Şimdi Ara

700 lira bütçem var mouse gerek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktanda okuduğunuz gibi 700 lira bütçem var ve bi mouse almak istiyorum. Aklımda şu az Razer Ouroboros var ve Bf4 gibi FPS oyunları oynuyorum, daha iyi bir Ve dayanıklı bir FPS mouseı varsa lütfen söyleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bütçen baya iyiymiş ve ouroboros'tan iyisini bence bulamazsın :) hiç düşünme derim.https://www.gamestanbul.com/mouse/razer-ouroboros-elite-ambidextrous-mouse.html burası arada sırada kampanya falan yapıyor. takip et istersen.
  • Ouroboros var ve yeni mouse mu arıyorsun ? daha iyisini kolay kolay bulacağını sanmıyorum. SS Rival tavsiye edebilirim malzeme kalitesi iyidir ama Ouroboros tan iyi mouse pek bulacağını sanmıyorum.
  • yahu bende ouroboros kullanıyorum tavsiyede ediyorum fakat forumda razer kullananların çoğu neden deathadder kullanıyor ? Kıllandım şimdi deneyebileceğimiz biryer yoktuki bakarak alalım

Ama çok memnunum zaten görünüş olarak da +sı var
  • Hocam soylemeden gecemeyecegim o butceye kablosuz klavye + mouse + 5.1 ses sistemi + 1 TB harici disk alınır naptin sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonu alıyprum beyler sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpyalay

Başlıktanda okuduğunuz gibi 700 lira bütçem var ve bi mouse almak istiyorum. Aklımda şu az Razer Ouroboros var ve Bf4 gibi FPS oyunları oynuyorum, daha iyi bir Ve dayanıklı bir FPS mouseı varsa lütfen söyleyin.

Ouroboros niye alıyorsunuz ki? Özellikle Türkiye fiyatı çok pahalı. İllaha Razer alacaksanız Deathadder falan alın.

• razerın sitesine baktığımda ve fiyatını alıp döviz sitelerinde çevirdiğimde 439 lira çıktı ve internette o fiyata satan bir site buldum.
    http://www.gamer-market.com/razer-ouroboros-elite-ambidextrous-4g-8200dpi-gaming-mouse.html?$&sl=tr%27
    Razer deathadder alabilirdim aslında ama arkadaşıma gittiğimde kullandım ve elime pek uymadı tavsiyeniz için sağolun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpyalay

razerın sitesine baktığımda ve fiyatını alıp döviz sitelerinde çevirdiğimde 439 lira çıktı ve internette o fiyata satan bir site buldum.
    http://www.gamer-market.com/razer-ouroboros-elite-ambidextrous-4g-8200dpi-gaming-mouse.html?$&sl=tr%27
    Razer deathadder alabilirdim aslında ama arkadaşıma gittiğimde kullandım ve elime pek uymadı tavsiyeniz için sağolun :)

Razer Taipan'a da bir bakın derim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: eraydmr

hocam bütçen baya iyiymiş ve ouroboros'tan iyisini bence bulamazsın :) hiç düşünme derim.https://www.gamestanbul.com/mouse/razer-ouroboros-elite-ambidextrous-mouse.html burası arada sırada kampanya falan yapıyor. takip et istersen.

Ouroboros fps için tavsiye eder misiniz?
    Fiyatı da yaklaşık 150 dolar civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

hocam bütçen baya iyiymiş ve ouroboros'tan iyisini bence bulamazsın :) hiç düşünme derim.https://www.gamestanbul.com/mouse/razer-ouroboros-elite-ambidextrous-mouse.html burası arada sırada kampanya falan yapıyor. takip et istersen.

Ouroboros pahalı ancak bir o kadar da güzel bir faredir. Fakat takılır çıkarılır parçaların bir süre sonra tam oturmadığı ve ses çıkardığına dair şikayetler var.
    Razer Mamba da düşünüşebilir.
    Rat9 da.

@fds14 700 TL bir bütçe ile Deathadder 13 + Blackwidow 14 Mekanik klavye alınabilir.

Da13 en iyi FPS farelerindendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 17 Ekim 2014; 3:07:39 >

• quote:

quote:

DPI seviyesi ayarlanabildiği için FPS oyunlarında sağladığı kostümizasyon avantajı ve kavrama rahatlığı ile Ouroboros FPS için uygun bir mouse bence. bence uygundur hocam.

• ynal kullanıcısına yanıt
    Ouro'yu pek de pahalı bulmuyorum, Asus'un yeni modelinin tasarımı muazzam gelir gelmez onu alacağım.

• fps için kesinlikle ouroboros'u öneririm başka alternetifi yok yanii fevkaledenin fevkinde bir mouse cidden. tabi sağlam bir yazılım güncellemesi gelmesi şartt. bazen donmalar oluyor synapse yüzünden ve kafayı yiyorum böyle olunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihanoncul

fps için kesinlikle ouroboros'u öneririm başka alternetifi yok yanii fevkaledenin fevkinde bir mouse cidden. tabi sağlam bir yazılım güncellemesi gelmesi şartt. bazen donmalar oluyor synapse yüzünden ve kafayı yiyorum böyle olunca

Alternatifi yok mu peki bu modelin?

• quote:

quote:

fps için kesinlikle ouroboros'u öneririm başka alternetifi yok yanii fevkaledenin fevkinde bir mouse cidden. tabi sağlam bir yazılım güncellemesi gelmesi şartt. bazen donmalar oluyor synapse yüzünden ve kafayı yiyorum böyle olunca

steelseries sensei wireless var ama serçe parmaağın mouse pade degıyor. bu mouse ıcın şuan olumsuz yorum yapan görmedim bir araştır derim. ouroboros'tan daha pahalı gosterisi yok ama performansıı iyi diyolar.

• quote:

quote:

quote:

steelseries sensei wireless var ama serçe parmaağın mouse pade degıyor. bu mouse ıcın şuan olumsuz yorum yapan görmedim bir araştır derim. ouroboros'tan daha pahalı gosterisi yok ama performansıı iyi diyolar.

Tasarımı pek hoşuma gitmedi ama denemekte lazım tabii.

• En iyi mouse için 200TL'den fazla para harcaman gerekmiyor... Zorlasan en fazla 300tl.

FPS oyunları için en iyi mouse;
    Logitech G402
    Logitech G502
    Roccat Savu
    Zowie FK1
    Zowie Evo serileri

Bu mouseların hepsinde bir ortak özellik vardır ve hepsinin sensörleri çok iyi olmasıdır... Farkları fiziksel anlamda bulunuyor hangi fiziksel olarak hangisini en çok uygun bulursanız onu alın derim.
    Mesela Razer Ouroboros'un sensörü bile bunlar kadar iyi değil öyle özetliyim.

Fazla tuş istiyorsan ve mouseun ağırlığını çok umursamıyorsan Logitech G502 tavsiye ederim.
    Basit ve hafif mouse istiyorsan Zowie mouseları ve Roccat Savu tavsiye ederim.
    Arada birşey istiyorsan, Zowie'den fazla tuşlu olan ama G502 kadar tuşu olmayan, G502 kadar ağır olmayan ama aynanda Zowie kadar da hafif olmayan o zaman G402 tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 19 Ekim 2014; 16:17:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.