Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.323
Cevap
147
Favori
269.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    organik ürünler
    kadın parfümmleri 20tl var
  • çoçuk bezi ve maması için anlık 10 tl geldi son 30 dakika kullanacak varsa pm atsın
  • bi harici şarj aleti alıcam kaç gündür alamadım.. günlük indirim gelmişti süresi geçti anlık kovalarken eldekindende oldum günlük gelirmi bi daha sepete attım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunluk geldi. Anlik gelmiyor.
    Bir kez de ben kombo yapsam iyidi.

• Günlük ya da anlık cek lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Gunluk geldi. Anlik gelmiyor.
    Bir kez de ben kombo yapsam iyidi.

Anlık konusunda sıkıntı çıkarıyor artık bana da sanalpazar.

• her gün 5 hesabıma günlük geliyor
    bugünkü anlıkla beraber yeni ürünler aldım..

39,99 tl-SANDISK ULTRA 32GB USB 3.0 FLASH BELLEK-ÜCRETSİZ KARGO
    25,99 tl-SANDISK ULTRA 16GB CLASS 10 MICRO SDHC-ÜCRETSİZ KARGO

66 tl -20 tl
    46 tl
     Sanalpazar Anlık + Günlük  indirimleriyle 20 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 25 Şubat 2015; 17:52:14 >

• 9 subattan bu yana gelmeyen anlık nihayet geldi hesapta bekleyen 6 adet gunluk vardı 12 subat tarihliyi aktif edip 20 tl kombo yaptım 2 kg afyon sucuk 40 tl ye geldi .Diger hesaptata 4 adet gunluk var bekleyen darısı onun basına ordanda cig köfte yada salgam suyu gelirse anlık bi comboda ordan yaparım ..
  • Misscigkofte indirimi olan varsa ( ücretli veya ücretsiz ) mesaj atarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

9 subattan bu yana gelmeyen anlık nihayet geldi hesapta bekleyen 6 adet gunluk vardı 12 subat tarihliyi aktif edip 20 tl kombo yaptım 2 kg afyon sucuk 40 tl ye geldi .Diger hesaptata 4 adet gunluk var bekleyen darısı onun basına ordanda cig köfte yada salgam suyu gelirse anlık bi comboda ordan yaparım ..

4 gündür surf yapıp duruyor bana daha günlük gelmedi anlık zaten ayda yılda 1 geliyor alamadım şu sucugu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

9 subattan bu yana gelmeyen anlık nihayet geldi hesapta bekleyen 6 adet gunluk vardı 12 subat tarihliyi aktif edip 20 tl kombo yaptım 2 kg afyon sucuk 40 tl ye geldi .Diger hesaptata 4 adet gunluk var bekleyen darısı onun basına ordanda cig köfte yada salgam suyu gelirse anlık bi comboda ordan yaparım ..

4 gündür surf yapıp duruyor bana daha günlük gelmedi anlık zaten ayda yılda 1 geliyor alamadım şu sucugu

anlık için sanal pazara giriş yapmadan gez tarayıcıdan hatırlıyor bende hep giriş yapıp bekliyordum ama bu gun siteye girmeden alacagım urunlerde gezdim 10 dk demedi anında geldi mevcut gunluk stogundanda uygun olanı aktif ettim ve 20 tl işe yaradı aklima baska bir fikir daha geldi su an aktif edilmemiş 2 adet zeytinyagı vsr olan gunluk var bunun birini anlık gelirse aktif edip 5 kg yag ve zeytin alacagım ama elemana kargo yapmamasını soyleyecegim ertesi gunude diger gunlugu aktif edip 5 kg daha yag alacagım toplanda 30 tl ındırım ve 10 kg yagıda 70 tl ye alacagım tabi 6 tl tek kargo ucretine gunluklerle bu sekılde kombo yapmalı anlık her an gelmiyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarigol45 -- 25 Şubat 2015; 19:11:08 >

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bende semersten aldım 20li combo ile 40tlye düştü kılıfla birlikte dün elime geçti, sorunsuz satıcı ürünleride orjinal xioami 5000mah aldım bence satıcı iyi biri. Faturası, orjinallik kodu, kutusu falan hepsi geldi.

• Günlük bana aşağıdaki şekilde geliyor. Sizlere nasıl geliyor.
    "Cüzdan'ınıza aşağıdaki kategorilerde bulunan tüm ürünlerde, gün sonuna kadar geçerli 10 TL yükledik.
    10 TL'nizi kullanabilmek için aşağıdaki ürünlerden birine tıklayıp sanalpazar.com'a giriş yapmanız yeterli"

• sarigol45 kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi kargoları birleştirmiştim ilk zamanlar sıkıntı çıkmadı ama sanalpazar satıcıları bu tip işlemler yapmasına taraftar değil. Bence yapmadan önce satıcı ile iletişim kurun.

• yine yok günlük
  • Ben anlamadim simdi, mail adresimize su su kategori icin gun sonuna kadar 10 tl yukledik yaziyor. Bunu aktif etmezsek sonra ki gunler kullanabiliyor muyuz?

Bu arada;

Bebek & Çocuk > Bebekler İçin > Bebek Oyuncakları

Bu kategoride indirimini kullanmayacak olan varsa bana kullandırırsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 26 Şubat 2015; 10:41:35 >
  • Erkek parfüm kategorisinde 20 liralık indirim lazım. Kullanmayacak olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Telefon > Cep Telefonu & PDA > Cep Telefon Aksesuarları > Kılıflar >

kullanmayan varsa rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Ben anlamadim simdi, mail adresimize su su kategori icin gun sonuna kadar 10 tl yukledik yaziyor. Bunu aktif etmezsek sonra ki gunler kullanabiliyor muyuz?

Bu arada;

Bebek & Çocuk > Bebekler İçin > Bebek Oyuncakları

Bu kategoride indirimini kullanmayacak olan varsa bana kullandırırsa çok sevinirim.

Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada anlık için birşey keşfettim günlük indirim mailinin geldiği gün anlık geliyor mail yoksa boşa gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.