Şimdi Ara

Beş Kardeş & Kanal D (Onur Ünlü , Serkan Keskin , Osman Sonant)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
9
Favori
10.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beş kardeş dizisinin oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Serkan Keskin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Tansu Biçer, Serkan Kuru, Ece Dizdar, Serdar Orçin gibi isimler yer alıyor. Dizinin konusu anne babalarını kaybeden beş kardeşin hikayesi ile ilgilidir. Kardeşlerin en büyüğü rolünde Serkan Keskin karşımıza çıkacak. Beş kardeş dizisi yakında ekranlarda olacak.

1.bölümü 20 günde çekmişler.Kasım ayının 3.haftasında başlaması planlanıyormuş.Ben bu oyuncu kadrosuyla bu diziden ümitli değilim.
    Serkan Keskin Radikal Gazetesi röpörtajı :http://www.radikal.com.tr/kultur/serkan_keskin_bir_ismail_abi_degil_tabi-1228875

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek Kural Ahmet Kural -- 13 Kasım 2014; 11:32:04 >

• Ne zaman başliycak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Ne zaman başliycak

Resmi bir açıklama yok , twitter hesaplarına da baktım dizi ile ilgili kimse bir şey yazmamış.Haberler şuan dedikodu.
  • bence ne yaparlarsa yapsınlar bir l&m gelmeyecek beklentiyi yuksek tutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 16 Şubat 2015; 21:50:15 >
  • Kardes Payi gibi Ocakta baslayabilir.

• Kanal D'de ki dizilerin cogu(Komedi dukkani haric) bence kotu. Beklentimi az tutup izleyecegim. Bence kesinlikle kimse bir L&M beklemesin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi Cengiz Bozkurt neden yok ya o adamın olmaması büyük eksiklik zaten Bende Özledim de oynamamasi büyük eksiklikti izlerken yokluğunu fark etmistim ve bir süre sonra da diziyi izlemekten vazgecmistim.

• Süresi 40-50dk olmalı bence.
  • Beş Kardeş'in kadrosuna dört yeni oyuncu !
    Nihal Yalçın, Serdar Orçin, Serkan Kuru ve Gizem Erdem, Beş Kardeş dizisinin kadrosuna katıldı.
    Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan ve sezonun iddialı dizilerinden olması beklenen 'Beş Kardeş' dizisinin kadrosuna dört yeni oyuncu dahil oldu.
    Dizinin kadrosuna daha önce Yalan Dünya dizisinde rol alan Nihal Yalçın, Kara Para Aşk’ta oynayan Serkan Kuru, Yılan Hikayesi dizisiyle tanınan Gizem Erdem ve Serdar Orçin katıldı.
    Şimdiden sosyal medyada büyük ilgi görmeye başlayan ve ekranlarda kahkaha tufanı estirmesi beklenen dizi böylelikle bu oyuncularla kadrosunu daha da güçlendirmiş oldu.
    Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı Beş Kardeş dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturuyor ve başrollerinde Serkan Keskin, Osman Sonant ve Tansu Biçer gibi isimler yer alıyor.

• #rez değerlenir
  • Yine tutmayacak gibi duruyor.
  • eflatunfilm anlamamakta direniyor .

bu millet leyla ile mecnunu geri istiyor böyle tutmayacak saçma sapan dizileri degil
  • Ulan siz de bi tuhafsiniz. Adamlar l&m'den sonra baska tür dizi yapmasinlar mi ? Sen l&m mantigi ile izlmeye kalkarsan tabiki de begenmezsin. L&m 2. Sezondan sonra bitmisti zaten. 3.sezonu da izlememen lazimdi.

• bence çok sağlam olacak gelecek.

FRAGMAN:

• zevkli dizi olur ama kanald bitirir
  • Şu kadroyu gördüğüm zaman aklıma Lm geliyor ulan ne diziydi be.Beş Kardeş e gelecek olursak kadrosunu ve fragmanını beğendim.Ama bu tarz diziler maalesef tutmuyor.
  • Şubat kaliteliydi, l&m kaliteliydi, behzat kaliteliydi. Şimdi bu üçünün oyuncu kadrosunu karıştırmışlar iyi hoş da böyle nasıl olur bilinmez. Bir de Kanal d sonuçta. Reyting düştü mü 5. bölüm final oluyor ne yazık ki.

• Fragman hiç güzel değil. Tabi bu benim kişisel görüşüm.
    Yayınlandığı kanal çok riskli. 5 den aşağı reyting alanları direkt bitiriyor kanal d. Dizinin en az 6-7 reyting ile başlaması gerek. Artık kanal d de dizi oynatmak çok zor. Düşük reyting alana gram acımıyor.
  • Kadro müthiş ama fragman aynı güzellikte değil.Tabi dileğim tutması yönünde. İlk bölümde reyting anlamında açılışı güzel yapmalı dizi.Malum Kanal D suikastçi gibi yapımların ensesinde bekliyor
  • Ulan Ali nerde?!!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.