cavuslar fılan bır sorun eder mı? Birde bir mesajında okumustum tam hatırlamıyorum hangı konuda 2013de kı konuda herhalde komutanlar cok ıyı demıssın. egıtım yaptıran mı yoksa uzman astsubay tegmen yada yuzbasılar fılan mı. ORada hangı rutbelıler ile karsılasıcaz. Bırde sıkayet vs yada yardım ısteme gıbı durumlarda hangı sırayla komutanlar zıyaret etmek gerekir bilgilendirirsen sevinirim.(Önce astsubay yada böluk yada tabur mu ne haltsa hangısıne gıdılır vs )
    Bırde bır gun nasıl gecıyor . Hangı saatte kalkılıyor. kalvaktı, ogle yemegı saatlerı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roc_20 -- 30 Ekim 2014; 14:49:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: roc_20

quote:

şubeyi aradım 10 aralıktan itibaren çıkıcakmış. Ayrıca ayın kacında gıtmeyı dusunuyorsun. Bende ayın 18Inde gıtmeyı dusunuyorum. işlemler uzun suruyormus vs. gitcek olanlar varsa 18 ınde karalastırıp saatı beraber alalım.

18inde Türk Hava Yolları istanbuldan 12,55e aldım biletimi.
  • quote:

quote:

quote:

thy'nın sıtesınden baktım sımdı 18ınde anadolujetın var 11.30- 13-05 bu tarıfeyımı aldın. Kac paraya aldın bıletı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

thy'nın sıtesınden baktım sımdı 18ınde anadolujetın var 11.30- 13-05 bu tarıfeyımı aldın. Kac paraya aldın bıletı?

yok anadolujet değil , direk THYnin uçuşu 12: 55 kalkışlı 100 TL ye aldım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok anadolujet değil , direk THYnin uçuşu 12: 55 kalkışlı 100 TL ye aldım.

ataturk havalımanından almnıssın smdı jeton dustu. :D neyse facede yazarım gelcek olanlarla o saate anlasır bır gıderız inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roc_20 -- 30 Ekim 2014; 15:11:00 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

El Feneriniz muhakkak olsun , lazım olabilir
    İç çamaşırında renk sınırlandırılması yok
    Telefon kartını kesinlikle askeriyenin kendi kantininden alın
    Banyo haftada 3 gündü
    Kantin ucuz , bir topkek 22krştu ( Kasım 2013 / 353.KD yim ) Kantinde NAKİT PARA geçmez haberiniz olsun , size 2.yada 3.gün kart çıkartılacak o kartla alışveriş yapacaksınız kantinden
    Ben Öğlen 2 de teslim olmuştum , gece 10 da tüm işlemlerim bitmişti

iç çamasırında renk sınırlaması yok demişşin. ben sımdı eskı donemlerınkını okuyorum yavas yavasta bir yerde gördum don gıyılmesı zorunlu fılan yazmıs öyle bır sey varmı :D ben hayatta gıyemem gıydımmı 2.gün pişikten biterim. birde benim evde giydigim boxerlar gri. atletide gri alsam sorun olurmu. içlik olarakta krem rengi düşünüyorum. Sorun ederlermi. Kİm ne derse desin %de 100000000000000000000 boxer giyicemde ne olur ne olmaz bi sorayım dedım.
    Birde orda satılan çamasırların rengı ahngı renk.?
    Teslim olunca zirraat kart vs ne zaman cıkıyor.BU kart bankamatık kartı mı yoksa gıderken bır tane bankamatık kartı cıkarmak gerekırmı?
    Namaz kılmada sorun oluyor mu? Eğitim yaptıran cavuslar fılan bır sorun eder mı? Birde bir mesajında okumustum tam hatırlamıyorum hangı konuda 2013de kı konuda herhalde komutanlar cok ıyı demıssın. egıtım yaptıran mı yoksa uzman astsubay tegmen yada yuzbasılar fılan mı. ORada hangı rutbelıler ile karsılasıcaz. Bırde sıkayet vs yada yardım ısteme gıbı durumlarda hangı sırayla komutanlar zıyaret etmek gerekir bilgilendirirsen sevinirim.(Önce astsubay yada böluk yada tabur mu ne haltsa hangısıne gıdılır vs )
    Bırde bır gun nasıl gecıyor . Hangı saatte kalkılıyor. kalvaktı, ogle yemegı saatlerı vs.

Merhaba torun

iç çamaşırına kesinlikle karışmıyorlar istersen kırmızı giy istesen mavi yada yeşil , karışmıyorlar buna .slip yada boxer ayrımı da yok . İsteyen slip giyiyordu isteyen boxer .
    Namaz konusunda bir sıkıntı çıkmıyordu ama tabii ki eğitim saati ben Bi namaz kılayım deme lüksün olmuyor onu da bil .
    sabah 6 da haftasonlarıda 6:30 kalk saati.
    Ziraat kart yada pttkart zaten şu an basım aşamasında siz oraya girdiğinizde 2.nci yada 3.gun kartlarınız verilecek , sigara içmiyorsan eğer 100tl yeter 22gunluk acemi birliği için ,ben 117tl harcamıştım onunda 10,5 tlsi telefon kartına 3*45dk lık 3 tane kart almıştım ,birde terliğe vermiştim 6tl.
    kantin ucuz 2,5lt kik kola 2,25tl idi düşün yani :)
    bölük komutanı ya ustteğmen olacak yada yüzbaşı hepsi şeker gibi insanlar , bizim bölük komutanı on numaraydı ,hatta tabur komutanımız bile harika bir adamdı binbaşı.

ek : herhangi bir muracaatte önce cavuşlara,olmadı uzmanlara , sonra bölük astsubayına baktın oda çözemiyor o zaman bölük komutanına çıkarsın, oda çözemezse tabur komutanına :)

alay komutanıda 10 numara insandır , deniz piyade kd.albay Ayhan Özden . Sizi çevirir sizinle sohbet eder,hal hatır sorar .bizim devrelerden birkaçı banyodaki sıcak sudan dolayı yanmıştı onda bile geldi durumu sordu ,orada kalmaya bakın 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 30 Ekim 2014; 19:16:21 >

• beyler ben ben hem kısa boylu hem de kiloluyum (1,70-90 kilo) beni ne yaparlar orada? paspas yaparlar falan demeyin moralim altüst olmasın kamarot falan yazmışlar yukarıda nedir o? bunlara nasıl karar veriyorlar? rasgele atıyorlar mı yoksa?

edit: yanlız duba gibi değilim hafif yapılıyım, pehlivan gibi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 31 Ekim 2014; 0:04:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN
    uzun dönemim ben.
    bursadan geliyorum.
    bizim acemi birliğimiz kaç gün olucak birde yemmin törenimizin hangi gün olacağı ne zaman belli olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaa16

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN
    uzun dönemim ben.
    bursadan geliyorum.
    bizim acemi birliğimiz kaç gün olucak birde yemmin törenimizin hangi gün olacağı ne zaman belli olur ?

Sizinki hakkında Bi bilgim yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 31 Ekim 2014; 12:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

beyler ben ben hem kısa boylu hem de kiloluyum (1,70-90 kilo) beni ne yaparlar orada? paspas yaparlar falan demeyin moralim altüst olmasın kamarot falan yazmışlar yukarıda nedir o? bunlara nasıl karar veriyorlar? rasgele atıyorlar mı yoksa?

edit: yanlız duba gibi değilim hafif yapılıyım, pehlivan gibi yani

Tertip takma kafana hayirlisi olsun :-)

• 18i thy atatürk 12.55 uçuşu aldım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: valodatif

18i thy atatürk 12.55 uçuşu aldım bende

3 kişi olduk. devamını bekleriz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.