Şimdi Ara

20 BİN LİRAYA TAM OTOMATİK A-B SINIFI ARAÇ ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkt söylediğim gibi arkadaşlar. belki 21-22 olur. 23 olmaz yani. ne önerirsiniz. çoğunlukla bayan kullanacak. ş.içi kullanılacak az yakması ve sorunsuz olması önemli...

• güncel...
  • O fiyat aralığı çok sıkıntılı. Bende aynı fiyatlarda araç arıyorum bırakın otomatiği manuel vites araç bile bulamıyorum. Allah kolaylık versin.

Opel astra 2001 modeller fena değil ama 21-22 bin değer mi bence değmez. Fakat sitelerde fiyat bu.
    getz,corsa falan filan. Ama otomatiği ne kadar uzun ömürlü sağlam olur bilmiyorum.
    Honda city düşürürsen o fiyat değişenli falan süper olur.
  • küçük araba lazım hocam. bayan kullanacak ve az yakması lazım. yaris ve jazz çok iyi alternatifler ama 20ye bulunmuyor. başka ne olabilir acaba? tam otomatik olması lazım...
  • Tüplü getz tam size göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-super-otomatik-vites-fiat-palio-temiz-175749844/detay

Paliolar var bu tarzda. Ama iyi fiyatlısını bulmak zor.
  • Daihatsu sirion 1.3 otomatik 2007 2008 model bulursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daihatsu ve palio düşünmüyorum. daihatsu piyasası ölü ilerde satamayabilirim. palioya da güvenmiyorum fiata otomatik vites yapamazlar diye düşünüyorum. ama getzi bir araştırayım...
  • Nissan micra fiat panda falan bak. 2.,el önemli diyorsan 1.0 yaris bak.

• 1.0 yarış super olur ama pahali

nissan micra öneririm.
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=707
  • colt ve getz seçeneklerimin en kuvvetlileri şu anda. coltun otomatiği nasıldır? sorun çıkarır mı? getzinki nasıldır?
  • 2009 2010 2011 Aveo HB lere bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

daihatsu ve palio düşünmüyorum. daihatsu piyasası ölü ilerde satamayabilirim. palioya da güvenmiyorum fiata otomatik vites yapamazlar diye düşünüyorum. ama getzi bir araştırayım...

speedgear şanzımana sahip Fiat Palio, Albea gibi temiz araç bulursanız bir inceleyin derim. Üzerindeki şanzıman CVT tipte olup oldukça sorunsuzdur. Birçok firmada olduğu şanzıman kendi üretimi olmayıp (yanlış hatırlamıyorsam) GETRAG üretimi olması lazım.

Sadece bir süre kullanılmasının sebebi sorunlu olması değil, maliyet yüzünden vazgeçilmesidir.
  • o fiyata en ideal getz1.4 otm gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

colt ve getz seçeneklerimin en kuvvetlileri şu anda. coltun otomatiği nasıldır? sorun çıkarır mı? getzinki nasıldır?

GETZ 4 vitesli tam otomatik yağlı şanzuman, çok yakar, sorunsuzdur. geri kaçırmaz.
    COLT 6 vites robotize manuel tek kavramalı şanzuman, az yakar, diğer tek kavramalı şanzumanların aksine sorunsuzdur veya sorun en azdır. , geri kaçırabiliyor sanırım.
    .
    şunlarada bak:
    suzuki alto 1.1
    kia pikanto
    hyundai i10
    2002-2006 palio-panda-punto 1.2 speadgear şanzumanlı olanlar.
    2001-2005 corsa 1.4 motorlular da tam otomatik diye biliyorum.
  • anlaşılan biz colta yöneleceğiz. çünjü yakıt da önemli bizim için...
    Lpg li olursa sıkıntı olmaz. Geri kaçırma bayanlar için büyük bir sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    YAKIT da önemliyse,
    13-15bin liraya makyajlı kasa 1998-2001 nissan micra 1.3 cvt tam otomatik yağlı şanzuman. öneririm.
    ilk fiyatı uygun
    mtv uygun
    şanzuman sorunsuz
    geri kaçmaz
    japon
    2. eli harika
    .
    5-10 BİN LİRANIZ CEBİNİZDE KALSIN.
    http://www.sahibinden.com/nissan-micra/yari-otomatik,otomatik?pagingSize=50&a5_max=2002&a8=62068
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=717

20 BİN LİRAYA TAM OTOMATİK A-B SINIFI ARAÇ ARIYORUM 20 BİN LİRAYA TAM OTOMATİK A-B SINIFI ARAÇ ARIYORUM

• Kia picanto lara baktınız mı ? Sağlam araçlardır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.