Şimdi Ara

Cem Yılmaz'a olan ilgi dibe vurdu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
3.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz hafta vizyona giren "Pek Yakında" adlı filmi ile büyük bir gişe hüsranı yaşayan Cem Yılmaz'a yeni bir şok daha...
    Pek Yakında adlı sinema filmiyle gişede büyük bir başarısızlığa imza atan Cem Yılmaz, STANDARTCY adlı gösterisi için Amerika turnesine çıktı.

New York'taki Lincon Center'daki 2738 kişilik salonda 1800 kişiye gösteri yapan ünlü komedyen, New Jersey'de de 2700 kişilik salonda 1300 kişinin karşısına çıktı. Yılmaz, bir hüsran da Washington'da yaşadı. Buradaki 1847 kişilik salona sadece 1150 kişi geldi.

Ünlü şovmen, Boston'daki 2700 kapasiteli salonu sadece bin kişinin doldurması üzerine bir kez daha yıkıldı. Turnenin son durağı Miami'dede Cem Yılmaz'ı kötü son bekliyor. Yarın yapacağı gösteride2705 kişilik salonda sadece 1000 bilet satılması Yılmaz'ıkahretti. Gösterinin bilet fiyatları ise 117.5, 146.5 ve 175.5 dolar olarak belirlenmişti.

ULKEHABER

---------------------------------------

Kişisel yorumum: Bilet fiyatlarının yüksek oluşu, yabancı ülkede gösteri düzenleme, bol küfür, belaltı ve tekrarlayan espriler artık cezbetmiyor. CMYLMZ dönemi bitti bitiyor.

• Yabancı ülkede yaşasam artık oranın kültürünü benimsediğim için oralı komedyenlerin gosterisine giderim. Bence iyi bile gelen sayısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi şu adamın filmleriyle stand up larını bir tutmayın....

film başka bir şey stand up başka....

şimdi cem yılmaz 1 ay sonra stand up gösterisini yayınlasa belki sinema da değil ama herkes izleyecek.... film öyle değil işte...

kısacası cem yılmaz bu ülkede bitmez. Ha film çekmeyi bırakabilir o ayrı. (gora dışında hiçbir filmini izlemedim.)

edit: bunlar gişe sayısı vs için söylediklerim....

bir komedyenin ülke dışına çıkmasına gerek yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 12 Ekim 2014; 7:11:30 >
  • Adam bi arabasını satsa ömür boyu evden çıkmadan yaşar la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kahrolacak yahu, habere bak
  • Bu "ülkehaber" ya şahanla anlaşmış yada tam kekoymuş ulan adam yabancı ülkede 1000 kişiden aşşağı oynamamış neymiş efenim "kahrolmuş" hadi len Arkadaşım Cem Yılmaz dönemi bitmez sen rahat ol bu yorumun Cem'e uymuyor ama şahana cuk oturmuş
  • Cem Yılmaz böyle şeylerle kahrolcaksaydı pehh! Hiçbişey olmaz bu adama

Okumayın CSB.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 milyon gişe bekliyorlar miş.
    %1 bile olmamiş.
  • Pek Yakında o kadar güzel degildi. Senaryosu çok basit geldi bana.

• Film Gayet güzeldi

• Film bencede gayet güzeldi. Hatta otobüs sahnesinde kırıldım resmen
  • Kişisel yorumum: Bilet fiyatlarının yüksek oluşu, yabancı ülkede gösteri düzenleme, bol küfür, belaltı ve tekrarlayan espriler artık cezbetmiyor. CMYLMZ dönemi bitti bitiyor.

Biri uydurmuş Cem Yılmaz bel altı espri küfürlü espri diye 40 kişi de inanmış. Kardeşim adamın dediği gibi 2 saatlik gösteriden senin aklında kalan kısım o ise adam napsın?
    Orkestra ile bir standup tarzı bir şey yapmıştı hatırlayamadım. Misafiriydi herhalde oranın. Ben hiç orada belaltı küfürlü espri görmedim.

Bol küfür cezbetmiyor demişsin Recep İvedik bu ülkede rekor kırıyor.
  • bilet fiyatlari ve izleyici sayisini bi carpsaniha la? herif milyon tl kazanmistir bi ufak turnede, 2 hafta mi ne surdu sanirim. para akiyor adamay

• Cem Yılmaz'ın esprilerine bel altı diyen ergenler Tolga Çevik, Şahan Gökbakar diye tutturuyor.

Komedi Dükkanı'nda belden aşağı olmayan tek espri gösterin eşek gibi anırıp buraya video atarım.

Yönetmen: Arkadaşım o boruyu niye tutuyorsun ?

Tolga Çevik: Neyi tutmamı isterdiniz acaba çok merak ediyorum

Seyirci: Ağahahahaha zuıhğağağağağağa hıhıhıhıyayaya

Acaba Komedi Dükkanı Amerika turnesine çıksa bilet satabilir miydi ?

Ya da tek başarısı Recep İvedik olan Şahan Gökbakar...

Recep İvedik hoşuma gidiyor ve hepsini sinemada izledim.

Ama bir Cem Yılmaz olmadı, olamaz, olamayacak.
  • Cem Yılmazın yeni filmine gitmedim henüz ama diğer filmleri ve stand upları gayet başarılıydı.

• Önceden tamamen mi doluyormuş ?

• En düşüğü 115 en yükseği 175 dolar tabi gelmez kimse.
  • Gosterisiyle filmi arasinda daglar kadar fark var ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

abi şu adamın filmleriyle stand up larını bir tutmayın....

film başka bir şey stand up başka....

şimdi cem yılmaz 1 ay sonra stand up gösterisini yayınlasa belki sinema da değil ama herkes izleyecek.... film öyle değil işte...

kısacası cem yılmaz bu ülkede bitmez. Ha film çekmeyi bırakabilir o ayrı. (gora dışında hiçbir filmini izlemedim.)

edit: bunlar gişe sayısı vs için söylediklerim....

bir komedyenin ülke dışına çıkmasına gerek yok :D

cem yılmaz niye bitmez. jopa mı dönüyo ha, ahahaha. nasıl komik di mi hani diyodu ya cem yılmaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.