Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: justorcun , Yen@l Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle size katılıyorum. En guzel bir bellek veya hdd goturup fhd filmler resimler açıp izleyip karşılaştırmak ve oyle karar vermek. Mağazalarda pazarlama stratejileri cok yapiliyor. Bizzat hasan vatan (vatan computerin sahibi) kendi anlatmıştı. Adamlar bi tv ye indirimi sokar en iyi goruntuyu ona verir hatta diger tv lerin ayarlariyla oynar o tv den binlerce satar. Dikkat etmek akıllı olmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Neyse arkadasım mevzuyu uzatmayalım boşver takma kafana
    Ama sunu bilki bulundugum onerilerde böyle ahım şahım bilgi gerektirecek şeyler değil konuyu dikkatlice okuyunca aslında çok basit ama dikkat edilmesi gereken şeylerden bahsediyorum o kadar.
    Bir siyah performansı ile magaza kandırmacasının ne alakası var, resimlerini dahi koymama ragmen bunun
    Neyini anlamıyorsun.

Hocam son olarak teknosa vatan gibi magazalardan alınabilelecek 2000 ve en fazla 2300 olması ile bana onerebilecegin bir televizyon varmı yoksa canın sağolsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr.Steve

Bende dun samsung 48H6500 aldim suan kargoda sabirsizlikla bekliyorum :) geldiginde kullanip tecrubelerimi paylasacagim

Bende 40ınc olanını almayı düşünüyorum .Yorumunuzu bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 26 Kasım 2014; 20:46:02 >
  • 55 inç kaliteli görüntü istiyorum ve maç yayını izleyeceğim ne öneriyor musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500 tl ye kadar Lg led arıyorum.42" ve üstü neyi önerirsiniz ?
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Televizyon geldi fakat kutusunda bekliyor hala yarın montaj için gelecekler. Montajdan sonra tüm özelliklerini kullanarak değerlendirme yorumu yazacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr.Steve

Televizyon geldi fakat kutusunda bekliyor hala yarın montaj için gelecekler. Montajdan sonra tüm özelliklerini kullanarak değerlendirme yorumu yazacağım :)

Hayırlı olsun,yorumları bekliyoruz
  • SAMSUNG 46F7000 vatanda son bir adet 2000 tl ye varmis. Sizce bu fiyata alinir mi?
    Cok acil yorumlarinizi bekliyorum.
    40H7000 de suanlik aklimda bulunuyor.. siz olsaniz hangisini tercih edersiniz.
  • Saol yorumlar için oda olabilir. Ucuzlar mı acaba 2015e dogru
  • 4000 - 4500 arası 55" 4K tv tavsiyesi yapabilirmisiniz? 4K özelliği için H265 codec ve 2.0 HDMI benim için önemli kriterler
  • arkadaşım için tv bakıyorum. 32-42' arası. smarttv özelliğini mutlaka istiyor. 3d olursa iyi olur. Olmazsada çok sıkıntı olmaz. Max bütçe 1500(aslında 1500de değilde iyi bir model olursa o fiyata çıkılabilir. Yani bir bakıma f/p ürünü arıyoruz.)

Ben ona samsung 32h5570 önerdim.
    Marka olarak öncelik samsung ve lg.

Bu arada internetten almayacak. Mağazadan alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erayerinc -- 27 Kasım 2014; 0:22:15 >
  • sekobaba kullanıcısına yanıt
    Philips 55pfs 7109 (dün başladım kullanmaya süper) 2699 tlye ses sistemiyle aldım Teknosa

Lg lb652v 55 inç 2500 tl Teknosa,Vatan(670 modeli falan da varmış ben lg istemediğim için çok bakmadım)

Sony w805 55 inç 3300 tl Teknosa(netten 300 tl hediye çeki var)

Ben philipsi almasaydım Sony için kasacaktım kendimi çok iyi tv.(Youtube da Teknoseyir inceleme videosuna ulaşabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headcoach -- 27 Kasım 2014; 10:52:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    hocam ben de takipteyim lg 42lb730v var ama çok sorun yaşayan var forumda okuduğum kadarıyla. n11de bi ara 2579 tlye lg 49ub830v vardı. 4k ve 900 hz (gerçekte 50 hz) ama bu tvde usb 2.0 ve hdmi 1.4 var. bi tık üzerinde lg 49 ub850v var. usb 3.0 ve hdmi 2.0 var fiyatı 3400 ama aralıkta iyi bir indirim bekliyorum teknoloji mağazalarından. 2800e kadar düşebilir bence fiyatı.
  • quote:

Sekobaba limitin nedir?
    çünkü 55 ler 1.999 dan 10.000 tl ye kadar çıkıyor...

max 3,500 tl
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    teşekkürler güzel yorumun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

hocam ben de takipteyim lg 42lb730v var ama çok sorun yaşayan var forumda okuduğum kadarıyla. n11de bi ara 2579 tlye lg 49ub830v vardı. 4k ve 900 hz (gerçekte 50 hz) ama bu tvde usb 2.0 ve hdmi 1.4 var. bi tık üzerinde lg 49 ub850v var. usb 3.0 ve hdmi 2.0 var fiyatı 3400 ama aralıkta iyi bir indirim bekliyorum teknoloji mağazalarından. 2800e kadar düşebilir bence fiyatı.

Çok okudum çok fazla sorun gördüm,vazgeçtim lg den,dengi bir tv önerebilir misin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Philipse pek girme sorun yumakları :) sonynin biraz daha ucuza 805 serisi var paneli lgden almış pasif 3dli ama yine yazılımsal sorunlar var. Film izlerken filmi açmasına rağmen açılamıyor mesajı veriyormuş. Samsungta aynı ayarda yok ama çok az sorunu olan bi 7000 modeli vardı ama f mi h mi es mi tam hatırlamıyorum samsungun forumuna bir bakın en iyisi
  • aşağıdaki modellerden hangisini önerirsiniz?Ya da başka bir marka/model mi önerirsiniz? Bütçe max 1500.

lg lb580n
    lg lb580v
    lg lb652v
    lg lb582v
    samsung h5570
  • quote:

SAMSUNG 46F7000 800 herz olmasına rağmen bildiğim kadarı ile F 2013 H 2014 model
    model yılı bu kadar önemlimi dersen yazılımsal teknolojinin günübirlik olarak değiştiği şu günlerde
    2014 H modelden yana tercih kullanmanızı tavsiye ederim....
    6inçlik bir ekran farkı sorun değilse tabiki 40H7000

Cevap icin teşekkürler. 40H7000 almaya karar verdim.
    stoklar da umarim saglam bir sey bulabilirim..
  • quote:

Çok Güzel bir seçim, O kadar tv inceledim Bu modeldeki performans ve görüntüyü hiçbirinde görmedim...
    UE46H7000 almayı cok isterdim fakat 40 incle arasın da 800 TL fark var. Benim bütcemi aşıyor, şuan 50 tl indirimle UE40H7000 1850 TL'ye geliyor.

Bulunduğum mağaza da ellerinde kalmamış sipariş olarak getirilecek. Umarım fiyatına göre doğru bir tercih yapmışımdır.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue46h7000-46117-cm-3d-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-wifi-cift-tuner.html

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue40h7000-40102-cm-3d-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-wif-cift-tuner.html#genel-bakis

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.