Şimdi Ara

Philips LX3900SA HAKKINDA YARDIM EDERMİSİNİZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihaza sahibim ama dvd playerı yok.sadece hoparlörler ve receiver var fakat hoparlörlerin girişi heralde analog girişli.

Philips LX3900SA HAKKINDA YARDIM EDERMİSİNİZ şuan kullandığım dvd bu ama arkası analog girişli olmadığından hoparlörleri bağlayamadım.bir dönüştürücü filan yok mudur?hoparlörleri kullanmak istiyorum.lütfen yardım edin

hoparlörlerde bunlar  Philips LX3900SA HAKKINDA YARDIM EDERMİSİNİZ

buda arkası philips dvdnin  Philips LX3900SA HAKKINDA YARDIM EDERMİSİNİZ

• up
  • Senin philips'in el kitabı burada http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=nl&ctn=LX3900SA/01 User manuel diyor ona tıkla indir.

Şİmdi el kitabına göre philips'te djital in var , senin yapman gereken elindeki DVD'nin dijital çıkışından philips'in dijital in yuvasına bağlantı yaparak hoparlörleride philips dvdye bağlı olarak kullanmak görünüyor.Yani çevirici vb gerek yok tek ihtiyacın bağlantıyı sağlayacak dijital kablo gibi görünüyor.

User manuel'de 13 sayfada dijital in gösteriliyor ona bağlantı yapacaksın .Bunun dışında işin doğrusu philipss DVD deki hoparlör girişleri sanki standart dışı gibi , ben ilk defa gördüm .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakeoSan -- 12 Ekim 2014; 21:09:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TakeoSan

Senin philips'in el kitabı burada http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=nl&ctn=LX3900SA/01 User manuel diyor ona tıkla indir.

Şİmdi el kitabına göre philips'te djital in var , senin yapman gereken elindeki DVD'nin dijital çıkışından philips'in dijital in yuvasına bağlantı yaparak hoparlörleride philips dvdye bağlı olarak kullanmak görünüyor.Yani çevirici vb gerek yok tek ihtiyacın bağlantıyı sağlayacak dijital kablo gibi görünüyor.

User manuel'de 13 sayfada dijital in gösteriliyor ona bağlantı yapacaksın .Bunun dışında işin doğrusu philipss DVD deki hoparlör girişleri sanki standart dışı gibi , ben ilk defa gördüm .

pek anlayamadım kusura bakmayın bu konuda biraz cahilim.philips dvd elimde yok ama

• quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

buda arkası philips dvdnin  Philips LX3900SA HAKKINDA YARDIM EDERMİSİNİZ

Bu cihaz elinde değilmi ? DVD playerden bu cihazın dijital in yazan kısmına kabloyla bağlantı kuracaksın , o kadar .Hoparlörler bu cihaza bağlı olacak yine .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakeoSan -- 13 Ekim 2014; 2:19:08 >

• TakeoSan T kullanıcısına yanıt
    hayır bu cihaz yok üsteki premier dvd var
  • yukarı
  • O zaman size gerekn bir 5.1 dönüştürücü ancak onun fiyatına yeni DVD player almak daha mantıklı ,birde hoparlörlerinizdeki uçların dönüştürücüye nasıl bağlayacağınız sorunu var , gerçi yeni dvd player içinde geçerli olur bu sorun sanırım.

http://www.hepsiburada.com/Liste/playvision-hda-51a-digital-sound-decoder/ProductDetails.aspx?productId=evplayvisionhda51a&categoryId=154597 Size lazım olan şey bunun bir benzeri , bu cihazın performansı hakkındada bir bilgim yok , kabaca fikir olsun diye ekledim linki, bence yeni dvd player daha mantıklı duruyor 200 TL bir dönüştürücüye vermekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakeoSan -- 19 Ekim 2014; 23:38:23 >

• Yeni dvd almaktan çare yok diyorsunuz yani.Ama sorun uygun dvd yi nerden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy.Krueger -- 20 Ekim 2014; 9:07:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hoparlörler dvd vb cihazlara bağlanamazlar çünki bu cihazların içlerinde amfi olmadığından hoparlör çıkışı olmaz. Ses çıkışı ile hoparlör çıkışını karıştırmayın. Başka dvd player filanda boşuna almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Hoparlörler dvd vb cihazlara bağlanamazlar çünki bu cihazların içlerinde amfi olmadığından hoparlör çıkışı olmaz. Ses çıkışı ile hoparlör çıkışını karıştırmayın. Başka dvd player filanda boşuna almayın.

amfimi almak lazım peki?
  • quote:

quote:

Hoparlörler dvd vb cihazlara bağlanamazlar çünki bu cihazların içlerinde amfi olmadığından hoparlör çıkışı olmaz. Ses çıkışı ile hoparlör çıkışını karıştırmayın. Başka dvd player filanda boşuna almayın.

amfimi almak lazım peki?

Amfi alırsanız illaki olur. Fakat maliyet meselesi. Beklenti çok fazla değilse daha uygun maliyetle kendinden amfili 5.1 ses sistemi veya dvd li ev sinema sistemi araştırmak lazım. Ana ünitesi olmadan elinizdeki hoparlörler çok birşey ifade etmeyecek yani.

• quote:

quote:

quote:

amfimi almak lazım peki?

Amfi alırsanız illaki olur. Fakat maliyet meselesi. Beklenti çok fazla değilse daha uygun maliyetle kendinden amfili 5.1 ses sistemi veya dvd li ev sinema sistemi araştırmak lazım. Ana ünitesi olmadan elinizdeki hoparlörler çok birşey ifade etmeyecek yani.

Bulabilirsem dvd sini 2.el bakacağım teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Phillips LX3900SA sahibiyim.Radyo frekanslarını hafızaya alamıyorum.TürkçeKullanma klavuzu varmi veya bir arkadaş izah edebilirmi.Teşekkürler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.