Şimdi Ara

Kask alacağım. Prowell mi alayım? İzmir'de nereden kask alınır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğrenciyim, bütçem 50-70 civarı. Daha fazla çıkamam. Aldığıma göre sağlam ve kaliteli bir şey alayım diyorum. Neredeyse gezdiğim tüm siteler Prowell'i öneriyor.
    İzmir'de kask nereden alınır? Tavsiyeleriniz?

• Prowell ben kullanıyorum mükemmel

[simage][/simage][simage][/simage][DHTUBE=]

DH tüp falan yazıyor merak edip kullandım umarım affedersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RAFREF kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi modelini kullanıyorsunuz?
    DHTUBE ne alaka? Resim görünmüyor.
    Affetmiyorum ulen
  • Delta bisikletten geotech marka kask aldım fiyat 72 tl felan tavsiye ederim yalnız baya hafif haberin olsun ayrıca müthiş tamamlıyor kafayı:)

• mismis M kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi güzel gibi sanki. Sağlamlığı nasıl? Darbe emici özelliği var mı?
  • Bende Sedona var modelini bilmiyorum n11de 65 tl idi heralde ama köpük hertarafı bana kotu geldi ama fullface alabilirm o yüzden değiştirmiyorum. Bu arada prowell kasklar o kadar ucuz değil herhalde

• Prowell F59R modeli özceylan bisiklet'ten 65 TL'ye almıştım. Firma Konya'da, ancak kargo ile bir gün sonra elinize ulaşıyor.
    Eldiven, sele gibi aksesuarlarda da güzel fiyatlar mevcut.

• bende prowel kullanıyorum. gayet memnunum. ama hangi kaska iyi para verirsen her kasktan memnun kalacaksın.
  • Bende özceylan dan prowell f59r almıştım.1-2 güne geliyor kargo.Kask arkadan mükemmel görünüyor ama önden biraz geniş gibi sanki.Yinede tavsiye ederim köpük sedonalardan çok daha güzel görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Baktım şimdi güzel gibi sanki. Sağlamlığı nasıl? Darbe emici özelliği var mı?

Hiçbir kaskın darbe emici özelliği olmaz. Bir düşme ya da çarpışma esnasında, kask maruz kaldığı enerji nedeniyle ya tamamen parçalanır ya da çatlar. Bu noktadan sonra da o kask bir daha kullanılmaz (canını hiçe sayanlar çatlak, hasarlı kask kullanmaya devam edebilir tabi, onların tercihi). Eğer bir kaza esnasında kask bu deformasyona uğramayıp, aldığınız ilk gün olduğu gibi sapa sağlam duruyorsa darbenin etkisini olduğu gibi kafatasınıza aktarıyor demektir. Bu da zaten kaskın üretiliş amacına ve sağlığınıza ters bir durum.
  • Anladım hocam
    Teşekkürler herkese
    Prowell alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.