Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
147
Favori
269.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zeytin ve zeytin yağlılar için, tabletler için ve pda telefonlar için 22 tl indirim var. (13:40 ta son)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

zeytin ve zeytin yağlılar için, tabletler için ve pda telefonlar için 22 tl indirim var. (13:40 ta son)

ben alabilirim üstatım. PM atamıyorum size bilginiz olsun :)
  • arkadaşlar kendi kullandığım yazıcıyı satıyorum ihtiyacı olan varsa çeklere uyguna alabilir.

http://www.sanalpazar.com/Hp-1015-Renkli-Yazici-Sifir-Ayarinda-Kullanilmadi__isp43679479
  • arkadaşlar artık anlık günlük ve yeni üyelik 30 tl indirim kullanılmıyormu
  • var olan üyeliğime uzun zamandır günlük indirim gelmiyordu. anlık ve sadece teşekkür amaçlı arada indirimler gelirdi. dün forumdaki yazılanları uyguladım bir kaç ürün izlemeye aldım bunun yanında sepete ekledim ama bu yaptıklarımı kendi üyeliğimle değil başka bir üyelikle denedim bugün mail kontrol ettiğimde günlük indirim gelmişti. kendi üyeliğimlede birçok kez denedim bu yöntemleri ama hiç günlük gelmezdi nedeni bir türlü bulamadım şimdi bende başka bir üyelikle alışverişe devam ediyorum. gelmedimi gelmiyor yada artık kısmet diyelim :)
  • düşünen varsa yurtdışından getirdiğim vigicia c70s uydu alıcımı satıyorm
  • anlık gelmiyor gellll gelll gelll....
    yeni üyelik+ günlük tamam da şu anlık bi yakalayamadık yaa
  • Led ampül alıcam ama bir türlü gelmedi şu anlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar saat bugün saat 14:11 de cüzdanınıza 10tl yükjledik die mail gelmiş sanalpazardan. Anlık filan yazmıyor fakat cüzdanıdma mevcut 10tl hediye vardı teşekkürümüz adlı onundışında birşey gözükmüyor ? Bu anlık indirimi nasıl aktif edecegiz veya anlık olup olmadığını nasıl anlarım ?
  • Az önce 30 liralık kombo ile 125 liraya harici harddisk aldım.
    http://www.sanalpazar.com/Toshiba-1tb-New-Canvio-Basic-Usb3-0-25-Tasinabilirhdd__isp36956126

Anlık gelmeyen arkadaşlar, refersh yaparak deneyebilirler. Bunun için bir programda vardı yukarıda bir arkadaş bahsetmiş zaten. Eğer bu şekilde de anlık gelmiyorsa siteye 2-3 gün hiç girmeyin. Daha sonra ilk girdiğinizde anlık verecektir. Ben hep bu şekilde anlık yakalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 4 Mayıs 2015; 16:24:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

arkadaşlar saat bugün saat 14:11 de cüzdanınıza 10tl yükjledik die mail gelmiş sanalpazardan. Anlık filan yazmıyor fakat cüzdanıdma mevcut 10tl hediye vardı teşekkürümüz adlı onundışında birşey gözükmüyor ? Bu anlık indirimi nasıl aktif edecegiz veya anlık olup olmadığını nasıl anlarım ?

Hocam bildigim kadariyla mail adresinize gelen mail gun sonuna kadar gecerlidir der ve o gunluk indirimdir. Maildeki linklere yada resimlere tiklayip hesabiniza giris yaptiginiz anda 10 tl aktif olacaktir.
    Anlik indirim sitede dolasirken 1 saat icin geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone a 150 teklif vermiştim 149 la almış adam
  • CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    15 20 kere tıkladım hiçbirşey gelmedi hocam. Anneler gününe özel 10tl yüklyürouz hesabınıza demişler ama tık yok anlamadım bu işi neyse teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

arkadaşlar saat bugün saat 14:11 de cüzdanınıza 10tl yükjledik die mail gelmiş sanalpazardan. Anlık filan yazmıyor fakat cüzdanıdma mevcut 10tl hediye vardı teşekkürümüz adlı onundışında birşey gözükmüyor ? Bu anlık indirimi nasıl aktif edecegiz veya anlık olup olmadığını nasıl anlarım ?

Hocam bildigim kadariyla mail adresinize gelen mail gun sonuna kadar gecerlidir der ve o gunluk indirimdir. Maildeki linklere yada resimlere tiklayip hesabiniza giris yaptiginiz anda 10 tl aktif olacaktir.
    Anlik indirim sitede dolasirken 1 saat icin geliyor.

Cüzdanınıza 10 tl yükledik mailini mail kutusunda saklamak gerekli ben 23 nisanda gelen maili bugün aktif ettim mesela. Maildeki resimlerden birine tıklayın. Önce sanapazar a girip anlık yakalamanız gerekiyo. Hesaba anlık gelince 1 saat içinde maile girip ordaki resime tıklayıp komboyu tamamlıyoruz. Ekstra 10 lira da varsa 30 lira kombo olur ki tadından yenmez. Ama bu teşekkür 10 liralari bi bana gelmedi sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özel gün kupon şartlarını biliyorsunuz verilen aralıkta 5 tane sorunsuz işleminiz olmalı. Teşekkür kuponları ise 100 TL üzeri ürünlerde geliyor.
  • TheRed kullanıcısına yanıt
    149 versen yine alamayacakmışsın yani. Üzülmeye gerek yok. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 20 kullandim haber verene tsk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergün saat 11:05 gibi günlük 10TL geliyor fakat anlık denk getiremıyorum belirli bir saati var mı acaba?
  • hocam 11:20 yi dene
  • Anlık geldi şimdi bugün gelen günlüğe tıklıyorum aktif olmuyor nasıl iş anlamadım kota artık bu kadar çabuk mu doluyor?
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.