Şimdi Ara

epson l 1800 baskı ayarı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm Arkadaşlar.yeni almış olduğum epson L 1800 ile 10x15 baskı alıyorum.fakat tüm ayarlarını denememe rağmen (epson print programıda dahil) borderless (kenarlıksız) seçimi olduğu halde kağıdın alt kenarında yaklaşık 5 mm kadar boşluk bırakıyor.Kenarlıksız seçeneğinin yanıda yer alan ayarlar kısmında otomatik genişletme seçeneklerinin hepsini denedim.fakat değişen hiç birşey olmadı.yazıcının kağıt ayarlarında bulunan 10x15(4x6) olanı seçiyorum ; ama hata nerede hala çözemedim.
    örnek bir foto paylaşıyorum.Bilgisi yada tecrübesi olanlardan her türlü yardıma ihtiyacım var. Şimdiden tşkrlr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arseme75 -- 10 Ekim 2014; 9:29:31 >

• arseme75 A kullanıcısına yanıt
    muhtemelen kullanmış olduğunuz kağıt A3'ten bölündüğü için tam 10x15 (10.2x15.2) değil bu şekil bölünen kağıtlar 10.2x14,8 ölçülerinde oluyor ve bir tarafında kenarlık bırakıyor. yazdırma tercihlerinde kağıt ölçüsü olarak 10x15 değilde 100x148 mm ölçüsünde gönderin resmi tabi kenarlıksız kutucuğunuda işaretleyin muhtemelen kenarlıksız basacaktır. tam 10.2x15.2 (kartpostal) ölçüsünde kağıtlar kullanırsanız bu sorunu yaşamazsınız. tam ölçüde kağıtlar stoklarımızda mevcuttur
  • evet sorun kağıdın tam olarak 10 x 15 cm olduğundanmış. manuel olarak kağıt ölçüsünü girince sorun düzeldi.

tşkrlr ,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.