Şimdi Ara

Note 3 Garip ısınma şarj sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , size geçen hafta olan ve ondan sonra 2-3 günde bir tekrarlanan bir şey anlatacağım. Öncelikle note 3 kullanıyorum. Telefonu Nisan sonunda aldım. Geçen hafta sabah telefonu şarjdan çektim. %100 dü. Telefonu cebime koydum ve okula gitmek için minibüse bindim. Hava sabah erken saat biraz soğuktu. Sonra minibüste otururken cebimde yavaş yavaş artan bir sıcaklık hissettim. Sonra bir baktım telefon kapalıyken cebimde aşırı şekilde ısınmış. Normalde %99 civarı olan şarj daha 1 kere ekranı açmadan %86 ya inmiş. Pil kullanımına baktım. %90 ''Ortam Sunucusu'' pil harcıyor. Bu olay bazen olmuyor telefon normal 2 gün bile gidiyor şarj. bazen oluyor ve 6 saatte şarj kendi kendine bitiyor.
    Sizce sorun ne? Neler oluyor? Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

• Öncelikle merahaba. wipe data ve ardından wipe cache yapmak. telefon tamamen sıfırlansın. sorun duzelır büyük ihtimal .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metehan Yılmazz

Merhaba arkadaşlar , size geçen hafta olan ve ondan sonra 2-3 günde bir tekrarlanan bir şey anlatacağım. Öncelikle note 3 kullanıyorum. Telefonu Nisan sonunda aldım. Geçen hafta sabah telefonu şarjdan çektim. %100 dü. Telefonu cebime koydum ve okula gitmek için minibüse bindim. Hava sabah erken saat biraz soğuktu. Sonra minibüste otururken cebimde yavaş yavaş artan bir sıcaklık hissettim. Sonra bir baktım telefon kapalıyken cebimde aşırı şekilde ısınmış. Normalde %99 civarı olan şarj daha 1 kere ekranı açmadan %86 ya inmiş. Pil kullanımına baktım. %90 ''Ortam Sunucusu'' pil harcıyor. Bu olay bazen olmuyor telefon normal 2 gün bile gidiyor şarj. bazen oluyor ve 6 saatte şarj kendi kendine bitiyor.

Hocam aynı sorun bendede vardı pilden kaynaklı olduğunu düşünüyodum servise verdim yazılımı yeniden yüklediler sorun ortadan kalktı şarj 2 günü görüyo ve o kadar oyun oynayıp zorlamama rağmen ısınma çok az derecede oluyo eğer garantisi varsa bi servise götürün derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Evet garantisi varsa bekletmeden servise gönder başka sıkıntılar çıkartmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf8666

quote:

Orijinalden alıntı: Metehan Yılmazz

Merhaba arkadaşlar , size geçen hafta olan ve ondan sonra 2-3 günde bir tekrarlanan bir şey anlatacağım. Öncelikle note 3 kullanıyorum. Telefonu Nisan sonunda aldım. Geçen hafta sabah telefonu şarjdan çektim. %100 dü. Telefonu cebime koydum ve okula gitmek için minibüse bindim. Hava sabah erken saat biraz soğuktu. Sonra minibüste otururken cebimde yavaş yavaş artan bir sıcaklık hissettim. Sonra bir baktım telefon kapalıyken cebimde aşırı şekilde ısınmış. Normalde %99 civarı olan şarj daha 1 kere ekranı açmadan %86 ya inmiş. Pil kullanımına baktım. %90 ''Ortam Sunucusu'' pil harcıyor. Bu olay bazen olmuyor telefon normal 2 gün bile gidiyor şarj. bazen oluyor ve 6 saatte şarj kendi kendine bitiyor.

Hocam aynı sorun bendede vardı pilden kaynaklı olduğunu düşünüyodum servise verdim yazılımı yeniden yüklediler sorun ortadan kalktı şarj 2 günü görüyo ve o kadar oyun oynayıp zorlamama rağmen ısınma çok az derecede oluyo eğer garantisi varsa bi servise götürün derim

Teşekkürler. Garanti var. Götürürüm. Birde garantiye herhangi bir ücret ödüyor muyuz bunun için?
  • Metehan Yılmazz kullanıcısına yanıt
    Yok hayır herhangi bir ücret ödemiyiceksiniz garantiden yapılıcak servise teslim ederkende yeni sistem kurulucak diye belirtmeyin cihaz çok ısınıyor diye bildirin şikayetinizi donanım sorunu var mı diyede bi bakarlar faketmediğiniz bi sorun varsa oda çözülür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.