Şimdi Ara

Satılık YGS, LYS Görüntülü Eğitim CD'si

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YGS ve LYS 'ye kayıt olduğum dershaneden çok bu set ile hazırlandım. Üniversiteyi kazandığım için ihtiyaç fazlası durumdadır. İhtiyacı olan arkadaşın ihtiyacını görmüş olurum bana da fazlalık yapmaz. Dolayısı ile makul fiyattan veriyorum.

Her ders: 50 TL

Birkaç dersi bir arada almak isteyen arkadaşa indirim yapabilirim. Sevgi ve saygılarımla.

Not: Kitaplar elimde bulunmamaktadır. Zaten set sayesinde konu anlatımlı kitaba ihtiyaç yoktur. %100 başarı isteyen arkadaş kendine soru bankası alsın, bu setten her konuyu dinlesin ve soruları çözsün. Ayrıyeten dershaneye kayıt olmanıza gerek yok ama kayıt olmuşsanız bu seti tekrar amaçlı kullanın. Başaracağınıza emin olabilirsiniz. Her ders ortalama 30-50 VCD içerir. Memnun kalacağınıza eminim. Dershaneyi gölgede bırakacaktır. Öğretmenlerin ders işleyişi de eğlenceli ve özel konsepttir. İstediğiniz şehire kargolayabilirim. Kargo alıcıya aittir.

Satılık YGS, LYS Görüntülü Eğitim CD'si
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTheLife -- 14 Ekim 2014; 3:24:51 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• DH, Sanalpazar ortaklığı ile güvenli alışveriş yapmak isteyenler için link:http://www.sanalpazar.com/Ygs-Lys-Goruntulu-Egitim-Seti__isp33104309

• Hocam sayısal dersler ygs mi lys mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi dahil.

• selam ben sanal pazarda bahsettiğiniz set için ödeme yaptım ancak 1hafta oldu daha kargolanmadı acaba satıldımı sanal pazardan mesajlarıma cevap alamadım satıldıysa bana mesaj atın boşuna zaman kaybetmeyim başka bir ürün alayım duruyor ise de hemen kargoya verin çünkü vaktim kısıtlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.