Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.323
Cevap
147
Favori
269.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertemli

Sepettekileri ve takiptekileri silip yerine yeni ürünler koymama rağmen yine eski aldığım ürünler için günlük geliyor
    Anlığa bakmadım muhtemelen o da geliyordur..

Hesabınızı temizleyip sonra çerezleri silin hocam sonra gelmesini istediğiniz kategoride gezinirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan Yavuz

quote:

Orijinalden alıntı: receppal

hesabımın birisine her gün anlık,diğerine günlük geliyor.bi kombo yapamadım.

isteyen olursa 1 saatliğine anlık indirim var.hesabımı kullandırabilirim.
    zeytin ve zeytinyağı, parfüm, kutu oyunları kategorilerinde geçerli.

Recep Bey sağolsun hesabını esirgemedi.Az önce kullandım çok teşekkür ederim.

hayırlı olsun dostum ne demek..

• Yeni hesap actim Mi Band almak icin,sepete ekledim ve izlemeye aldim.Gelir mi?

• Bir ara sepete cep telefonu filan atmıştım. O günden bu yana devamlı olarak cep telefonu vs kategorisinde günlük indirim geliyor. Halbuki sadece 1 günlük durmuştu, o günden sonra düzenli olarak bebek bezi tutuyorum sepette ama hala cep telefonu kategorisinde günlük indirim geliyor. Bu kategoriden kurtulmak için bir yol var mı? Yardımcı olun şu arkadaşınıza...
  • Banada bugün ilk kez hem anlik hem günlük geldi. Prima aylık paket aldım bir tane ama 18,60 TL sini kullandırdi. 20 liranın hepsini kullandirmadi. Neden acaba?

• Parfümde geçerli kullanmadiginiz indirim varsa parfum almak istiyorum arkadaşlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: metin_66

Aldığınız ürün 53 lira sanırım ben de böyle almıştım. 50 lira üstünde olduğu için ilkin 10 tl nin tamamını kullandırtıyor. Sonra 43 tl olduğu için, yani 50 tl nin altı için beşte birini kullandırtıyor yaklaşık olarak 9 tl oluyor bu da hocam yani toplamda 19 a yakın oluyor bu da iyi tabi.

Evet 53 lira.tabi bu sekilde de çok iyi, merak etmiştim sadece, öğrenmiş oldum.tesekkurler

• Başka kategorilerden ürünlerdr gezmeme, izlemeye almama ve sepete eklememe rağmen kaç gündür hep eskiden gezdiğim kategorilerden günlük indirim geliyor. Yükleme yaptım ama kullanmadım. Yine eskilerden geldi. Alışveriş yapsam belki düzelecek ama ihtiyaç dışı kategoriler hep. Çözüm bulamadım.

• Kombo gelse de çiğköfte alsak özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

çiğköfte için gelmiş anlık indirim isteyen varsa kullanabilir

Tüh be kacirdik bende 3-4gündür cig kofte icin indirim bekliyorumama. Bir turlu gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

çiğköfte için gelmiş anlık indirim isteyen varsa kullanabilir

Tüh be kacirdik bende 3-4gündür cig kofte icin indirim bekliyorumama. Bir turlu gelmiyor

duruyor hala lazımsa alabilirsiniz
  • arkadaşlar şu kategoride kombosu olupta kullanmayacak olan varsa çok makbule geçer

günlük geliyor ama nalık hiç gelmiyor hergün bakıyorum gelmiyor

K. Ev Aletleri & Mutfak > Mutfak > Mutfak Gereçleri > Diğer >
  • Şu Mi Band 'den alacaktım sepete ekledim ama indirim gelmemiş dünden beri. Elinde hesap olan arkadaşlar paylaşırsa çok memnun olurum :)

• Şu Mi Band 'den alacaktım sepete ekledim ama indirim gelmemiş dünden beri. Elinde hesap olan arkadaşlar paylaşırsa çok memnun olurum :)

• Bana sanki sanalpazar'in reklamı yapılıyor gibime geldi.

• Bugün anlık indirim düşürebilen oldu mu?
  • nasıl kazanılacağı hakkında net bi anlatım yok. insanlar bunla mı uğraşacak? artık hiçbirşey almıyorum bu siteden. herşey n11 ve gittigidiyordan daha pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Bugün anlık indirim düşürebilen oldu mu?

19 Ocak'tan beri bekliyorum hala gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_66

Şimdi anlık geldi.

Bana da şimdi geldi. Açık arttırmada bir ürüne teklif verdim acaba onunla mı alakalı?
    Siz herhangi bir teklif verdiniz mi hocam açık arttırma ürünlerine_?
  • 10 dk önce kombo yakaladım

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.