Şimdi Ara

ets 2 satın alacağım steam denmı alayım yoksa sitesinden mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani asıl soru şu steam den alısam elime aktivasyon kodu geçecek mi alay etmeyin steam hiç kullanmadım ?

• Direkt olarak Steam hesabına eklenecek Steam üzerinden alırsan. Ordan indirebilirsin. Ve eğer başka bir yerden alırsan key verirlerse Steam'de etkinleştirebilirsin eğer geçerli olursa.
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    steamden alsam steam ın programı olmadan oyunu yükleyemem değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

steamden alsam steam ın programı olmadan oyunu yükleyemem değilmi ?

Hayır, yükleyemezsin. Oyuna girerken de Steam üzerinden bağlanır zaten.
  • Eyvallah teşekkür ederim.
  • steamden al.

sitesinden alırsan key verir. bunu steam e ekleyip, steam üzerinden oynayabilirsin.
    yada sitesinden setup ı çeker, yükledikten sonra da update ni kendin indirip manuel olarak kurarsın.

steamde fiyatı baya düşüyor bazen. sitesinde düştüğünü görmedim hiç.
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    steamdan collector's bundle satın aldım 53 tl ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 22 Ekim 2014; 16:48:44 >
  • sitede key satan arkadaşlar var, geçen sene 20 tl'ye gold bundle almıştım, şimdi nedir bilmem ama şu anda steam'de aşırı pahalı. bu oyunu alıyorsanız da mutlaka going east paketiyle alın. bence collector's bundle gereksiz. Scania Truck Driving Simulator ve Euro Truck Simulator oturup para verilecek oyunlar değiller.
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    ice cold painjob ve diğer dlc ler için collectors bundle satın aldım birde 53 tlye geldi hepsi gold bundle 55 tl şuanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 23 Ekim 2014; 12:26:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.