Şimdi Ara

samsung s3 mini güncelleme sonrası şebeke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar s3 mini aldım 1 ay oldu. bir güncelleme belirdi ekranda . güncel telefon iyidir diye yaptım tabiki yapmaz olaydım. Gün içinde sürekli şebeke gidip gidip geliyor. ekranın sağ üst köşesinde yuvarlak içinde çizgi olan bir işaret (park yasak tabelası gibi ) çıkıyor.Herhalde servis yok uyarsı bu. Benim anladığım telefon çekmiyor değil direk servis yok . Telefonu açıp kapayınca şebeke geliyor ama kafasına göre gidiyorve ben yeniden başlatmadan şebeke gelmiyor. arayanlara ulaşılamıyor uyarısı gidiyor. ne yapmam gerekiyor. telefonun garantisi var . (daha 1 aylık ) .

NE YAPMAM GEREKİYOR ? EN SON İHTİMAL GÖNDERİCEM SERVİSE BAKSINLAR. BAŞINA AYNI ŞEY GELEN BAŞKA BİR ARKADAŞ VAR MI ?

• Merhaba kardeşim soruna cevap verme ihtiyacı hissettim zira aynı problem bendede var. Samsung ile görüşme yaptıktan sonra bana verilen cevap şu:
    Güncelleme sonrası yazılım hatası meydana gelmiş
    EN YAKIN SAMSUNG SERVISINE BAŞ BURUN
    tekrar bir güncelleme orada yapılacak ve hata düzelecek'Miş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar kardeşim uzun süredir uğramıyordum foruma. İlgin için teşekkür ederim çok geç gördüm mesajını. Ben yaklaşık 2 ay bekledikten sonra telefona geldi güncelleme ve çözüldü problem. Samsung mu bidaha zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.