Şimdi Ara

operatörden note4 alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler turkcellden galaxy note 4 alıcam ama daha önce hiç böyle operatörden telefon almadım.
    Telefonu alırken istedikleri şeyler nedir ? deneyimli arkadaşlar yazabilirmi acaba ?
    yani ben yarın alcak olsam neler YAPMAM LAZIM lazım hattımda yok

not: lütfen gelipte nakit al kredi çek falan demeyin sorumla ilgili bilginiz varsa yazın.Şimdiden teşekkürler

• Merhaba.
    6 ay kullanılmış faturalı hattınızın olmasını isteyecekler. Hat yok ise 1 yıllık fatura+cihaz bedelini kredi kartı ile çektirmeniz gerekiyor.
    Son 1 yılı normal faturanızla beraber cihaz bedelini alıyorlar.
    Fakat almanızı kesinlikle tavsiye etmeyiz. 2000 bin tl lik bir cihaz 2500 2600 liraya kadar çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 ay taksitle 2.900 oluyo ama yanında paketlerde var internet,dakika falan onları düşünce 100 lira fazla oluyo
    bana çok pahalı gelmedi.Ama 6 ay kullanılmış faturalı hattım yok
  • Telefonu alirken istedikleri tek şey 24 ay onlara köle olman..aklın varsa uzak dur dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenal35ksk Y kullanıcısına yanıt
    TÜRKİYE'DE OPERATÖRDEN TELEFON ALMAYIN. Yurtdışında mesela iphone 6 operatörde 199 dolar, çünkü zaten operatöre 2 yıl bağlandığın için telefon ucuza geliyor. bir nevi operatör karşılıyor ücreti. Türkiye'de ise vereceğin toplam para bir teknosa, vatan fiyatını çooktan geçiyor. Yani hiçbir anlamı yok.

OPERATÖRLERE PARA KAPTIRMAYIN.

ha diyeceksin ki, tek seferde verecek param yok. o zaman da alma be kardeşim o kadar lüks telefon. bu kadar tüketim çılgını olmayın note 3 kullan neyine yetmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.