Şimdi Ara

Gittigidiyor / EPSON L355 COLOR TANK Wi-Fi Yazici Tank 549 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EPSON L355 COLOR TANK PRIN/SCAN/COPY WiFi Yazıcı (#130741687)
    SIFIR 2YIL EPSON GARANTİLİ FATURALI KARGO BEDAVA

549 TL 50,00 TL bonus Hediye!

Ürün Sayfası
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/epson-l355-color-tank-prin-scan-copy-wifi-yazici-130741687

Akakçe Sayfası
    http://www.akakce.com/yazici-cok-fonksiyonlu/en-ucuz-epson-l355-fiyati,967446.html

Uygun maliyetli ve güvenilir renkli baskı için Epson marka yüksek kapasiteli entegre mürekkep tankı sistemine sahip kablosuz hepsi bir arada yazıcı.

Mürekkep Tankı Sistemi

EPSON L355

Epson L355, ev ofisleri ve küçük ofisler için ideal, entegre mürekkep sistemine sahip kablosuz hepsi bir arada yazıcıdır. Bu yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesinde Wi-Fi bağlantısı özelliği ve iki adet ekstra siyah mürekkep şişesi bulunmaktadır.
    Micro Piezo baskı kafası ve Epson orijinal mürekkebe sahip L355 ile, ultra düşük maliyetle Epson kalitesinde belgeler basabilirsiniz.

Hedefe yönelik mürekkep tankı yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz.

L355'in kurulumu ve kullanımı kolaydır: tek yapmanız gereken birlikte verilen mürekkebi doldurmak, yazıcıyı açmak ve mürekkep sistemini kullanıma almaktır. L355 baskıya hazırdır. Epson marka mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankı doldurulmasını kolaylaştırır.

Yüksek hacimli mürekkep şişelerinin her bir seti 4.000 sayfaya kadar siyah ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı yapabilen L355, hem siyah hem de renkli baskıda ultra düşük sayfa başına maliyet sağlar*1.

9 sayfa/dak değerine kadar yüksek baskı hızları*2 ofisinizde verimliliği artırırken yeni çoklu kopyalama işlevi ile bir sayfayı tek seferde 20 adete kadar basabilirsiniz; cihaz toplantılardan önce hızlı bir şekilde belge hazırlamak için idealdir. Ayrıca Epson iPrint*3ile akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan kablosuz olarak baskı alabilirsiniz.

L355 önceki modellere göre yüzde 12 daha az yer kaplar*4 ve her türlü çalışma ortamına kolayca uyar. Ayrıca 24 ay garanti ve servis desteğine sahip L355 ile rahat edebilir ve gerektiğinde yardım alabilirsiniz.
    TEMEL ÖZELLİKLER

1.
    Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24712'de sağlanan Test Şablonlarının baskı simülasyonundan Epson orijinal metodolojisi bazında tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24711 bazında DEĞİLDİR. Belirtilen verimler/sayfa başına maliyet yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir
    2.
    Siyah/beyaz tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testi?nden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734?e göre tespit edilmiştir
    3.
    Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfenwww.epsonconnect.eu adresini ziyaret edin
    4.
    Epson L200 entegre mürekkep tankı sistemi ile karşılaştırma yapılmıştır
    TEKNOLOJİ
    Baskı Yöntemi İsteğe bağlı inkjet (Piezo elektrik)
    Ağızlık yapılandırması 180 Ağızlıklar Siyah, 59 Renk başına nozül
    Asgari damlacık boyutu 3 pl
    Mürekkep teknolojisi Dye Ink
    Baskı çözünürlüğü 5.760 x 1.440 İnç başına nokta
    Kategori Tekli yer
    Çok işlevli Baskı, Tarama
    BASKI
    Baskı hızı ISO/IEC 24734 9 Sayfa/dk. Tek renkli, 4,5 Sayfa/dk. Renk
    Baskı hızı 33 Sayfa/dk. Tek renkli (düz kağıt), 15 Sayfa/dk. Renk (düz kağıt)
    Renkler Siyah, Cyan, Sarı, Macenta
    TARAMA
    Tarama Çözünürlüğü 1.200 İnç başına nokta x 2.400 İnç başına nokta (yatay x dikey)
    Çıktı formatları PDF?e tarama
    Tarayıcı Türü Dokunmaktik görüntü sensörü (CIS)
    KAĞIT / MALZEME KULLANIMI
    Kağıt tepsisi sayısı 1
    Kağıt Formatları A4, A5, A6, B5, C6 (zarf), DL (zarf), No. 10 (zarf), Mektup, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm, 0.672916666667, Legal
    Çift taraflı Manuel
    Kağıt çıkış tepsisinin kapasitesi 30 Sayfa
    Kağıt tepsisi kapasitesi 100 Sayfa Standart, 100 Sayfa maksimum, 20 Fotoğraf Sayfası
    Ortam İşleme Otomatik belge besleyici
    GENEL
    Enerji tüketimi 11 W (bağımsız fotokopi, ISO/IEC 24712 şablonu), 2,3 W (uyku modu)
    Besleme Voltajı AC 110 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
    Ürün boyutları 472? x 300 x 145 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
    Ürün ağırlığı 4,4 kg
    Gürültü düzeyi 5,2 B (A) Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı/Fotoğraf RPM modu ile - 37 dB (A) Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı/Fotoğraf RPM modu ile
    Uyumlu İşletim Sistemleri Mac OS 10.5.8 veya üstü, Mac OS 10.6+, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8 (32/64 bit), Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64
    Dahil edilen Yazılım Epson Easy Fotoğraf Baskısı, Epson Olay Yöneticisi, Epson Tarama, EpsonNet Print
    Bağlantılar WiFi, USB
    WLAN güvenilirliği WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA PSK (AES)
    Mobil ve Bulut baskı hizmetleri Epson Connect (iPrint)
    Güç Kaynağı 220V
    Teslimat içeriği Sürücü ve yardım programı (CD), Güç kablosu, Talimat, Kullanma kılavuzu, Kullanma kılavuzu (CD)

MÜREKKEP VE AKSESUARLAR
    İÇERİK

m T6643 Magenta ink bottle 70ml
    C13T66434A
    70,0 ml
    6.500 Sayfalar
    y T6644 Yellow ink bottle 70ml
    C13T66444A
    70,0 ml
    6.500 Sayfalar

k T6641 Black ink bottle 70ml
    C13T66414A
    70,0 ml
    4.000 Sayfalar
    c T6642 Cyan ink bottle 70ml
    C13T66424A
    70,0 ml
    6.500 Sayfalar

• Renkli lazer sandım başta, inkjet miş..Bu fiyata inkjet hemde tanklı alınmaz

Gidin renkli lazer alın muadil kartuşu olan..Bu fiyat nedir ya yuh dedim, inkjet hemde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Renkli lazer sandım başta, inkjet miş..Bu fiyata inkjet hemde tanklı alınmaz

Gidin renkli lazer alın muadil kartuşu olan..Bu fiyat nedir ya yuh dedim, inkjet hemde...

Renkli lazerle foto basılıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Renkli lazer sandım başta, inkjet miş..Bu fiyata inkjet hemde tanklı alınmaz

Yahu ne çok biliyosunuz , bizim millette led lazer nano teknolojisini duyunca beynini bi kenari atiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.