Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution'un Türkçe Yaması Nihayet Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      İlk başta OyunÇeviri'nin projesi olan ve ardından da bağımsız bir çeviri olarak, yaklaşık iki senedir Türkçe yaması beklenen Deus Ex: Human Revolution'un Türkçe yaması nihayet çıktı.

Yankı Doğan'ın proje liderliğinde tamamlanan Türkçe yamayı buradan indirebilir ve aynı link üzerinde Türkçe yama ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Geç olsun, güç olmasın diyerek böyle bir Türkçe yamayı oyuncularla buluşturduğu için ekibe teşekkür ederiz. Türkçe yama ile alakalı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Emeklerine sağlık, dil isteyen bir oyundu. Umarım Deus Ex'in yeni oyunu gelir, ben çok beğenmiştim Human Revolution'u.
  • bitireli bayağı oldu. ama hackledigim pclerdeki maillerin hiçbirini okumadım diyebilirim. sanırım bu yama beni en az 30 saat daha oyalar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler ve teşekkürler.Oyunu bitirme fırsatım olmamıştı hiç.Şimdi sıfırdan başlamak için harika bir fırsat.

• çıktı, çıkacak, çıkıyor derken unutmuştum, hele şükür geldi sonunda Emeği geçenlere teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 12 Ekim 2014; 14:21:20 >
  • Steamde var mı acaba oyun?

• Tebrik ediyorum emeği geçenleri.Sabredip yamayı çıkarmış.Büyük sabır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunceviri hariç ,
    Bu proje ye hayat verenleri kutluyorum .
    Tebrikler !!!

• Oynamak istediğim bir oyundu super oldu gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Steamde var mı acaba oyun?

steamde dc sürümü var yama onla uyumlu değil g2a gibi sitelerden normal sürümünü bulabilirsin steam keyli

• Steam kütüphanemde yatıyordu bu aralar bir el atayım diyordum çok iyi geldi bu yama emeği geçenlere teşekkürler.

• Yaklaşık 3 saattir oynuyorum çok iyi iş çıkarılmış.Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.

• bioshock1 inde yaması çıkacak gibi bu akşam ard arda bu iki yama süper oldu.

• Bir kez daha bitiririz o zaman :) Emeği geçenlerin eline sağlık.

• Zamanında Plus için verileni oynayıp bitirmiştim. Konusunu tam olarak anlamadığım için Steam'den pc versiyonu satın alıp, Türkçe yaması için aylardır bekleyenlerdenim.

• Çeviri bir harika olmuş, çeviriyi yapanların ellerine sağlık...
  • Tekrar oynamaya değer oyun,3. defa olsa da.
  • Ohoo yama çıkmış teşekkürler elinize sağlık.Bu yama directors cut ta çalışmıyor dimi.düz human revolution almak gerekiyor...

• Director cut da çalışmıyacakmı yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.