Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
147
Favori
269.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj_alper_

kısacası sanalpazardan zeytin alınmayacak bunda sonra. vay focus1108 vay.Demek sahte hesap kullanarak ihalede milleti gaza getirme işi de yapıyorsun
    sildim seni focus1108

ben bu adami sileli 3 ay oldu.bana yolladigi zeytin yaginin asiti %2-3 vardir.yemeklerde bile tuketilemiyor. salatayi falan gectim. bide yazmis ki 0 dizem. sahtekarlik degilde ne bu

yaptigi tam bir çakallık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 30 Nisan 2015; 12:25:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

kısacası sanalpazardan zeytin alınmayacak bunda sonra. vay focus1108 vay.Demek sahte hesap kullanarak ihalede milleti gaza getirme işi de yapıyorsun
    sildim seni focus1108

ben bu adami sileli 3 ay oldu.bana yolladigi zeytin yaginin asiti %2-3 vardir.yemeklerde bile tuketilemiyor. salatayi falan gectim. bide yazmis ki 0 dizem. sahtekarlik degilde ne bu

yaptigi tam bir çakallık

Aynı satıcıdan 3 ay kadar önce %100 doğal nar ekşisi diye sattığı ürünü satın almıştım. Ama bana, her markette bulunan nar ekşi sos göndermiş. Mail attım. aradaki farkı ödedi ama boşu boşuna uğraştık. Demem o ki, bu satıcıdan uzak durun.Bir de bana sanalpazarda 3 yıldızı vermiş.Müşteriyi kandıran kendisi aslında.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    hocam taktikleriniz süper az önce 30 tl combo yaptım sayenizde

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

hocam taktikleriniz süper az önce 30 tl combo yaptım sayenizde

Anlık nasıl yakaladinizz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlığı saat kaçta yakaladınız

• WoLWeX kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam.

Hersey konunun ilk mesajinda var hala soru geliyor pes.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105222893&p=1#105222893

Yapamayanlar rehberimi incelesin lutfen.

• quote:

sildim seni focus1108

10kiloda ben aldim aynen yukardaki arkadaşın dediği gibi az tuzla alakası yok.birde benim zeytinler yumuşacık bazıları pörsümüş hatta 1 bidonu beyaz beyaz acayip bir hal aldı,sordum yağlanma yapmış tuzlu suya koyun dedi ama hikaye zorla yedim.evdekileri bitirince dahada internetten zeytin almayacağım.macera aramaya gerek yok marmarabirlik az tuzlu ideal.

• @yggdrasil asgard nickli arkadaşın taktiğiyle aldım günlük hemen hemen hergün geliyordu lakin anlık gelmiyordu oda chrome eklentisiyle halloldu
  • Şu zeytini bayağı başarılı buldum.Tavsiye edilir.Yeşil zeytinleri de güzel.

http://www.vakifzeytinleri.gov.tr/Products/GEMLIK-SIYAH-SALAMURA-ZEYTIN-1-KG.html#.VUINRaloGq4
  • kampanya+anlık=20tl oldu ama bugün gelen mail indirimine tıklayınca 30tl olmuyor, 250 kotası dolmuş bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melikazim -- 30 Nisan 2015; 18:16:45 >
  • Bugün mesai bitmeye yakın bir baktım anlık gelmiş hemen maile girdim günlükleri denedim 30 tl kombo ile 70 lira olan krom egzozu 40 liraya aldım kaldı 2 ürün daha gelsin kombolar..

• quote:

sildim seni focus1108

slm gecen hafta bende bu satıcıdan acık artırma ile salca almıstım ev salcası diye %80 biber %20 domates yazıyordu ama gelen salca tam tersiydi %80 domates % 20 biber birde salca sulandı cabuk ALLAHTAN 43 tl den bana klaldı 10 tl de indirinle 33 tl ye geldi ederide zaten bu ve salca ev degil makina salcası yorumada yazdım ama inkar etmiş anlasılan arkadas çakalım diye geziniyor ortalıkta bende sildim ve bi dahada kesinlikle almam bu satıcıdan ..
  • Anlık ve günlükden yararlanmak için illaki üyelik doğrulamanın 3ününde yapılması gerekiyor mu ? Sadece e-posta doğrulaması yaptım ama gelir mi ki ? Tel ve T.C doğrulaması diğer hesapta yaptığım için yeni açtığımda yapamadım.

Şu 30 tl komboyu yakalamam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

Anlık ve günlükden yararlanmak için illaki üyelik doğrulamanın 3ününde yapılması gerekiyor mu ? Sadece e-posta doğrulaması yaptım ama gelir mi ki ? Tel ve T.C doğrulaması diğer hesapta yaptığım için yeni açtığımda yapamadım.

Şu 30 tl komboyu yakalamam lazım.

3ünüde doğrulatman lazım. Bu şekilde gelmez.
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, öyleyse 20 tl ile yetincez
  • Peynir alacam tavsiye edebileceginiz satıcı var mı arkadaslar

• Siyah zeytini hangi satıcıdan almalıyız? Var mi dürüst satıcı ürünleri iyi olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Siyah zeytini hangi satıcıdan almalıyız? Var mi dürüst satıcı ürünleri iyi olan.

Ustam focus1108(Zeytinbahçem) kişiden almada ustam az tuzlu diye aldık zehir gibi tuzlu çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Siyah zeytini hangi satıcıdan almalıyız? Var mi dürüst satıcı ürünleri iyi olan.

Ustam focus1108(Zeytinbahçem) kişiden almada ustam az tuzlu diye aldık zehir gibi tuzlu çıktı

Bugünde kaseye doldurduğum zeytinin yarısı ezik ve pörsümüş seçip çöpe attım.focus1108 adlı satıcıdan uzak durun.

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.