Şimdi Ara

Bosch WAT24460TR-1379 TL- mı yoksa öneriniz var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1000-1500 tl arası bir çamaşır makinesi bakıyoruz. Bu model üzerine yoğunlaştım. Electrolüx'ün malum bir modeli var ama onu marka kaygısı sebebi ile evde istemiyorlar :) Anlatamıyorum.

İstanbuldayız, servis sıkıntısı olacağını sanmıyorum hiç bir markanın. Bosch WAT24460TR mediamarkt'de 1379'a satılıyor.

• Evdekiler marka konusunda önyargılılarsa yapacak bir şey yok :) AEG L87494EFL modelini gösterebilirsiniz, belki onu beğenebilirler.

Bosch'a göre daha uygun olarak muadil 9kg 1400 devir Profilo var. Aynı kalite ama daha üst model. Ancak marka konusunda önyargı varsa Bosch WAT24460TR ve WAT28460TR şu an Bosch'un fiyat/performans olarak en mantıklı modelleri. Görsel olarak da çok şıklar, bayide gördüm ve inceledim. Yıkamada 50, sıkmada 74dB ilgili model.
  • sanırım siemens wm12t460 ın aynısı forumda serdar bey 1290 tl ye satıyor.

bu ürünler hiçbir yerde yok ekim kataloglarına da koymadılar. piyasaya sürüp denememi yapıyorlar anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

sanırım siemens wm12t460 ın aynısı forumda serdar bey 1290 tl ye satıyor.

bu ürünler hiçbir yerde yok ekim kataloglarına da koymadılar. piyasaya sürüp denememi yapıyorlar anlamış değilim.

Aynı model olduğuna emin miyiz hocam? Birazdan Bosch'a gidip soracağım bakalım var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Rind kullanıcısına yanıt
    modeller aynı
    8 kg 1200 devir iq drive yeni sessiz motor 10 yıl garanti
    a+++ -%30
    63 l tambur hacmi

59.8 x 84.8 x 59 cm ölçülerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Evdekiler marka konusunda önyargılılarsa yapacak bir şey yok :) AEG L87494EFL modelini gösterebilirsiniz, belki onu beğenebilirler.

Bosch'a göre daha uygun olarak muadil 9kg 1400 devir Profilo var. Aynı kalite ama daha üst model. Ancak marka konusunda önyargı varsa Bosch WAT24460TR ve WAT28460TR şu an Bosch'un fiyat/performans olarak en mantıklı modelleri. Görsel olarak da çok şıklar, bayide gördüm ve inceledim. Yıkamada 50, sıkmada 74dB ilgili model.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/profilo-cmg140dtr-super-9-serisi-camasir-makinesi-fiyati,131345.html

Profilo kast ettiğiniz bu mu almayı düşünüyorum fiyatı özelliklerine göre uygun gibi ?

• Geçen 40 günde zam üstüne zam geldi tekrar 1450 olsa alırım.

Dolar uçtu . Fiyatlar düşmüyor.

Bu ürün 1560 tl seviyelerinde seyrediyor.

tekrar 1450 seviyelerine inse hemen alıcam.

http://www.bimeks.com.tr/urun/144577/bosch-wat24460tr-camasir-makinesi.aspx
  • Hocam bu 7kglik

Benim aradığım ürün 8kg ve 1200 devir olmalı .

Alternatif önerilere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxfordBlue -- 10 Eylül 2015; 20:38:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.