Şimdi Ara

Lütfen yardım telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler lumia 920 almaya karar verdim fiyatından dolayı. %50 indirime girmiş. 700 küsüre alacağım. Whatsapp,WeChatt,Navigasyon falan bunlarda bi sıkıntı yok araştırdım ve lumia 920de bunlar mevcutmus fakat instagram ile ilgili bir bilgiye ulasamadım. İnstagram yok mu Lumiada?

• bu telefon bu fiyata nasıl indi onada çok şaşkınım inşallah bi hatası problemi falan yokturhttp://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-920/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu920&categoryId=371946
  • telefon parasını sonuna kadar hakediyor öncelikle bunu bilin, nagivasyonda zaten here maps rakipsizdir bunuda biliyorsunuz sanırım , instagram konusuna gelirsek orjinal instagram uygulaması beta da 9 aydır yani instagram pek önemsemiyor ama 3.part instagram uygulamaları var 6tag gibi onun gayet yeterli olduğunu duydum link:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/6tag/7d795cdf-fb1b-4bdf-8f5e-76eb19f7079e

ayrıca hata filan olmaz merak etmeyin.
  • l 925 almak daha mantıklı.daha şık bir cihaz. l920 185 gram ağırlığında neredeyse 11 mm kalınlığı var.

l925 ise sadece 139 gr ve 8.5 mm kalınlıkta.

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu925&categoryId=371946
  • Wp almayin bence sosyal aglar bariz sikintili arkadsim 525i bu yuzden satti facebook instagram 1 saat sonra geliyor bildirimleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

Wp almayin bence sosyal aglar bariz sikintili arkadsim 525i bu yuzden satti facebook instagram 1 saat sonra geliyor bildirimleri.

aynen dün bir video izledim caydım açıkçası. Ya zaten en çok kullanılan topu topu 5-6 uygulama var bari onlar sıkıntılı olmasaydı. İnstagram bile betada. Yazık valla. Akıllı telefon alıp bu kadar sınırlı kullanabilmek hiç tatmin edici değil LG G2ye yöneldim
  • 920 en iyisi kardesim simdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

Wp almayin bence sosyal aglar bariz sikintili arkadsim 525i bu yuzden satti facebook instagram 1 saat sonra geliyor bildirimleri.

aynen dün bir video izledim caydım açıkçası. Ya zaten en çok kullanılan topu topu 5-6 uygulama var bari onlar sıkıntılı olmasaydı. İnstagram bile betada. Yazık valla. Akıllı telefon alıp bu kadar sınırlı kullanabilmek hiç tatmin edici değil LG G2ye yöneldim

G2 ile daha rahat edersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 920 Çok kaba 925 öneririm.
  • wp

Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi Lütfen yardım telefon önerisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.