Şimdi Ara

TV/Monitör Tavsiyesi --> Hangisi daha iyi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Tv/Monitör almayı düşünüyorum daha çok monitör olarak kullanıcam ama odamda Tv girişi olduğu için TV/Monitör almak daha mantıklı geldi,

öncelikle gözü yormayan bi tv/monitör arıyorum oyunlarda iyi performans veren 2 tane kendim buldum ama hangisi iyidir seçemedim ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=163192&productId=evlg22mt45dsiyah

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=163192&productId=evsam22d390

• XxHanniBaLLxX X kullanıcısına yanıt
    TV'den oyun monitörü olmaz. TV olarak da kullanmak istiyorsan, HDMI portlu oyun monitörlerine bakabilirsin. "Öyle monitörleri nereden bulacağım?" diye soracak olursan, bu bölümdeki konumda var hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

TV'den oyun monitörü olmaz. TV olarak da kullanmak istiyorsan, HDMI portlu oyun monitörlerine bakabilirsin. "Öyle monitörleri nereden bulacağım?" diye soracak olursan, bu bölümdeki konumda var hepsi.

Tepkime süresi 5ms olması benim için yeterli gidipte 2ms monitörlere para veremem, ayrıca televizyon için analog girişim var hdmi girişini ekran kartı için kullanıcam, ben 2 tane TV/Monitör seçtim TV değil TV/Monitör olarak üretiliyor bunlar bütçemde düşük en iyi alabileceğim bunlar gidip hoparlörde almak istemiyorum Yüksek çözünürlük olması ve hdmi olması + ekstra modları olması yani oyun modu,film modu + usb movie olması + avantaj gibi gözüktü deli gibi oyuncumusun diye sorarsan değilim genelde programmingle uğraşıyorum ama oyun oynamaktan keyif alırım 5ms bana yeteceğini düşünüyorum teşekkürler.

@bocekgrafik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxHanniBaLLxX -- 15 Ekim 2014; 20:01:58 >

• bi fikri olan ?
  • XxHanniBaLLxX X kullanıcısına yanıt
    Ben de geçenlerde asus vx239h aldım, 2 hdmi girişi var birine hd uydu alıcısı bağladım diğerine kasayı bağladım görüntüsü hoşuma gitti açıkcası, oyunlardada rahatsız edici bir şey görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.