Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar en uygun fiyatlı iphone 6 16gb tavsiyesi yapar mısınız? mağzadan almak öncelikli tercihim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vendetta-

arkadaşlar en uygun fiyatlı iphone 6 16gb tavsiyesi yapar mısınız? mağzadan almak öncelikli tercihim.

bazen çok uygun fiyatlara değişim cihazları düşüyor.Full kutulu 15 ay garantili cihazlar sfırdan 500-600 tl civarı ucuza satılıyor o yüzden yerinde olsam bu şekil almayı düşünürdüm
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Nerde hocam magazalardamı?
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111877132

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt internet sitesinde 64 gb 'lık iphonelar için indirim başlamış. 6s 64gb 3299. 6s plus 64gb 3599. +avantajixten aşağı yukarı 100 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Dün teknosa.com dan aldığım telefon 24 saat olmadan teslim edildi çok şaşırdım. Ama beni daha çok şaşırtan android den ios'a geçiş oldu çok farklı geliyor tüm alışkanlıkların değişmesi lazım :)

İphone 6 plus16gb en ucuz nerde arkadaşlar kliksadan buldum 2900 daha ucuzunu gören varmı?

Edit: size sorcağım soruyu unutmuşum
    Bende androidden geçeceğim nasıl hissedyosunuz pişman mısınız geçmeye değermi yoksa androide devammı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acun_Ilıcalı -- 20 Kasım 2015; 8:10:19 >
  • Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok acayip ilk zamanlar çok zorlandım her basış her basış şiddeti farklı bir işleme yönlendiriyor :D Ama alıştım şimdi geçmeye değer bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: -Vendetta-

arkadaşlar en uygun fiyatlı iphone 6 16gb tavsiyesi yapar mısınız? mağzadan almak öncelikli tercihim.

bazen çok uygun fiyatlara değişim cihazları düşüyor.Full kutulu 15 ay garantili cihazlar sfırdan 500-600 tl civarı ucuza satılıyor o yüzden yerinde olsam bu şekil almayı düşünürdüm

hocam ticari kredi karti kullancam. o yuzden magzadan ariyorum. ticari kredi kartina 9 taksit yapilabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Dün teknosa.com dan aldığım telefon 24 saat olmadan teslim edildi çok şaşırdım. Ama beni daha çok şaşırtan android den ios'a geçiş oldu çok farklı geliyor tüm alışkanlıkların değişmesi lazım :)

Suan nette 3099 tl gozuyor kampanya bitmismi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Vendetta- kullanıcısına yanıt
    sanalpazardan başka bir ürün adına ilan açıp satabiliyorlar ama siz mağazadan almak istiyorsanız mantıklıdır sonuçta o kadar para veriyorsunuz en iyisi olsun
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Bitmiş olabilir bimekste de aynı fiyattı bi bakın isterseniz

• merhaba arkadaslar dubaiden 6s alacağım alısveris merkezi dubai malll dan

3 sorum var

1 sizin aldığınız urun kodu nedir tr de garanti için

2 kutuyu acmadan magazada tr de calısacak ve tüm özelliklerini kullanabileceğim ( facetime vs ) telefonu nasıl anlarım

3 sadece dubaide calısan telefonlar oluyomus tr de calısıp calısmayacağını anlamanın bi yolu varmıdır acaba

acil cvp verirmisiniz
  • mediamarkta 3599 olan 64lük 6s plus kalmamış başka aynı fiyata satan yer var mı?
  • İphone 6s 16gb 2635tl ye alınırmı

N11 de 250tl hediye çekim var havadan geldi para vermedim

Dedim ki telefona kullansam mı

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

İphone 6s 16gb 2635tl ye alınırmı

N11 de 250tl hediye çekim var havadan geldi para vermedim

Dedim ki telefona kullansam mı

Çok iyi fiyat garantisi Türkiye apple ise kaçırma bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s 64lük rose goldu 3100-3200 civarında almayı planlıyordum.
    2-3 haftadır bekliyordum adam gibi bi indirim gelmedi. n11 11.11 den umutluydum. Oda fos çıktı.
    Dün eldeki 200lük n11 çekle 3410-200+5(kargo)=3215 e 9 taksit aldık.

Firma yorumlardan dolayı biraz sakat geliyordu geçen. Ama sattığı iPhone 6s yorumları olumlu olunca fazla düşünmedik. Sorunsuz 2 yıl Apple garantili jelatinli daha önce aktivasyon yapılmamış cihaz geldi.
    Dün 17:24 de verdiğimiz sipariş bu sabah bizdeydi. Bunun için ayrıca tebrik etmek lazım firmayı.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/iphone-6s-64gb-cep-telefonu-P83069031

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 21 Kasım 2015; 23:14:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bdullah kullanıcısına yanıt
    Renk olarak nasıl hocam ? Memnun musunuz? Genel izlenim nasıl çevreden ?
  • Arkadaşlar bi tanıdığım aralık başında turla prag budapeşte ve viyana ya gidecek.İphone 6s plus 64 gb aldırtmayı düşünüyorum.Hangi şehirlerde fiyatı en uygundur ve vergi iadesi alabilir?Bilgisi olan var mı?Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

merhaba arkadaslar dubaiden 6s alacağım alısveris merkezi dubai malll dan

3 sorum var

1 sizin aldığınız urun kodu nedir tr de garanti için

2 kutuyu acmadan magazada tr de calısacak ve tüm özelliklerini kullanabileceğim ( facetime vs ) telefonu nasıl anlarım

3 sadece dubaide calısan telefonlar oluyomus tr de calısıp calısmayacağını anlamanın bi yolu varmıdır acaba

acil cvp verirmisiniz

Dubai'den alacaginiz hicbir iphone'da facetime ozelligini kullanamazsiniz

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.