Şimdi Ara

Beş Kardeş & Kanal D (Onur Ünlü , Serkan Keskin , Osman Sonant) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
9
Favori
10.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evdekileri zor tutuyoruz
    n: yüzde olarak söyleyebilir misiniz?
    ...

• "evdekileri zor tutuyorum"
    "tamamını mı bir kısmını mi, bir yüzde verebilir misiniz?"

• Dizi çok iyi umarım bir şey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

Göndermeler yine çoook yerinde.

evdekileri zor tutuyoruz
    n: yüzde olarak söyleyebilir misiniz?
    ...

Aynen cuk oturmuş yerine

• İyi bölüm oluyor. Göndermeler güzel.

• Şu klarnet fon müziği çok güzel değil mi ya. Leyla ile Mecnun'u da anımasatıyor bana biraz. Cidden çok hoşuma gitti, bulan gören varsa link paylaşabilir mi? Ben aradım da bulamadım
  • L&M'den sonra gerçekten iyi geldi, ulan bi insan dizi izlediğine sevinebilir mi? gerçekten çok mutluyum ya bu ekibi tekrar gördüğüm için.
    Umarım görmeye de devam ederiz, 2. bi L&M etkisi olmaz ve dizi erken bitmez.
    eğer ki biterse TV benim icin sadece maçları izlediğim bi alet olarak işlev görmeye devam edecek.

bu arada Burak Aksak L&M finali ile ilgili sorulara bende bi film yapmak isterim demişti, aklında bi final oldugunu söylemişti. Film olsa, 1 yıl sonra falan diye başlasalar çok efsane bişi olur. normalde her şeyin kararında bırakılması taraftarıyım ama L&M bunu hak ediyor bence. Bu ekiple zaten kötü bi iş çıkacağını da sanmıyorum.

velhasıl kelam dizi eğer yayından kalkarsa ki umarım kalkmaz, bu ekip son bi iş yapıp L&M'nin filmini yapıp ortadan çekilebilir.
  • Dizi güzel ekibin diğer adamları olsa tadından yenmez
  • İzlerken çok keyif alıyorum,reytingler en kısa zamanda duzelirde izlemeye devam ederiz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AB 16 Total 31. AB'de 1.16 reyting, Total'de 2.61. Survivor,Paramparça ve Karadayı'yı anlarım. Beni Affet ya da Deniz Yıldızı gibi rezil yapımların bu diziyi geçmesi skandaldır. Kanal D inşallah herşeye rağmen dizinin arkasında durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

AB 16 Total 31. AB'de 1.16 reyting, Total'de 2.61. Survivor,Paramparça ve Karadayı'yı anlarım. Beni Affet ya da Deniz Yıldızı gibi rezil yapımların bu diziyi geçmesi skandaldır. Kanal D inşallah herşeye rağmen dizinin arkasında durur.

Kanal D olunca bu reytinglerle fazla tutunamaz gibime geliyor. Keşke farklı bir kanalda başlasaydı dizi.
  • Yav iyi güzel seviyoruz bütün kadroyu Onur Ünlü'yü Serkan,Tansu,Nadir,Osman abiyi,Harun komserimi liste uzar gider ancak bu adamlardan bu kadar saçma iş çıkar mı yahu ilk bölümler diye beklemek lazım ama İstanbul'u hiç bilmememe rağmen 2 bölümdür mekan işi acayip amatör sürekli denk gelmeler, birbirlerinin ters yönünde gidip karşılaşmalar,son bölüm balıkçı, kızın peşinden sanki bütün İstanbul'u dolaşmış gibi gözüküyor nihal yalçın bölümün başında bi başladı yürümeye sonuna kadar 2 sokak öteye gitti saitte onun peşinde saçma işler, o sağdan gidiyor o soldan yine karşılaşıyorlar buluyor bi şekilde.Otobüse bindiğini görüyor kadının orda dur demiyorda,arabayla takip ediyor yolu kesiyor tamam yetişemezsin peşine düşersin anlarım da yani madem binmeden yetiştin niye işi uzatıyorsun maksat sahne uzasın olay olsun.

Onun dışında hikaye tıkalı, açmak lazım yoksa her bölüm canana gidip özür dile bu arada ne pekmezim dökülsün ne ... mantığında öteki kıza da yaz vs bir bölüm birinin bir bölüm diğerinin peşinde koşa koşa 13 ü görürler en fazla.

Bilmiyorum açıklayabildim mi(çok yorgunum şuan) ama bence senaryo çok amatör,oyuncular sevdiğimiz insanlar kotarıyor diziyi.Şu diziyi yapacaksın 50-60 dk adam gibi düşünerek,emek vererek bak ne sağlam eğlenceli iş çıkıyor ortaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

Yav iyi güzel seviyoruz bütün kadroyu Onur Ünlü'yü Serkan,Tansu,Nadir,Osman abiyi,Harun komserimi liste uzar gider ancak bu adamlardan bu kadar saçma iş çıkar mı yahu ilk bölümler diye beklemek lazım ama İstanbul'u hiç bilmememe rağmen 2 bölümdür mekan işi acayip amatör sürekli denk gelmeler, birbirlerinin ters yönünde gidip karşılaşmalar,son bölüm balıkçı, kızın peşinden sanki bütün İstanbul'u dolaşmış gibi gözüküyor nihal yalçın bölümün başında bi başladı yürümeye sonuna kadar 2 sokak öteye gitti saitte onun peşinde saçma işler, o sağdan gidiyor o soldan yine karşılaşıyorlar buluyor bi şekilde.Otobüse bindiğini görüyor kadının orda dur demiyorda,arabayla takip ediyor yolu kesiyor tamam yetişemezsin peşine düşersin anlarım da yani madem binmeden yetiştin niye işi uzatıyorsun maksat sahne uzasın olay olsun.

Onun dışında hikaye tıkalı, açmak lazım yoksa her bölüm canana gidip özür dile bu arada ne pekmezim dökülsün ne ... mantığında öteki kıza da yaz vs bir bölüm birinin bir bölüm diğerinin peşinde koşa koşa 13 ü görürler en fazla.

Bilmiyorum açıklayabildim mi(çok yorgunum şuan) ama bence senaryo çok amatör,oyuncular sevdiğimiz insanlar kotarıyor diziyi.Şu diziyi yapacaksın 50-60 dk adam gibi düşünerek,emek vererek bak ne sağlam eğlenceli iş çıkıyor ortaya.

bende o aşk olayını sevmiyorum saitti canandı falan. asıl sevdigim seyler kardeslerin olayları. malesef aşk konusunda duyguyu veremediler bana da. L&M'de gerçekten herşey dört dörtlüktü. dramı komedisi absürdlüğü..

• Essentiel kullanıcısına yanıt
    +1000 özellikle saçma karşılaşmalar için.

• on numara dizi olmuş, umarım kalkmaz. nazım on numara olmuş bence. aziz de tam fırlama. karakterler çok iyi bence.
  • Biri çok saçma dizi diyor birisi harika diyor değer mi başlamaya ? Şuan boşluktayım beğenmiyorum hiçbir yerli-yabancı diziyi bu iyi olsa bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Biri çok saçma dizi diyor birisi harika diyor değer mi başlamaya ? Şuan boşluktayım beğenmiyorum hiçbir yerli-yabancı diziyi bu iyi olsa bari.

kadro yeter. kesinlikle başla.
  • İlk bölümünü biraz önce izledim. Bence çok güzel bir tadı var dizinin. "Çay içen adamdan zarar gelmez" lafıyla İsmail abiye gönderme yapılması falan güzeldi. Oyuncu kadrosu ise harika.

• 4. bölüm baya sıkıcı geçti. Reytinglerde kötü diyorsunuz, senaryo tıkanık. Şu gözlüklü kızı merak ediyorum bir de. Umarım bitmez.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.