Şimdi Ara

SATILDI. 690TL ye 160GB PS3 Slim + 3 Orijinal Kol + 11 Orijinal Oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    160GB PS3 Slim + 3 Orijinal Kol + 11 Orijinal Oyun + Kablosuz Headset
    (Kırılabilen PS3 ler den ama ben kırdırmadım. Hep orijinal oyun oynadım.)

Daha önce bir yakınımın PS3' ünü satmıştım ve sıra geldi, gözüm gibi baktığım, çok temiz durumda olan kendi Playstation 3' ümü satmaya, evet arkadaşlar Playstation 4 aldığım için Playstation 3' ümü satıyorum. İnşallah hakkını verecek bir arkadaşa nasip olur.

PS3' üm dolu dolu bir PS3

-160GB PS3 Slim (Bugüne kadar en ufak bir arıza dahi yapmadı, maşallah saat gibi çalışıyor ve kesinlikle bir kez bile kırdırmadım. Hep orijinal oyun oynadım. Fakat, hem internetten araştırdım hem telefonla sordum. 2000 serisinin alayı kırılıyormuş, dolayısıyla benim PS3 kırılabilen modellerden)

-PS3' ümün 3 adet kolunun 3 üde %100 Orijinal Sony ve sorunsuz çalışır durumda

-PS3' üm de Playstation Store dan aldığım 360TL değerinde 11 adet tam sürüm orijinal oyun yüklü (Benim oyunlarımı, kırdırılan PS3 lere korsan kopyası yüklenen ve online modu çalışmayan oyunlarla karıştırmayın. Benim, online modu olan her oyunumda online' a sorunsuzca giriyorsunuz. Zaten, kendimde online oynadığım için aksi düşünülemez.)

-PS3' üm CECH-2501A modeli olduğu için, aynı zamanda kırılabilen model, içindeki orijinal oyunlardan sıkılınca, kırdırıp istediğiniz oyunlarla doldurabilirsiniz.

-Online oyun oynarken, diğer oyuncularla sesli iletişim kurabilmeniz için Jabra BT2035 Kablosuz Headset (PS3' üme tanımlı ve çalışır durumda, Jabra' nın PS3 ile uyumunu bilen bilir, ses kalitesi orijinal Sony headset' i aratmayacak kalitede)

Fiyat:
    Headset ile birlikte: 740TL
    Headset olmadan: 700TL

Ankara içi elden teslim edebilirim, elden teslim anında, alan arkadaş istediği gibi test edebilir. Ankara dışı elimden geldiği kadar sağlam kargo paketi yaparım.

--Paket içeriği

1 adet PLAYSTATION 3 SLIM / 160GB / CECH-2501A (2501A kırılabilen model)
    3 adet DUALSHOCK 3 SIXAXIS KOL (Kolların 1 tanesi FAT kasa PS3' üm den kalma titreşimsiz versiyon)
    1 adet HDMI KABLO
    1 adet RCA KABLO
    1 adet USB ŞARJ KABLOSU
    1 adet ENERJİ KABLOSU
    1 adet JABRA BT2035 KABLOSUZ HEADSET
    11 adet TAM SÜRÜM ORİJİNAL OYUN

--Playstation 3' üm de yüklü 11 adet tam sürüm orijinal oyun ve güncel Playstation Store fiyatları

BATTLEFIELD 3 (3 ADET EK DLC İÇERİR, YANİ 3 ADET EK HARİTA PAKETİNİ VE SİLAHLARINI İÇERİR) - 120TL
    INFAMOUS - 50TL
    GOD OF WAR COLLECTION VOLUME II (CHAINS OF OLYMPUS ve GHOST OF SPARTA OYUNUNU İÇERİR) - 42TL
    DEAD NATION - 40TL
    DIGGER HD - 23TL
    RATCHET CLANK: QUEST FOR BOOTY - 20TL
    SUPER STARDUST HD - 18TL
    WIPEOUT HD - 18TL
    EAT THEM - 18TL
    CRASH BANDICOOT: WARPED - 11TL

-Ayrıca 3 adet oyunun demo sürümü yüklü

FIFA 15 DEMO
    2014 FIFA WORLD CUP BRAZIL - DEMO
    JOURNEY - DEMO

Sadece oyunların toplam değeri 360TL Yanında sadece 1 adet kol verilen, hiç oyun yüklü olmayan emsalleri bile ~600TL den satılıyor ki sırf kırılabilir olduğu için bu fiyatlardan gidiyor. Benim PS3 de kırılabilen modellerden ve ben ise;

-3 adet %100 orijinal kol
    -11 adet orijinal tam sürüm oyun
    -Kablosuz Headset
    -ve arzu edildiğinde kırılabilen PS3' üme 740TL
    istiyorum. Headset olmasın derseniz de 700TL istiyorum. PS3' üm dolu dolu bir PS3

Tüm bunların yanında bir de sürprizim var...

Bugüne kadar kimseye yanlışım olmadı, alışverişlerde ki referanslarım belli, alışveriş yaptığım değerli arkadaşlar listem (referanslarım) aşağıda

Detaylı bilgiye sahip olmanız için PS3' üm den fotoğraflar

Alışveriş yaptığım değerli arkadaşlar (Tam Liste)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 17 Nisan 2016; 16:32:49 >

• Psn hesabiniz da alan kisinin mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM
  • PM cevaplandı.
  • Nautilus89 nickli arkadaş tarafından headsetsiz alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 17 Nisan 2016; 19:18:59 >
  • hayırlı olsun, ben verdiğiniz ilanın detaylarını beğendim herkez bu şekilde ilan verse keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkezisyan

hayırlı olsun, ben verdiğiniz ilanın detaylarını beğendim herkez bu şekilde ilan verse keşke

Teşekkür ederim. ilan eski ilanım, dün kendi dükkan profilimi incelerken parmağım yanlışlıkla bu ilanı güncelle butonuna basmış.

Cevap yazmasanız farkında değilim.

Eskiden emin misiniz diye sorardı. Yazılım sektörü öyle bir duruma geldi ki çoğu kritik tıklamalara artık onay alma ihtiyacı duymuyorlar. DH'de bu trende uyum sağlamış. "Güncellemek istediğinize emin misiniz diye" sorması gerekirdi. Parmağım güncelleme butonuna dokunmuş farkında değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.