Şimdi Ara

ALINIK ALFA AWUS036N WIRELESS ADAPTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İSTANBUL İÇİ SORUNSUZ VE UYGUN FİYATLI ORJİNAL ALFA AWUS036N WIRELESS ADAPTÖR ALINACAKTIR
    SADECE PM ATIN LÜTFEN
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• hepsi aynıdır alfa biraz abartıyor bence sen gidip grid anten panel anten al ve farkı gör
  • Ic ortam usb adaptor olarak alfa en iyisidir. Blacktrack destekler.ayrica Sadece ag bulup baglanmak ihtiyaci karşilamaz. Baglanti hizida bir o kadar önemli. Alfa kullanmis biri olarak basit bir reflektor ile 900m den baglanip yuksek hizlarda veri transferi yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm, awus030neh olur mu ?
  • zıbıkçı kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende de var bu adaptorden. Bence de pek bir farkı yok. Ama şu güzelliği var. Zayıf da olsa 1 kere bağlandığı agdan kolay kolay kopmuyor. Benim ihtiyacım kalmadığı için bir köşede duruyor. İstersen 40 liraya birakirım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aranıyor halen!!!!
  • mükemmel cihaz uzun zaman kullandım sayısız model geçti elime ama bunun kadar etkili olmadı balkona taktım piyasa malı sıradan dandik antenle
    bile 5 bina ileriden aldığım yarı sinyalle yotubeden sayısız film seyredip üstelik makineme indirdim rakamlar çok ucuz satmaktan vazgeçtim
    anlamadığım usb basit tırt minnacık modellere daha fazla yazılıyor olması ama yinede sen alfa al derim arkadaşım asla pişman olmazsın

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-alfa-awus036h-1000mw-usb-wireless-adaptor-sorunsuz-194450822/detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.