Şimdi Ara

Fotoğrafları slide olarak vcd ye nasıl çeviririm???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğrafları slide olarak vcd ye çevirmek istiyorum hangi programla nasıl yapacağımı yazarsanız sevinirim.
    Elimde: image walker, StudioLine Photo var bunlar işimi görürmü??? şimdiden teşekkurler.

• photo2vcd professional ile ses dosyası ve geçiş efekti ekleyerek vcd yapabilirsin Zaten arayüzü çok kolay...
  • arkaadaşa katılıyorum photo2vcd kullan işini fazlasıyla görür birçok geçiş efekti var müzik falan da eeklersin
  • photoshow da güzel!
  • bence nero6 ile de yapabilirsin.programda vcd bolumune girince photocd var.ayrıca kodak makinelerle birlikte gelen software ın bazı surumlerinde de var
  • bana sorarsanız ben size ulead photo studio 7.0 ı tavsiye ederim. Amma ben daha iyi kalite ve çözünürlük isterim derseniz adobe premmier ve bunun yanında tam özelilkle çalışmak için 1500$ verip pinaccel studio nun bi encoder kartı var bu kartla istediğin çözünürlükte kayıt yapabilirsin. ve özellikle adobe premmier için güzel efektleri var . Amatörüm bu iştediyorsan ulead video studio 7.0 işini çok iyi görür ve bu program sen resimleri seçtiğinde aralarına otomatik karma efekt ler atması. bukonuda daha ayrıntılı bilgi istersen özelden görüşelim.
  • Pinnacle-Studio 9
    bu da benim tavsiyem sureyi ayarlıyorsun resimleri surukleyip bırakıyosun ,
    sonra vcd yap diyosun hepsi bu kadar.
    ses falan da var.
  • hepsini boşver.memoriesontv kullan.hem kolay.hemde görsel olarak
    harika
  • ulead 8 veya pinnacle 9 yalnız 512 ve üstü raminiz varsa :)
  • ben Uleadle bu işi yaptım ama sinir bozucu şeyler yaşadım. Sonuçta güzel bir şey çıkıyor ama müziği slaytlara uydurana kadar canım çıktı. Üstlelik preview'da ayarladığım şey, vcd'de farklı çıktı. Yani müzikler istediğim yerlerden değil birkaç saniye farkla çıktı bu nedenle istediğim soncua ulaşamadım.

Müzik ekleyeceksen Ulead'le yapma derim.
  • bir arkadaşında dediği gibi memoriesontv kullan.hem kolay.hemde görsel olarak
    harika gerçekten ben baktım çok hoşuma gitti
  • Arkadaşlar, photo2vcd v3.1.0.30 versiyonu mükemmel, tavsiye olunur. hem basit hem de görsel olarak iyi, bir de memorieb on tv yi öneririm
  • ya arkadaşlar dün bendeki fotoları nero da vcd yaptım en düşük yazma hızı 8x gösterdiği için onu kullandım.sorunsuz cd ye yazdı ama bendeki vcd (roadstar) okumuyor.hata nerde olabilir acaba daha düşük hızlamı yazdırmam lazım
  • herkese tavsiyeleri için teşekkürler..

aynı şey bana da oldu...
    quote:

Orjinalden alıntı: nadirkoc

ya arkadaşlar dün bendeki fotoları nero da vcd yaptım en düşük yazma hızı 8x gösterdiği için onu kullandım.sorunsuz cd ye yazdı ama bendeki vcd (roadstar) okumuyor.hata nerde olabilir acaba daha düşük hızlamı yazdırmam lazım
  • arkadaşlar şu photoshow veya photo2vcd nin crack veya serial ini bilen varsa acil yollayabilirmi ara tara yok ya?????
  • Ya tavsiyeler çok hoş benimde işime yarıyom bu programlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asi_sey

bence nero6 ile de yapabilirsin.programda vcd bolumune girince photocd var.ayrıca kodak makinelerle birlikte gelen software ın bazı surumlerinde de var

Nero 6 ile yaptıklarımda biraz bulanıklık var sizde?
  • Yoooo gayet güsel bende nero, nero, nero diorum
  • ulead video studio 7.0
  • peki bu programların hiç birisi görüntü kalitesni bozmadan mı vcd ye çeviriyor?????
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.