Şimdi Ara

29 Inch veya 27 Inch Performans - Fiyat Bakımından Kaliteli Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlık anlatıyor sanıyorum ki durumu. Monitör almak istiyorum 29 veya 27inch olması tercihimdir. HDMI girişi ile PS4 ve masaüstü bilgisayar için kullanılacak. Oyun oynarken kullanacağım. 3D olmasına gerek yok. Bu özelliklerde beni yarı yolda bırakmayacak fiyat olarak da 900-1000 tl geçmeyen bi monitör biliyorsanız çok yardımcı olursunuz. Şimdiden çok teşekkürler ve iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ServanBK -- 13 Ekim 2014; 17:46:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ServanBK

Arkadaşlar başlık anlatıyor sanıyorum ki durumu. Monitör almak istiyorum 29 veya 27inch olması tercihimdir. HDMI girişi ile PS4 ve masaüstü bilgisayar için kullanılacak. Oyun oynarken kullanacağım. 3D olmasına gerek yok. Bu özelliklerde beni yarı yolda bırakmayacak fiyat olarak da 900-1000 tl geçmeyen bi monitör biliyorsanız çok yardımcı olursunuz. Şimdiden çok teşekkürler ve iyi forumlar.

MX279H IPS
  • ServanBK kullanıcısına yanıt
    27" yeterli senin için. 29" olanlar geniş ekran çünkü. Konsol için uygun değil yani. O kadar para harcamana gerek yok. Bu bölümdeki monitör konumda çok sayıda 27" tavsiyem var. Oraya bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.