Şimdi Ara

Dijital Deniz(Deniz bank şubesiz bankacılık)1.05'ten masrafsız kredi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
7
Favori
6.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dijital Deniz; Bankacılık ürün ve hizmetlerini, teknoloji ile buluşturan yeni nesil bankacılık platformudur.

Dijital Deniz tüm avantajları ile kapınıza geliyor!

Artık şubeye gitmeden,
    Tüm ihtiyaçlarınız için Dijital Kredi ile size özel oranlardan,
    Birikimleriniz için Dijital Mevduat ile özel mevduat faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
    Kolay kullanımı ile Dijital Deniz İnternet Bankacılığı ve yaygın ATM ağımızdan tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital denizde şuan aktif olarak işe yarayabilecek kampanyası Kredi faiz oranı % 1.05 gibi bir oran.şuan için en uygun oran diyebiliriz.
    Mevduatınızada %9.75 oranında faiz veriyor.

https://www.dijitaldeniz.com
    https://www.dijitaldeniz.com/OtherPages/Eb_İhtiyacKredisi kredi çekmeyi düşünen varsa buradan inceleyebilir.
    https://www.dijitaldeniz.com/General/NewCredit << bu linkten kredi hesaplaması yapabilirsiniz.geri ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız taksit tutarı x kredinizin vadesi=faiz dahil edilmiş geri ödeyeceğiniz miktarı verir

Dijital Deniz(Deniz bank şubesiz bankacılık)1.05'ten masrafsız kredi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labidu -- 13 Ekim 2014; 12:59:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Enpara ya rakip olarak kurmuşlar galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidra

Enpara ya rakip olarak kurmuşlar galiba

rakipler enpara ve nuvo.piyasa hareketlenmeye başladı bizler için iyi fırsatlar çıkacaktır muhakkak.denizbankın şuan için fırsat denebilecek şeyi % 1.05 oranlı ihtiyaç kredisi.ama çok çok yeniler eksikliklerde yok değil.denizbank içerisinde ayrı bir organizasyon yok mesela. enpara ve nuvo da misal ayrı bir çağrı merkezi,sosyal paylaşım platformları falan var.dijitaldenizde çağrı merkezi denizbank gene ayrı bir çağrıları karşılayacak bi şekilde ayırmamışlar.keza internet şubeside gene denizbankın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: sidra

Enpara ya rakip olarak kurmuşlar galiba

rakipler enpara ve nuvo.piyasa hareketlenmeye başladı bizler için iyi fırsatlar çıkacaktır muhakkak.denizbankın şuan için fırsat denebilecek şeyi % 1.05 oranlı ihtiyaç kredisi.ama çok çok yeniler eksikliklerde yok değil.denizbank içerisinde ayrı bir organizasyon yok mesela. enpara ve nuvo da misal ayrı bir çağrı merkezi,sosyal paylaşım platformları falan var.dijitaldenizde çağrı merkezi denizbank gene ayrı bir çağrıları karşılayacak bi şekilde ayırmamışlar.keza internet şubeside gene denizbankın.

Nuvo daki kredi faiz oranları da yüksek,makul oranlara çekilse herkes faydalanabilir.
    Bunlardaki 1,05 lik oranda sadece 5000 TL için

• ilk yıl kredi kartına aidat almıyor bu avantaj olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sidra sitesinde 5000 örnek olarak verilmiş bütün kredi miktarlarınca aynı oranı veriyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

@sidra sitesinde 5000 örnek olarak verilmiş bütün kredi miktarlarınca aynı oranı veriyor sanırım.

Evet dediğiniz gibiymiş
    Ancak neden maksimum 36.000 TL veriyorlar onu anlayamadım.Benim bildiğim en fazla 50.000 TL ihtiyaç kredisi verilebiliyordu.
  • Enpara var yetiyor bunu veya nuvoyu alsam ne işime yarar?

• internet yada normal alışveriş kampanyası bekliyoruz.
  • hesap isletim ücreti var aylık hem de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvven

hesap isletim ücreti var aylık hem de

O zaman çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

O zaman çöp

hemde ne çöp . çöp bile değil zehirli atık. işletim ücreti alıtyor bi de müşteri kapmaya çalışyıor. bu kafayla işin zor denizbank

• twitter da dijitaldeniz i kapan aramızda mı

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

O zaman çöp

hemde ne çöp . çöp bile değil zehirli atık. işletim ücreti alıtyor bi de müşteri kapmaya çalışyıor. bu kafayla işin zor denizbank

Hocam zehirli atık yorumunuza çok güldüm. Şaka bir yana enpara, nuvo, igaranti hesap işletim ücreti almazken, nuvo ve igarantinin bu kadar iyi kampanyaları varken nasıl müşteri kazanacaklar? Gerçekten ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Enpara var yetiyor bunu veya nuvoyu alsam ne işime yarar?

dijital denizi eğer kredi çekecekseniz şuan için makul bir faiz oranı var % 1.05 .diğer türlü gözle görülür elle tutulur kampanyası henüz başlamadı.dijital denizdede enparada olduğu gibi banka çalışanları adresinize ziyaret gerçekleştirip hesabınızı falan açıyor olması bir artı.

nuvo yu tavsiye etmiyorum enpara gibi kaliteli değiller.tek işe yarayan kampanyası 4 alışverişten birini iade etmesi onun dışında pek bi şeyini görmedim.

•  Dijital Deniz(Deniz bank şubesiz bankacılık)1.05'ten masrafsız kredi var aylık ücret var
  • Dijital Deniz hesabı açıldığında vadesiz hesap da açılıyor mu direkman? Yani vadesiz hesap olmadan kredi kartı alınabilir mi? İlk sene ücretsiz kredi kartını almak istiyorum ama hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Dijital Deniz hesabı açıldığında vadesiz hesap da açılıyor mu direkman? Yani vadesiz hesap olmadan kredi kartı alınabilir mi? İlk sene ücretsiz kredi kartını almak istiyorum ama hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum.

sadece kredi kartı istiyorsanız eger dijital deniz değilde denizbank.com dan kredi kartına başvurun.

• Enpara'da kredi faiz oranı %1.19'a yükseldi. Diğer bankalarda da yükseliş var aslında. Ben düşüş bekliyordum, herkes öyle.

Neyse; DijitalDeniz.Com'da 1.05'ten masrafsız kredi var. Çok iyi bir kampanya gibi gözüküyor, buralar değerlenir. Biri başlığa yazarsa iyi olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Dijital Deniz hesabı açıldığında vadesiz hesap da açılıyor mu direkman? Yani vadesiz hesap olmadan kredi kartı alınabilir mi? İlk sene ücretsiz kredi kartını almak istiyorum ama hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum.

senin aradığın tam olarak şu aslında sürekli ücretsiz http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/net-kart-bonus/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 12 Ekim 2014; 22:41:18 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.