Şimdi Ara

Kulakiçi yada Kulaküstü Kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • müziğe çok önem veren , keyfinide sesin iyi kalitede olduğu kulaklıktan dinlemeyi tercih etmiş biri olarak soruyorum arkadaşlar :)

verebileceğim ücret max 200 tldir. her türden şarkı dinlerim fakat şöyle bass güzel veren cızırtı yapmayacak iyi kalite bir kulaklık varmıdır? önceden cx300ii marka kulaklık kullanmıştım.ondan daha iyi kalitede kulakiçi yada kulaküstü farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum. anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 11 Ekim 2014; 16:39:26 >

• Ne tür ses istediginizi biraz daha acarmisiniz ? Bas-mid-tiz ne seviyede olsun ? Hangi tur muzikleri tercih ediyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan kullanıcısına yanıt
    Hocam her tür müziği dinliyorum fakat bas üzerine ve ses karışımlarını kolay ayırt edebilecek canlı ses veren kulaklık arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 12 Ekim 2014; 10:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

Hocam her tür müziği dinliyorum fakat bas üzerine ve ses karışımlarını kolay ayırt edebilecek canlı ses veren kulaklık arıyorum.

cks 77 veya cks99 işinizi görür sanırım.
  • Teşekkürler arkadaşlar bir araştırayım dediklerinizi ona göre alacağım. (arada pm atanda oldu ondan çoğul kullandım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 12 Ekim 2014; 17:20:17 >
  • Butceyi arttirabilirseniz ckr7
    Arttiramazsaniz ckr5

Cks serisi her muzik turune gitmez.

Merhabalar ckr5 sizce metal müzik için uygun mudur? Sahnenin 3 boyutlu olması ve bassın kalitesi çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLevo.

Merhabalar ckr5 sizce metal müzik için uygun mudur? Sahnenin 3 boyutlu olması ve bassın kalitesi çok önemli.

Fiyatina gore metal icin tercih edikebilecek en iyi urunlerden. Fakat bu siniftaki urunlerden fazla 3 boyut beklentiniz olmasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: cLevo.

Fiyatina gore metal icin tercih edikebilecek en iyi urunlerden. Fakat bu siniftaki urunlerden fazla 3 boyut beklentiniz olmasin.

Cks77x kullandim fena degildi ama shure se215imi sahnesi 3d degil diye satmistim karsilastirabilir misiniz acaba

• Cks77x de midleri arkaya konumlandirip yanki vermisler. Cks77x ile se215 arasinda diyebilirim ckr5

Cok tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.