Şimdi Ara

GitHub Öğrenci Paketi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
67
Favori
26.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CuteDad

quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

quote:

quote:

2,5 ay önce kayıt olup paketi almaya çalışmıştım fakat hala "beklemede" olarak gözüküyor.Enteresan.

aynen

Mail attım niye onaylanmadı diye hemen onaylamışlar

hangi adrese hocam

https://education.github.com/contact

Teşekkürler. kaç günde onayladılar mailden sonra ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2,5 ay önce kayıt olup paketi almaya çalışmıştım fakat hala "beklemede" olarak gözüküyor.Enteresan.

aynen

hangi adrese hocam

24 saat geçmeden onayladılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen

hangi adrese hocam

24 saat geçmeden onayladılar

Teşekkürler.

• Git hub kendi içinde paket de veriyor bugün kendi adımla ücretsiz domain aldım.
  • Onaylanan arkadaşlar daha sonra öğrenci kimliğinizle aktif etmeniz gerekecek bilginiz olsun.

Ben de 105$ lık hesap var nüfus cüzdanı ve öğrenci kimliği ile aktif ettim, kullanmayacağım İlgilenen olursa mesaj atabilir.
  • Dursun bakalım şöyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digital ocean github ögrenci paketindeki promosyon kodunu kullandığım hesaptaki 100$' ı hiçbir mesaj, uyarı yollamadan geri almış. Ve beni $24.73 borçlu çıkardı.
    Billing History'ye February 7, 2015 Credit adjustment $100.00 diye geçirmişler. Daha hünüz eklemiş olduğum karttan benden parayı çekmemişler.
    Kart bilgileride hesabı deaktivite etmeden kaldırılamıyor. Ben eklediğim kartı internet alışverişlerine kapattırdım. Bakalım ne olacak.
    Hesaplarınızı kontrol edin
  • yabo kullanıcısına yanıt
    Eğer hesap kendi adınıza kayıtlıysa bence destek bölümüyle bir görüşün. Daha sonra herhangi bir nedenden (iş vb.) kendi adınızla DO kullanmanız gerekirse mümkün olmayabilir çünkü neredeyse her işlemde kimlik istiyorlar.
  • Millet çekinmeyin yapıştırın mail'i. Mail attıktan 5 saat sonra onayladılar indirimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brucelee

Kuzenin maili ile üye olmuştum. Geçen gün onay maili gelmiş;

we have awesome news...

We've upgraded you to a Micro plan, which will be free for the next two years. After that, you'll get an email saying that your coupon is expiring. You can reapply for another coupon if you still have academic status. We don't have any collaboration limits, so any group projects you may encounter can be hosted via your account. If you need help getting started with Git and GitHub, check out:

https://help.github.com/articles/what-are-other-good-resources-for-learning-git-and-github

We've also given you access to the Student Developer Pack, available athttps://education.github.com/pack

Spread the word: we love giving educational discounts to students, teachers, administrators, and researchers! Please send them tohttps://education.github.com

Have an Octotastic day!

- The GitHub Education Team

Peki indirim kuponlarını nasıl elde ediyoruz?

Aynı mail gelmiş. Fakat bende kupon ve kodları falan nerden alıcaz bulamadım .s

• quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

Millet çekinmeyin yapıştırın mail'i. Mail attıktan 5 saat sonra onayladılar indirimi.

hocam destekten ticket oluşturdum. kaç gün olmasına rağmen dönmediler. ticketlarımı da göremiyorum. yardımcı olabilir misiniz. nerden mail atmalıyım ne yazmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brucelee

Anadolu üniversitesi mail adresini, bu alan adında çok fazla şüpheli işlem yapıldığı için kabul etmemişler.

Öğrenci kimliği ya da öğrenci belgesi falan göndermeyi deneyebilirsin.
  • Onay alamadım hala 3 4 gün oluyor başvuralı, ileti de gönderdim ama geri dönmediler.
  • Digitalocean sonunda olaya el attı ve bize şovunu yapmış oldu. Yasal hakların 5. bölümünün 8'den 11. maddeye kadar değişikliğe gidilmiştir. Bu değişiklik sonucunda artık verilen referral ve promosyon kodlarının ömrü işleme girdiktikten sonra 1 yıl içinde geçerlidir. Ve yasa değişikliği öncesi girilen kodlar ise yasanın değiştiği yani 6 mart 2015 tarihinden itibaren 1 yıl için geçerlidir. Ayrıca değişiklikle birlikte promosyon kodlarının girilebilmesi için ilk droplet'in açılmış olması gerekmektedir.
    Durum bu ben de ne güzel 100 dolar aldık en az 3 yıl vpn olarak kullanırım diyordum.
  • Yani 2016 Mart ayına kadar kullanabiliyoruz 100$ yi öylemi
  • Bilgi için teşekkürler, ilk mesaja ekliyim.
  • msnkopatcocuk M kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen 6 Mart 2015 önce girdiysen 6.03.2016 da bitecek eğer sonra girersen de işte 365 gün hesapla
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    rica ederim ne demek.
  • brucelee kullanıcısına yanıt
    Benim Anadolu ünv mailimi başta kabul etmişlerdi, sonradan şüpheli diye kapatmşlar. Digitalocean'daki hesabımda ise herhangi bir problem yok, hala kullanıyorum.

Uzun süredir de açıköğretime devam etmediğim için öğrenci kimliğim yoktu, şubeye gidip istedim, iki aydan önce çıkmaz dediler :)
  • Hesabı kapatılanlar anadolu üniversitesimi sadece acaba bizim hesaplarda kapanırmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.