Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.323
Cevap
147
Favori
269.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 tl iki tane geldi
    12 hesabım oldu....
    yuh artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

2 eni hesap daha aldım
    10 tl iki tane geldi
    12 hesabım oldu....
    yuh artık.

bence de yuh artık :)
    hocam ne yapacan o kadar indirimi...
    kredi kartı ekstresi de "kombo" olmasın? :))
  • valla extre sanalpazar
    başka yok:))
    şimdi saydım 15 olmuş
    hepsine gelmiyor tabi
    5-6 ile oynuyoz işte
    bebek bezi,parfüm,çakma casiolar,gillette ürünleri ,mouse,mouse pad..vb
  • Kombolarla ürün almak isteyene.
    http://www.sanalpazar.com/dukkan/Kahvecioglu__u1498513

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

valla extre sanalpazar
    başka yok:))
    şimdi saydım 15 olmuş
    hepsine gelmiyor tabi
    5-6 ile oynuyoz işte
    bebek bezi,parfüm,çakma casiolar,gillette ürünleri ,mouse,mouse pad..vb

Hocam ekstre de zeytinyağı yok :)))

bu arda bebek bezini ben annelütfenden alıyorum, sanalpazar daha mı hesaplı oluyor ?
  • Huggies alıyorum 5 no erkek
    78 adet
    35 tl
    6 taksit

• mehmet0637 kullanıcısına yanıt
    Hocam indirimden herseyi almak istiyoruz aynı bende de var ay sonu kredi kartı patlıyor resmen

• Konu ile alakası yok fakat öğrenmem gerekiyor.Aşağıda linkini verdiğim site pos kaydı hangi sektöre giriyor bilgi vereceklere teşekkür ederim.Akbank-deniz,garanti ve world ve paraf kart için.

http://www.happy.com.tr/
  • Arkadaşlar 30 TL kombo imkanı varken Zeytinyağı patlatayım diyorum. 5 litre 70 TL civarı süper olur. 40'a düşer. Nuvo'yla da 30 TL'ye gelir. Var mı bildiğiniz satıcı ?
  • arkadaşlar çiğköfte almak istiyorum 10tl indirimi olan ve yardımcı olabilecek birileri var mı? 10tl ye mal edeyim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Arkadaşlar 30 TL kombo imkanı varken Zeytinyağı patlatayım diyorum. 5 litre 70 TL civarı süper olur. 40'a düşer. Nuvo'yla da 30 TL'ye gelir. Var mı bildiğiniz satıcı ?

http://www.sanalpazar.com/Soguk-Sikim-Sizma-Zeytinyagi-5-Lt.__isp40243258 birde usta sen nasil yakaliyon hem gunlugu hem de anligi

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Arkadaşlar 30 TL kombo imkanı varken Zeytinyağı patlatayım diyorum. 5 litre 70 TL civarı süper olur. 40'a düşer. Nuvo'yla da 30 TL'ye gelir. Var mı bildiğiniz satıcı ?

http://www.sanalpazar.com/Soguk-Sikim-Sizma-Zeytinyagi-5-Lt.__isp40243258 birde usta sen nasil yakaliyon hem gunlugu hem de anligi

Ben de bunu gördüm hocam. Daha önce aldın mı bu yağdan ? Güzel midir ?

Günlük zaten geliyor hocam. Anlık da şans işi. Şu eklentiyi kur Chrome'a, üyeliğe gir açık bırak. 29 saniye yapıyorum ben refresh süresini. Eğer geleceği varsa geliyor. Geleceği yoksa gelmiyor. Bir de anlık haftada bir falan geliyor. 3-4 gün hiç giriş yapmadığımda bir hesaba anlık yakalamam daha kolay oluyor.

https://chrome.google.com/webstore/detail/easy-auto-refresh/aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Ustam zeytin cesitlerinden aldim cok guzel satici durust bence denemelisin banada gelirse anlik ve gunluk bende bu saticidan alacagim ayrica bilgi icin tsk ederim

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek. 80 TL epey pahalı ama 30 TL olursa alacağım artık. Tavsiye için teşekkürler.

• uzun zaman sonra günlük geldi geçen gün akşam spye girdim tak diye anlık da geldi 20 tl indirimle parfüm siparişi verdim
  • 30tl nası yapılıyor kombi Bi mi band alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: TrgyStc

Hocam mail adresinize günlük indirim gelmiyorsa önce yeni bir üyelik açıp, üyelik doğrulaması yapın. Sonra alacağınız ürünü izlemeye alıp sepete ekleyin ve forumda daha önce paylaşılan saatlerden (11:20; 14:00; 15:20; 16:30; 17:00; 18:20; 19:00; 20:20; 21:30 vs ) 2-3 dk önce giriş yapıp alacağınız ürün sayfasını açarak her dakika 1-2 kez sayfayı yenileyin. Anlık indirim böyle yakalanabilir. Tabi ihtiyacınız olan kategoride gelmesi önemli. Anlık geldikten sonra çıkış yapıp "Size özel ürünler derledik" şeklinde gelen mail içindeki resimlere veya en alttaki kategorilerden birine tıklayıp üye girişi yaparak 10+10 TL hesabınıza yüklemiş olursunuz. Benim genelde maili aktive etmem uzun sürüyor, birkaç defa giriş çıkış yapmam gerekiyor. Hatta 8-10 kez deneyip yaptığım bile oldu. Neden bilmiyorum. 60 TL ve üzeri ödemelerde 20 TL indirim sağlıyor. Tüm bildiğim bu kadar.

Valla Sağolasın arkadaşım. Şu olayı böyle adım adım anlatmamış sayfalarca hiçkimse. Sayende olayın nasıl olduğunu ve sıralamasını da öğrendik nihayet. Alah razı olsun.

• fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam. Isinize yaradiysa ne mutlu bana.
    Ben de anlayana kadar biraz kafa yormuştum. Sağ olsun konuyu açan arkadaş yardimci olmuştu pm den

• Spor > Sporcu Besinleri > Yağ Yakıcı Enerji >

Telefon > Cep Telefonu & PDA > Cep Telefon Aksesuarları > Şarj Cihazları >

--

Bu iki bölümde 30'ar TL kombo ayarlayan dilesin benden ne dilerse..
  • siteye girer girmez 10 TL verdi, mailde 10 TL vardı, 10 TLde anneler günü yüklemişler 70 TL zeytin aldım 40 TL ödedim.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.