Şimdi Ara

DVD yazıcı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben bikaç hafta önce Philips marka DVDR1660K yazıcı aldım ancak Nero 6 ile DVD yazıyorken Nero 7 premiumla hep hata veriyor sizce bunun nedeni nedir bana yardımcı olursanız çok sevinirim

• Nasıl bir hata veriyor hatayıda yazarsan daha iyi yardım edebilirirz.
  • Yazma işlemi başarısız diyor, yazmaya başlarken bu hatayı veriyor. Mesela Ashampoo Burning Studio yu kurdum hiçbir sorun yok ama Nero 7 Premiumda bi türlü yazdıramadım
  • Nero 6 kullanmayı denedin mi ?
  • 1. si yukarıdan dvd yi seçmelisin
    2. si yazarken uygun araç seçili olmayabilir.Yani cdrw varsa o seçili olabilir.
  • Arkadaşlar Nero 6 da hiçbir problem vermiyor nero7 de writerı seçtim yine olmadı. Bilgisayarda iki writer var diğeride Philips cd writer. Dvd writer ı master yaptım sorun bundan olabilir mi
  • dvd rw cd rw ın sorun olcağını sanmıorum sorun yazılımsal olmalı yani nero da ayarlarda bir sorun olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Framcis_Ryan -- 20 Ekim 2006; 13:43:10 >
  • benim de başıma gelmişti bir kere, yeni yazıcıyı takınca korsan nero hata veriyordu

kullandığın nero 6 orjinal heralde yani writer la birlikte gelmiştir muhtemelen

bende writer la birlikte gelen sürümü kullandım sorunsuz çalışmıştı.

bende tam olarak neden kaynaklandığını bilmiyorum

istersen nero 7 i kaldır yazıcı bağlı iken yeniden kur belki çözülür. kolay gele
  • quote:

Orjinalden alıntı: sryldz

benim de başıma gelmişti bir kere, yeni yazıcıyı takınca korsan nero hata veriyordu

kullandığın nero 6 orjinal heralde yani writer la birlikte gelmiştir muhtemelen

bende writer la birlikte gelen sürümü kullandım sorunsuz çalışmıştı.

bende tam olarak neden kaynaklandığını bilmiyorum

istersen nero 7 i kaldır yazıcı bağlı iken yeniden kur belki çözülür. kolay gele

Arkadaşın da dediği gibi korsan nero ile çalışmıyor.Çünkü aynı marka dvd rw bende de var.
    Nero 6 ile kullan.Eğer nero 7.5 orjinal alabilirsen kullanabilirisin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.