Şimdi Ara

4.18 Yaması Patch Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
14.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni patch gelmiş gece. Şimdi yüklemeye çalışıyorum LoL Clientini açıyorum ama açtığım gibi:
    'Güncelleme Başarısız. Belirtilmemiş Bir Hata Oluştu Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Kayıtları Kontrol et.'
    Devam Kayıtları Gönder

bu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum ve 2 sine de basarsam basayım güncelleme devam etmiyor . 2 Dosyalar taranıyor da takılı kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Oyunu Yönetici çalıştırıyorum
    Antivirüs Programı Kullanmıyorum
    Güvenlik Duvarı Kapalı
    LoL Daha dün patch gelmeden önce çalışıyordu ancak sistem dili ayarlanırken bir problemle karşılaşıldı gibi bir hata alıyordum ancak bunu kapatıp oyuna sorunsuz girebiliyordum.

Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbangem -- 9 Ekim 2014; 14:31:53 >

• Daha acilmamis olabilir server.6 da basladi yaklaşık 6 saat sürecek dediler.tabii tamamen tahmini konuşuyorum disardayim su an kontrol edemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Daha acilmamis olabilir server.6 da basladi yaklaşık 6 saat sürecek dediler.tabii tamamen tahmini konuşuyorum disardayim su an kontrol edemiyorum.

Yok hocam toplamda 300mb civarı patch gelmiş ve oyuna girenler varmış
  • bu patch den dolayi mi kapali eu west yoksa bende mi sorun var ? kolay gelsin
  • PVP.net Patcher Kernel çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Niye yapıyor bilginiz var mı?
  • Merhaba arkadaşlar yeni gelen update den sonra büyük bir kısmınız oyuna giremediniz update sorunu yuzunden bende giremedim tabi ama çözüm yolları aradım ve buldum kısa ve öz olarak aşağıdakileri yaparsanız oyunu pach yapabilirsiniz kesin bi çözümdür

Riot Games adlı klasörün içine girelim nasıl oldugunuda göstereyim

c:/ veya d:/
    program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
    *S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz

Yardımcı olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynet04

Merhaba arkadaşlar yeni gelen update den sonra büyük bir kısmınız oyuna giremediniz update sorunu yuzunden bende giremedim tabi ama çözüm yolları aradım ve buldum kısa ve öz olarak aşağıdakileri yaparsanız oyunu pach yapabilirsiniz kesin bi çözümdür

Riot Games adlı klasörün içine girelim nasıl oldugunuda göstereyim

c:/ veya d:/
    program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
    *S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz

Yardımcı olur umarım

dostum gördüm bunu da denedim bu sefer Patchi atmaya başladı ardından %33 de takıldı aynı hatayı vermeye başladı

• bigbangem kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_83928124/tm.htm

su konuya bi göz at hocam işine yaricak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynet04

http://forum.donanimhaber.com/m_83928124/tm.htm

su konuya bi göz at hocam işine yaricak mı

dosyaları taramaya başladı olacak gibi gözüküyor adamsınız hocam ! :D
    hss indirip UK vpn ile bağlanıp sorunumu çözdüm. Fakat şuan indirme hızı yerlerde
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • Arkadaşlar sorunumu çözdüm . Daha doğrusu mynet04 kardeşim çözdü kendisine çok teşekkür ediyorum :D
    Sorunun çözümüne gelirsek
    RADS/projects/lol_air_client/releases içindeki rakamlardan oluşan klasöre girip

*releasemanifest
    *S_OK

dosyalarını siliyoruz.

Ardından güncellemeyi açıyoruz. %33e kadar gelip takılırsa rads / solutions içindeki dosyaları silip patcherı tekrar açıyoruz. ben bu şekilde hallettim sorunumu belki size de yardımı olur. Konu içindeki linklerdede görülüyor zaten bunlar
    Rica ederim . Zaten 2 3 gündür dh 'a döndüm lol kategorisindeyim paso bütün gün.
    bugün son günüm okula dönücem gerçekten çok güzel bi 2 3 gündü çavuşluktan yüzbaşılığa geldim insanların sorunlarını cozduk sorunlarımız cozuldu falan.
    bi problemınız olursa acın abi konuyu illa ki yardım eden güzel insanlar oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

hss indirip UK vpn ile bağlanıp sorunumu çözdüm. Fakat şuan indirme hızı yerlerde

sorunumu çözdüm hocam yine de yardımınız için teşekkür ederim
  • tamam çözülmüş sorunun, bende şöyle bir şey var %33'de durup dosya taraması yapıyor şu an 2000 dosya falan taradı normal mi yoksa bu takıldığını mı gösteriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apakk -- 9 Ekim 2014; 14:35:02 >
  • Konuyu okurken patch yapıyordu bendede % 33 de durdu 26 dosya tarayıp devam etmeye başladı. Şuan % 35den gidiyor
  • 4500 hala tarıyor farklılıkları %33 kaldı...daha tarıyacak mı yoksa bende bir hata mı var.

not 4500 den sonra oyun dosyaları güncelleniyor dedi şimdi 200mp den geri geliyor oldu galiba... tam mesajı yazarken çalıştı birşey silmenize gerek yok...

arada kbps hızı 5 e kadar düşüyor herhalde çok yüklenmeden kaynaklanıyor... sonra birden 300 kbps ye filan çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 9 Ekim 2014; 21:38:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemissaaa

4500 hala tarıyor farklılıkları %33 kaldı...daha tarıyacak mı yoksa bende bir hata mı var.

not 4500 den sonra oyun dosyaları güncelleniyor dedi şimdi 200mp den geri geliyor oldu galiba... tam mesajı yazarken çalıştı birşey silmenize gerek yok...

arada kbps hızı 5 e kadar düşüyor herhalde çok yüklenmeden kaynaklanıyor... sonra birden 300 kbps ye filan çıkıyor...

hayır hocam hız çok düştügünde daha önce indirdiği dosyaları kopyalıyor o yüzden. sabırla bekleyin .
  • Yaklaşık 25 dk oldu hala 2-5 kb arası hızda indiriyor. Kapatıp tekrar açarsam devam eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Yaklaşık 25 dk oldu hala 2-5 kb arası hızda indiriyor. Kapatıp tekrar açarsam devam eder mi?

Hocam eger % bari ilerliyorsa bekleyin ancak 20-25 dakikadir sabitse bi kapatıp acın hatta açmadan once modemi de bir kapatıp acın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.