Şimdi Ara

Counter Strike: Global Offensive'deki Oyun İçi Sesleri Özelleştirebileceğiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Valve'ın belki de en çok oynanan oyunlarından biri olan Counter Strike: Global Offensive'e yeni bir özellik eklendi. Yeni gelen bu özellikle artık oyundaki bazı sesleri istediğimiz gibi değiştirebileceğiz.

Değiştirebileceğimiz oyun içi sesler içinde ana menü, raund başlama, raund bitme, bomba yerleştirilme, bomba dikkat, raund kazanılma, raund kaybedilme, raund bitme ve "death camera" sesleri bulunuyor. Şu an için sesleri değiştirebileceğiniz dokuz adet ses paketi bulunuyor. Bahsettiğimiz ses paketlerini buradan görebilir, isterseniz de satın alabilirsiniz.

• Güzel olmuş, umarım TF2 ye dönmez :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ses dinlemenin kritik önem taşıdığı bir oyunda kim müzikle ilgilenir ki? Competitive oynayan adam zaten müzikleri kapatarak oynar.

• Dota 2'deki gibi satabilirler ya da kutudan çıkabilir. Ne kadar rağbet görür bilmiyorum ama Dota 2'de bayağı kullananı var.

@Orange20, oyun TF2'ye dönecek zaten sadece yavaş yavaş ilerliyor. TF2'yi neden küçümsüyorsun bilmiyorum bence gayet güzel ekonomisi olan bir oyun. O ekonomiye CS'nin ciddiyetini verdikleri zaman efsane olur. Zaten Valve'a güvenim sonsuz.

• http://inciswf.com/sahsahsah.swf

• quote:

Orijinalden alıntı: jackson_09

Ses dinlemenin kritik önem taşıdığı bir oyunda kim müzikle ilgilenir ki? Competitive oynayan adam zaten müzikleri kapatarak oynar.

dereceli oyunlar için söylediğin doğru ama klasik modda ses kasmaya gerek yok bence müziğimi açıp oynarım.

• Operation Breakout bitti.Yeni event ve crate'leri bekliyoruz artık.Piyasa biraz canlansın:)
  • Brehh 3 günlük update be DH.Her neyse.Üstteki arkadaşın dediği gibi yeni operasyon ve kutular gelsin de oyun biraz canlansın (Özellikle benim gibi yeni başlayanlar için).
  • Valve ne kadar kullanıcı dostu olsada daha çok $$$$$ dostu

• quote:

Orijinalden alıntı: jackson_09

Ses dinlemenin kritik önem taşıdığı bir oyunda kim müzikle ilgilenir ki? Competitive oynayan adam zaten müzikleri kapatarak oynar.

Heralde oynarken müzik çalmıyo oyunda öldükten sonra ve oyun arasında özelliştirme var daha farklı ezgiler geliyo güzel bence

• "Hadi hadi hadi", "Bomba atıyorum" vb. telsiz diyaloglarının geçtiği eski CS yaması kısa zamanda uyarlanır buna.

• Oyun içi sesleri değil yalnız müzikleri. Oyun içi ses olsa bende alabilirdim belki türkçesi filan fena olmazdı. Zaten kısıyoruz oyunda müzikleri ama illa müzik dinlemek istesem spotify açarım, 30 dolara müzik kiti mi alayım...

• Merhaba abi eeeeee benim çok büyük bir sorunum var bana yardım edebilecek varsa yorum bıraksın cs go da yanlışlıkla müzik kitini açtım şimdi kapatamıyom bana yardım edersen çok sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.