Şimdi Ara

Passat'ın TR satış fiyatları belli oldu (Donanım listesi eklendi) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
10
Favori
36.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.0tdi 4motion versiyonu gelecekmi bilginiz varmı, 190 veya 240ps olan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşalr birde boyutları karşılaştırdığımzda yeni passatın daha kısa olmasına rağmen bagajının daha büyük olduğu gözüküyor? nasıl olur ? hem içi alanı daha fazla diyor videoda ..anlayamadım ??
  • Bu arada passatin yakit tankı 66 lt
    b7 de 70 lt idi. Nedense azaltmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ntv de saffet aracı tanıtıyor şuan

İnternette video var mı ? ntv programının
  • DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Evet yasak ve uyarı puanı veriliyor. Fransız araçlarını kötüleyen üyeden bahsediyorsanız 1 ay bölüm kısıtlaması aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ntv de saffet aracı tanıtıyor şuan

İnternette video var mı ? ntv programının

Ben bulamadım..bulan varsa lütfen adresini verebilir mi?
  • Stones S kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: samilto

Arkadaşalr birde boyutları karşılaştırdığımzda yeni passatın daha kısa olmasına rağmen bagajının daha büyük olduğu gözüküyor? nasıl olur ? hem içi alanı daha fazla diyor videoda ..anlayamadım ??

Kısalık 1-2 mm çok fazla değil. Ancak bir videoda biri açıklıyordu. Cab forward dizayn dolayısıyla ön tekerler ön tampona daha yakın konumlandırılmış, böylece aks aralığı arttırılarak iç hacimde kayda değer artışlar sağlanmış..

• Arkadaşlar hali hazırda 1.4 tsi manuel trendline passat beyaz kullanan arkadaşa var mı ? 2015 ler daha gelemdi fiyat uygun olursa bu araç alınır mı ? 68 750 fiyat isteniyor... yoksa 2015 mi beklenmeli??
    ilanda hız sabitleyici+yorgunluk tespit vs var..bu donanımların fiyatları ne kadar acaba ? ekleten var nı trendline aracına ? tşk
  • quote:

Arkadaşlar hali hazırda 1.4 tsi manuel trendline passat beyaz kullanan arkadaşa var mı ? 2015 ler daha gelemdi fiyat uygun olursa bu araç alınır mı ? 68 750 fiyat isteniyor... yoksa 2015 mi beklenmeli??
    ilanda hız sabitleyici+yorgunluk tespit vs var..bu donanımların fiyatları ne kadar acaba ? ekleten var nı trendline aracına ? tşk

Hocam Passat alacaksanız Highline alın.Highline alacak bütçem yok diyorsanız da Insignia alın,Mondeo alın.B7 ya da B8 farketmeksizin Passat olacaksa Highline olmalı.80-90 bin liralık Comfortline donanıma hala halojen far koyuyor adamlar utanmadan.Trendline'da sis farı hız sabitleyicisi filan hak getire onlar da yok.

• Vw'nin sitesinde donanımları ve fiyatları ile yeni Passat yerini almış. Dsg'ye 13 bin istiyor, donanımlarda gözükmez iken fiyat listesinde Dsg'ler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Arkadaşalr birde boyutları karşılaştırdığımzda yeni passatın daha kısa olmasına rağmen bagajının daha büyük olduğu gözüküyor? nasıl olur ? hem içi alanı daha fazla diyor videoda ..anlayamadım ??

Kısalık 1-2 mm çok fazla değil. Ancak bir videoda biri açıklıyordu. Cab forward dizayn dolayısıyla ön tekerler ön tampona daha yakın konumlandırılmış, böylece aks aralığı arttırılarak iç hacimde kayda değer artışlar sağlanmış..

Arkadan itiş bir otomobil gibi konumlandırmışlar dingilleri.

Yan profilden bakınca araçta bir F10 duruşu sezilmiyor değil.

• 13bin lira verip adam tutarsın vites değiştirmeye.Wv grubu hep böyle hem otomatikte hem dizel farkında diğer araçlardan çok fark istiyorlar.
  • Şayet aşağidaki veriler doğru çikarsa 2014 model passat almak daha mantıklı.
    2015 highline 150 bulur bu veriler doğruysa.

Silindir hacmi 1199 cc’ye kadar olan araçlarda ÖTV oranı %45,
    Silindir hacmi 1200 cc-1399 cc arasındaki araçlarda ÖTV oranı %50,
    Silindir hacmi 1400 cc-1599 cc arasındaki araçlarda %55 (bu motor hacminde ancak fiyatı 100.000 tl ve üzeri ise ötv %65 olarak hesaplanacak),
    Silindir hacmi 1800 cc-1999 cc arasındaki araçlarda %110 olarak uygulanacak.
  • 2 yıl önceki fiyatlarla kıyaslama yapalım :)

http://binekarac.vw.com.tr/pdf/onayli-2011-bnk-12-01-ana-liste.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreY -- 27 Ekim 2014; 16:36:10 >
  • FORUMU OKUDUM ANCAK BAZI ARKADAŞLAR NET İLGİYE SAHİP DEĞİL. ALMANYA DA PASSAT 2.0 TDİ 190 BG ARACINI KULLANDIM İNANIN BANA BMW 520D ARKADAN İTİŞ GÜCÜNÜN FARKLI BİR VERSİYONU VE ÖNDEN ÇEKİŞ AYRICALIĞI VE ZEVKİ ARAÇ BAMBAŞKA, ÖZELLİKLE HİGELİNE MODELİ İDDİA EDİYORUM A6 VE 520D İLE MUKAYESE EDİLİR NİTELİKTE. AMA TÜRKİYEYE GELEN ARÇLARDA COMFORTLİNE İLE HİGELİNE ARASINDA PEK FARK YOK JANT EBATI 17 YERİNE 18, ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA, KOLTUKTA MASAJ,ISITMA,HAFIZA,ELEKTRİK VS., AMBİANS AYDINLATMASI BİDE LED GÜNDÜZ VE GECE FARLARI VE DERİ KOLTUK OKADAR. YANİ COMFORTLİNE 14 BİN LİRALIK BİR FARKA TERCİH EDİLİR MANTIKLI OLAN O DUR. TRENDLİNE ALINIRDA HIGELİNE YE BENZETMEYE CALIŞILIRSA EKSTRA 30 BİN LİRA HARCAMAK LAZIM BU SAÇMA OLUR :)

NEYSE SADEDE GELELİM ARAÇ BAYİLERİN POTASINA DÜŞELİ TAM 6 GÜN OLDU ZATEN WV SİTESİNDEDE ARAÇ ÖZELLİKLERİ KOYULALI TAM 1 HAFTA OLDU, ARAÇ BAYİ POTASINA DÜŞER DÜŞMEZ DOĞUŞA GİTTİM 2.0 TDİ 190 BG ARACINI ALMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM AMA BU ARAÇ 2014 TE GELMEYECEKMİŞ SADECE 1.4 TSİ 150 BG VE 1.6 TDİ İLE 2.0 140BG TDİ GELECEKMİŞ BENDE 1.6 120 BG COMFORTLİNE DSG ALMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ BİR FİYAT ÇIKARDI 112 BİN TL DEDİMKİ ZATEN WV SİTESİNDE 109.600 YAZIYOR DEDİM O DA BANA 1500 TL METALİK RENK FARKI ÇELİK ALAŞIMLI STEPNE VE ARKA KOLTUKTA KLİMA KONTROLÜ VAR DEDİ VS. İNDİRİM DEDİM AMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ YÜZÜME BİLE BAKMADI :) BİZ BU ARACI BU FİYATA SATARIZ İŞİNİZE GELİRSE DEDİ BENDE SİNİRLENDİM VE ÇIKTIM DAHA SONRA AYNI ARACI YANİ 1.6 TDİ COMFORTLİNE 120 BG DSG ARACI 111 BİN LİRAYA KASIMPAŞA UZAY OTO DAN ALDIM BİN LİRA KAPORA YATIRDIM. İNŞALLAH KASIM 15-20 GİBİ TESLİM EDİLECEK.

BU ARAÇ PİRİM YAPMAZ DİYENLERE SESLENİYORUM BU ARAÇ TESLİM EDİLDİĞİ GÜN 10 BİN LİRA PİRİM YAPACAK ÇÜNKÜ TÜRKİYEYE GÖNDERİLECEK ARAÇ KOTASI DÜŞÜRÜLDÜ DÜNYADA VE AVRUPADA COK BÜYÜK TALEP VAR İLK ETAPTA 2014 TE HER BAYİYE 15-20 ADET ARAÇ GÖNDERİLİYOR.

HEE Bİ DE ARALIKTA ÖTV GELİYOR KASIMDA ARACINI TESLİM ALACAKLAR YAŞADI. 111 BİN OLAN FİYAT 2015 TE ÖTV ZAMMIYLA 120 YE FIRLAYACAK.

Bİ DE ARACIN ARKA KOLTUKTAKİ KOL DAYAMASINA KAFAYI TAKANLARA SESLENİYORUM HAYATINIZDA KAÇ DEFA ORAYI AÇIP OTURDUNUZ :) 2 SENEDİR ARAÇ KULLANIYORUM ARKA KOL DAYAMASI NASIL BİLMİYORUM BİLE :)) ARMUTUN SAPI ÜZÜMÜN ÇÖPÜ HESABI...

ARACI ALACAKLARA 1.4 TSİ 150 BG TAVSİYE EDERİM DİZELİN HEM KULLANIMI ZOR HEM BAKIMI PAHALI HEM VERGİSİ YÜKSEK. HEMDE NEREDEYSE 1.6 TDİ İLE AYNI DEĞERLERDE HELEKİ YILDA 10-15 İN KM YAPANLAR HİÇ DÜŞÜNMEDEN BENZİNLİ ALSIN.

DSG SORUNUNDAN BAHSEDENLER 2011 DEN BU YANA YENİ KASA JETTA KULLANIYORUM ŞEYTAN KULAĞINA HİÇ SORUN CIKARMADI AİLEDEDE PASSAT VAR DSG ONLARDADA SORUN YOK. BU DSG SORUNUNU NERDEN CIKARIYOSUNUZ.

HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR DİLERİM.

• KOZANHAN34 K kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar, forumda küçük harfle yazmanız gerekmektedir. Şayet aynı yazıyı küçük harfler ile, "Düzenle" diyerek değiştirirseniz sevinirim. Değiştirilmediği taktirde silinecektir.
  • KOZANHAN34 K kullanıcısına yanıt
    Seni ferit abimi gönderdi

• quote:

Orijinalden alıntı: AreY

2 yıl önceki fiyatlarla kıyaslama yapalım :)

http://binekarac.vw.com.tr/pdf/onayli-2011-bnk-12-01-ana-liste.pdf

2 yıl önceki fiyatlara göre ,,,,,inşAllah bu hafta 10 bin farkla alacağım eski kasayı...1.4 tsi Comfortu manuel beyazı buna göre çok da aslında fiyatı artmamış.....:) zaten hiçbir bayide yok Türkiyede bir tane zar zor buldum.... ama yeni kasası çok daha güzel almayı düşünenler bence hemen gidip ön sipariş vermeli..bu zam iyice konuşulmaya başladı ..duöman çıkıyor yakında zam gelir...tabii araç varsa...istediğim araç yoktu mecburen eski kasayı alacağım inşAllah :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samilto -- 28 Ekim 2014; 6:32:50 >

• Dsg sorunu için yazıyorum. Kutunuzu açıyorsunuz kiminize kavun kiminize de kelek çıkıyor. Sadece kavun/kelek oranı epey düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 28 Ekim 2014; 7:13:51 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.