Şimdi Ara

Verbatım 2.5 Usb 3.0 1 TB HDD 139 TL - Kliksa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
3.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ihtiyacı olan için fırsat sayılabilir.
    1 tb verbatim 2.5 inç 139 tl.

Kliksa

• 3,99 TL kargo
  • 24 unde bime samsung 1 tb usb 3.0 gelecek 149 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilden kargo beleşe gelecek

• 100-110 olsa alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: korsankedi

24 unde bime samsung 1 tb usb 3.0 gelecek 149 tl

bak bunu bilmiyorum başkan haber verdiğin için sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

100-110 olsa alırdım.

150 140 bandına bu ürünleri bulmak kolay. bende 100 110 düşer diye bekliyorum ama 1 seneye yakın oldu. önceden de 170 alınıyordu bence 30 tl düşmesi sıcak fırsat değil
  • Verbatim lar baya kaliteli oluyor yabancı forumlarda gördüğüm kadarıyla, ederi bu yalnız, sıcak fırsat demek ihtiyacın olmadığı hâlde alınacak bi fiyatının olmasıdır benim gözümde... 2 senedir bu fiyatlara ürünler bulunuyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizde 139tl ye 1tb hdd bulmuşsunuz kılsızını arıyosunuz. Akbaba gibisiniz maşallah.
  • eklenebilecek çek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Rorschach-db haber verdiğin için teşekkürler kardeşim. İhtiyacım vardı 1 tane aldım kliksa uygulama üzerinden kargoda bedavaya geldi.
  • Bu da 24 ünde bim'e gelecek olan
     Verbatım 2.5 Usb 3.0 1 TB HDD 139 TL - Kliksa
  • 2 TB'lıkları 230 bandına sıcak fırsatlar ile düşebiliyorsa 2015'de 1TB'likler 120 bandına düşer 2TB'likler 200-210 bandına başlar. Ancak ben bekleyeem diyen varsa şimdi 140TL ve 150TL fiyatları gayet makul fiyatlar, tabi markaya da bakmak lazım. SSD'lerde de ciddi düşüşler bekliyorum artık insanlar HDD yerine SSHD yada SSD'ye yönelmeye başladılar bu da tüketime doğru oranla firmaların optimum noktayı yukarı çekmelerini sağlar ve üretim bandında daha fazla ürün çıkararak maliyetler düşer, biz de artık zamanla daha ucuza ürün almaya başlarız. SSD fiyatları düşse laptopumda SSD+HDD yapıcam DVD RW'yi Hariciye çeviricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 12 Ekim 2014; 0:21:25 >
  • Kliksa'daki diskin model numarası (53023) doğruysa n11'in efsane olduğu ilk zamanlarında 70-90 TL maliyetlerle 5-6 tane alıp 140-150 gibi satmıştım.

Bunun özelliği içindeki diski PS veya laptopta kullanabiliyorsunuz.
  • 2.5 olması iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

eklenebilecek çek var mı?

Vodafone olanlara 20 tl indirim kodu veriyor. Dün mesaj gelmişti bana. Vodafone cep avantaji kurup almak lazım kodu.o zaman hdd 119 tlye gelir.

• Eğer boyutu western ve samsungtan uzunsa kesin bu kutu sökülüp içindeki disk te çıkarılıp kullanılabiliyordur.Eski verbatimlerde öyleydi ve doldur aktar işlerinde söküp sataya bağlıyordum.Vodafone indirimi alabilene kaçmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

eklenebilecek çek var mı?

Vodafone olanlara 20 tl indirim kodu veriyor. Dün mesaj gelmişti bana. Vodafone cep avantaji kurup almak lazım kodu.o zaman hdd 119 tlye gelir.

O indirim kodu 200 TL üstü alışverişlerde geçerli. Bebek bezi ve altın grubu ürünler hariç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurun şu anki yükselişi de göz önüne alınınca fiyat güzel geldi bana
  • Ben almıştım bozuldu. Hayatımda ilk defa WD'den başka marka bir hdd aldım ve sonuç...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.