Şimdi Ara

Hangi telefon (BÜTÇE SIKINTISIZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bi konu hakkında tavsiye almak istiyodum yeni telefon almayı planlıyorum bundan önce xperia arc s kullanmıştım telefon yavaş olması haricinde bi sıkıntısı yoktu sonra haziran ayında xperia z2 almıştım gaza gelip suya soktum ve su geçirdi sony kabul etmedi bizde tüketici haklarına başvurup dava açtık yaklaşık 1.5 ay sonra parasını geri alıcaz parayı alınca yeni telefon almayı planladım ama kafam baya bi karıştı yani iphone 6 çıktı xperia z3 çıktı felan ya bana kalırsa iphoneda karar kılmıştım stabil olması baya uzun süre kullanma olanağı arkadaşlarımında yorumları iyiydi 5s i olan arkadaşlarımın sonra xperia konusu açıldı yine ama diğer telefondan kalan su geçirme sonra androidde bi süre kasma sorunu baya bi aklımı karıştırdı

sizin önerebileceğiniz bir telefon var mı ? (bütçe sıkıntı değil)

• LG G3 Bak derim en mantıklı cihaz
  • lg g3 ü öneren çok kişi var ama araştırdım biraz ısınma sorunu kapanma sorunundan bahsediliyo bide z2de de aynı sıkıntı vardı artık elimizi yakmayan bi telefona geçmek istiyorum aslında ama bunların dışında iyi telefon g3de
  • HTC One M8 Der saygılarımı sunarım
  • iPhone 6 almaktansa bence 5S almalısın, fiyatını daha çok hakediyor. iPhone 6 tasarımını beğenmediğim için tabi bunu diyorum aslında. Çok pahallı geliyor bana 6'lar. G3 önermiyorum. Z3 bakabilirsin, HTC lerede bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 -- 12 Ekim 2014; 16:43:48 >
  • m8 i fazla bi araştırma şansım olmadı ama baktığım bazı sitelerde kamera probleminde bahsediliyor sadece biraz daha araştırmayı planlıyorum teşekkürler
  • 24 kullanıcısına yanıt
    iphone almışken 6 yı alırım diye düşünmüştüm aslında z3 ede baktım yani telefonun çıkıp ısınma sorunu olurmu şikayet olurmu diye merak ediyorum sadece iphone da yeni iosla sıkıntı çıktı felan diyolardı kafamı karıştırdı oda
  • Hangi telefonu araştırırsan araştır bir takım sorunları zaten göreceksin. Kısaca en az sorunlu telefonu bulman gerek. Bunu da günümüzde Apple başarıyor çoğu kulvarda. Isınma sorunu zaten hepsinde var, her elektronik devre ısınır bunu başta bilmek gerek. Ancak G3 bu ısınan telefonlar kategorisinde ki tüm telefonlardan daha fazla ısınıyor o da ayrı bir konu.

iPhone 6 alman taraftarıyım o zaman. Madem 6 istiyorsun demek ki tasarımını da beğenmişsin.
  • Z3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumunuz için teşekkürler
    bu arada xperia z3ümü beklerdiniz yoksa iphone 6 mı alırdınız ikisi arasında kalmıştım aslında
  • hocam anladığıma göre android e çok sıcak bakmıyorsunuz ama bana kalırsa telefonda android rahatlığı bambaşka tablet olsa hiç düşünmeden apple alın derdim ama telefonda kesinlikle android sıkıntınız kasma ise telefonunuza rootlarsanız böyle bir problemde kalmıyor bana kalırsa htc one m8 alın ama apple konusunda ısrarcıysanız o zaman iphone 6 ya para vermeyin gidin temiz bir 5s alıp yola devam edin
  • androidin rahatlığı konusunda haklısınız ama android alırsam z3 ü düşünüyorum yani iphone konusundada yani bazı sitelerde jailbreaksiz uygulama yükleme programları var ama onlarada güvenemedim aslında
  • Z3 z3compact ve g3 sirasiyla

• Hocam her cihaz ısınır LG G3 e kesin Android L vericek cihaz çok hızlı fokusluyor diğer telefonlardan ayrıca çerçevesiz ekranı olması cihazı daha hoş yapıyor Ses çıkışı gayet yüksek kendim denedim z2 de iyi cihaz fakat kalın çerçeveleri ekranı küçültüyor zaten sanal tuşlarda var kısaca tercihim G3
  • aslında g3ü sevmeme nedenlerimden biri aslında o ekran tuşları çok büyük bide uygulamalarda açık kalıyor fazla bi yer kaplıyor o hoşuma gitmedi aslında
  • Ben olsam z3 compact alirdim direkt. Bana ekrani daha guzel geliyor 4.6 inc. Tam istedigim boyut at cebine rahat rahat yuru. 5.5 incten yukarisi insanin yuruyusunu degistiriyor cidden

• ben ekranı küçük telefon istemiyorum ya genellikle oyuna yöneleceğim için
  • Deli gibi Z3C almayı dusunuyordum. Ama yabancı forumlarda telefonu satın alan ve kullanma sansı yakalayan cogu ınsan cıddı sorunlarla karsılasmıs. Telefondan sogudum acıkcası. Ben de aralık sonu ocak bası yenı telefon alıcam. Ya LG G3 ya da iphone 5s alırdım.
  • Alt alta en iyi telefon başlıklarıda sıkıyor bir zaman sonra. en iyi telefon diye bişeymi var allasen. Bi sürü kıyaslama var araştır kendi en iyi modelin öne çıkar ön plana çeker seni zaten. Bi kaç model arasında kalırsan xxx vs zzz diye aratır görürsün farklarını...

• Nexus 6 beklersen.
    Beklemezsen de G3.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.