Şimdi Ara

Oyun Serisi - To The Moon: Bölüm 1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farklı bir tat, To The Moon ilk bölümüyle Oyun Serisi'nde karşınızda.

• Bu harika oyunu oynamayan kaldı mı ? Ayrıca seri yaptığınız için teşekkür ederim. Diğer oyun serileri pek ilgimi çekmiyordu ama bu izlenir :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yeni saç rengi... eskisinden de sıkılmıştık iyi oldu :D
  • Diğer oyun serilerinden daha zevkli bir seri olmuş. Bazıları çok sıkıcıydı. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim çok fazla saç rengini değiştiriyorsun gibi gözüküyor haddime değil ama ileride sıkıntı verebilir :)

• öncelikle beril abla saç rengine bayıldım çok severim o rengi ve oyunun konusu çok hoş bölümlerin hızlıca tekrarını dilemekteyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

öncelikle beril abla saç rengine bayıldım çok severim o rengi ve oyunun konusu çok hoş bölümlerin hızlıca tekrarını dilemekteyim :)

Nuriye halama benzemiş lan, neresi hoş.

• quote:

Orijinalden alıntı: PanasonxMan

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>öncelikle beril abla saç rengine bayıldım çok severim o rengi ve oyunun konusu çok hoş bölümlerin hızlıca tekrarını dilemekteyim :)</blockquote><br><br>Nuriye halama benzemiş lan, neresi hoş.

Kardeşim ben bu rengi beğeniyorum zevkler ve renkler tartışılmaz gerçi yorumun güzeldi haklılık payı var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenanix

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: PanasonxMan<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>öncelikle beril abla saç rengine bayıldım çok severim o rengi ve oyunun konusu çok hoş bölümlerin hızlıca tekrarını dilemekteyim :)</blockquote><br><br>Nuriye halama benzemiş lan, neresi hoş.</blockquote><br><br>Kardeşim ben bu rengi beğeniyorum zevkler ve renkler tartışılmaz gerçi yorumun güzeldi haklılık payı var :)

:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.