Şimdi Ara

AEG L87494EFL aldırıyorum.Aldırma dur diyen varsa çıksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AEG Lavamat L87494EFL 9 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesini 1600 tl ye aileme aldıracağım.Kullanıpta bu konuyu gören arkadaşlar eğer aldırmayın diyen varsa lütfen söylesin son 1 gün

• 1600TL için oldukça donanımlı bir cihaz.

XXL tambur, 3'lü amortisör sistemi, su jeti, program donanımı, buhar sistemi, A sınıfından %60 tasarruflu olması vs. gibi özellikleriyle muadillerinden çok daha önde.

Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
  • Teşekkürler hocam
  • @candogan62 sana bir mesaj yollamıştım eğer banada yardımcı olabilirsen bir kez daha sana teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyorda bonusa 100 tl bonus var, 1500'e geliyor yani, bi değerlendirin bence!!

• SawasHH S kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam bende oradan alıcam fakat bonus yok.En ucuzu da orası yine.N11 dede 1530 a geliyor oda cardfinans.Bizdeki şansa World card.Hep world için kampanya olur almayız lazım oluncada malesef yok.İlginiz için teşekkürler
  • Merhaba

Bu makinadan bende iştiyorum uygun fiyata gören-bilen varsa buraya yazarsa çok sevinirim.
    Teşekkürler
  • Tavsiye ederim kardeşim.Eski makineden kurtulduk.Ses seviyesi yıkamada sessiz ama sıkmada diğerleri gibi.Menusu annem için zor ama alışırlar.Fiyatına göre şuanlık memnunum tabi ileride ne olacak göreceğiz.En az 5-10 sene götürmesi lazım
  • Merhaba
    Bende forumda uzunca araştırmalarım sonucu,
    AEG L 87494EFL ve Electrolux1286 LEW arasında kararsız kaldım.
    Sizce hangisini almalıyım?
    (Butcem 1500-1700 arası)
    Cevaplar için teşekkürler..
  • explor57 E kullanıcısına yanıt
    AEG 87494EFL den memnunum ama electrolux1286 lew hakkında hiçbir fikrim yok bu yüzden ayrım yapamayacağım.Tam emin değilim ama aeg ile electrolux zaten aynı makineleri üretiyor sanırım sadece marka farkı var
  • Merhabalar,

Çamaşır makinemi yenilemek istiyorum. Aldığım makine enerji verimli olsun ve uzun süre dayanacak kaliteli bir makine olsun istiyorum. Forumda bir çok sayfayı inceledim ve marka seçeneklerini bosch ve aeg'ye düşürebildim. AEG için L87494EFL şu anda kliksa'da 1674 TL'ye satışta. BOSCH için de WAT28680TR düşünüyorum, o da 1894 TL.

Bütçem 1500 civarıydı ama piyasa zaten uçmuş (: O yüzden aeg biraz daha fazla ağır basıyor. Bu fiyat için bu makine hala alınabilir mi? Yoksa biraz daha para verip diğer seçenekleri mi değerlendirmeli miyim?

Şimdiden teşekkürler (:
  • 1674tl iyi fiyat. Teknosa KDV kampanyası yapıyor arada, oraya da bakın derim. AEG'yi öncelikli öneririm, fiyatına göre çok iyi bir makine.

• Teknosa'yı da incelemekte fayda var o halde. Bu kadar hızlı yanıt dönebilediğiniz için de çok teşekkür ederim (:
    Sonuçları paylaşırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.