Şimdi Ara

ucuza alip en oahali sattığınız oyuncular ve takima en iyi katki saglayan transferler kimlerdir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doria isimli oyuncuyu 13 milyon pound a alip 36 milyina chelsea sattim ve defansı topluyordu onun yerine balanda yi aldim 16 milyona onuda 40 dan asgiya vermem...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 3M'ye regen almıstım 110a sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

3M'ye regen almıstım 110a sattım.

Adi neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

quote:

Orijinalden alıntı: MA11

3M'ye regen almıstım 110a sattım.

Adi neydi

genie scout
  • Velez'den 2-3 civarına aldığım bir regeni 70-80 civarına satmıştım. İyi regenler çıkıyor Velez'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Velez'den 2-3 civarına aldığım bir regeni 70-80 civarına satmıştım. İyi regenler çıkıyor Velez'den.

Aynen Velez ve Ajax'tan iyi regenler çıkıyor.

Bende Balanta'yı 8 milyon euro'ya Southampton'a alıp 42 milyon euro'ya Man City'ye satmıştım
  • Franco Zuculini (Orta Saha Merkez)

bedelsiz Galatasaray'a alıp 15M € 'ya satmıştım hangi takıma sattığımı hatırlamıyorum
  • Galatasaray da Bruma'yı 4 sene banko oynatıp 38m Euro'ya Chelsea'ye sattım. Kornerleri Bruma'ya attırdığım için sezonu 10-15 gol 20-30 asist ile tamamlıyordu.

DC olarak Balanta'yı tam hatırlamıyorum ama 8-10m Euro arası bir fiyata alıp sözleşme yenilemediği için kontratın bitmesine 1 yıl kala 30m Euro'ya Real Madrid'e sattım.

Yabancı sınırı sebebi ile Muslera'yı 2 sene oynattıktan sonra 20m Euro'ya Marsilya'ya sattım.

Gabigol isimli genç brezilyalı forveti 6-7m Euro civarı başlarda aldım. İlk 2 sezon rotasyon sonra ki maçlarda ilk 11 çıkardım. Sonunda sözleşme yenilemediği için 48m Euro'ya PSG'ye sattım.

Sneijder ile 2 sezon oynayıp sonunda A.Madrid'e 10m Euro karşılığı sattım.

Oyuna başlar başlamaz potansiyel yetenek keşfetme özelliği 20 olan scout alıp Brezilya'ya yolladım. Arama kriterine 4,5 yıldız ve üstü potansiyel ekledim. Bonservisleri 1-2m arası değişen 6-7 yabancı buldu. Hepsini 48 ay taksitle aldım. Takıma 3 sene sonra katıldılar. Kiralık verdim 1 sene. Sonra içlerinden 2 tanesini ayırdım Bruma ve Gabigol yerine. Diğer 4-5 tanesini toplamda 25m Euro'ya sattım.

Malum yabancı sınırı sebebi ile Semih,Burak,Selçuk bunları satmadım. Ama özellikle Semih'i 20-25m Euro arası kesin satabilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souldarkorn -- 24 Ekim 2014; 8:41:01 >
  • Transfer Listesine koyulan Ciro Immobile'ı €500 bine alıp €11M'ye satmam.
  • portekizli victor perianayı bedelsiz alıp 12 milyona at madridi satmıstım
  • timo werner bedava alip barcaya 50m euroya satmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mate Martinovic diye 18 yaşında bir regeni Dinamo'dan birkaç yüz bin euro verip almıştım. İki sene takımın reisi oldu resmen :D sonra Schalke'ye 9 m euro + sonraki satıştan %25 paya sattım. Bir sene sonra 17-18 m euro verip Roma almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 3 Kasım 2014; 10:54:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.