Şimdi Ara

İphone 6 ankara stok sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Uzun süredir android çilesini çeken biri olarak iphone 6'yı almaya karar verdim. Dün sabırsızlıkla apple mağazasına gittim biran önce almak için ancak stoklarında kalmamıştı. Nereye sorsam cevap aynı oldu. Ankara'da yakın zamanda iphone 6 almış olan ve satıldığı bir yer olduğunu bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Sony z ultra kullanıyorum ve artık bıktım. Olabilecek en kısa sürede iphone almam lazım ama şansıma stoklar tükenmiş. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• 2-3 hafta sonra stoklarda olur büyük ihtimalle, karaborsa dışında beklemekten başka seçeneğiniz görünmüyor.
  • 10-11 ekim gibi stoklara geleceğini tahmin ediyorum.
  • Ben de az önce apple store'da müşteri hizmetleriyle görüştüm ve stok durumunu sorduğumda bana türkiye'de şu an stok olduğunu ancak öncelikli olarak apple store'dan alanlara dağıtım yapıldığını söylediler. Yani teknoloji marketlerine dağıtım şu an öncelikli değilmiş. apple store'dan almak en mantıklı seçenek gibi duruyor. bugün alırsam elime 21'nde ulaşacağını söylediler. tabi daha erken olması ihtimali de varmış. galiba yarını bekleyip olmzasa apple store'dan almak en mantıklısı gibi duruyor.
  • Arkadaşım Ankara da Ankamall Gold diyor ki, "% 100 apple Tr garantili cihaz, hangisini istersen, gel bugün öde cumartesi mağazadan teslim al" bence yakınsan git telefon bölümünde gökhan bey var konuş onunla, ikna olursan al, olmazsa bekle Apple'dan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de arıyorum ancak Halen bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkadaşım Ankara da Ankamall Gold diyor ki, "% 100 apple Tr garantili cihaz, hangisini istersen, gel bugün öde cumartesi mağazadan teslim al" bence yakınsan git telefon bölümünde gökhan bey var konuş onunla, ikna olursan al, olmazsa bekle Apple'dan al

dun gold muduruyle gorusen arkadas stoklarda skıntı oldugunu cihazların gec gelecegını soylemıs ıyıce arastırın bence
  • Gold'dan alışveriş yapıp pişman olmuş arkadaşların fazlalığını görünce açıkçası orayı en başta eledim ancak önerin için çok teşekkürler.
  • koo K kullanıcısına yanıt
    Cepa lydia ile konuşmustum bayramdan sonra gelecek denmişti şu an stok da yoksa bence pazartesi gibi gelebilir .
  • Cepa Lydia ve Next Level Lydia ile telefonda konustum, Cepa ne zaman gelir bilmiyoruz dedi, Next Level ise haftaya persembe cuma dedi.
  • Pazar günü Ankara 365 AVM deki avea bayii bana bir adet 64gb 6 var dedi .Ne kadar ? dedim . Peşin 3300TL dedi . Avea bayii ama baya spot fiyat veriyo Dedim avea bayii kafasına göre fiyat verebilrmi ?İstediğimiz fiyatı veririz dedi...
  • Bende aynı sorunu yaşadım avea dan almayı düşünüyodum. Bütün avealarda stok tükenmişti. Antares avea yı aradım telefonu 150 tl lik ekran koruyucusu ve kap almak şartı ile veriyolardı. Bende sinirlendim Arcadium vodafone dan aldım.

• Arkadaşlar ben de Ankara'dayım golddan alacaktım ama sıkıntı olmuş sanırım tarihlerde.
  • Halen mi yok :(

• Vatan, teknosa, bimeks ve mediamarkt a soran oldu mu hiç ?
  • Eskişehir mediamarktı aradım dün gelmesi gerekirdi gecikme olduğunu söyledi. Bayram nedeniyle aksaklık oluşmuş önümüzdeki haftalarda bi çok yerde bulunabilir.
  • Var mı bir gelişme?
  • ankarada iphone 6+ 64 gb sg gören duyan varmı?
  • Ben ankarada ki bütün avea bayilerine sordum hiç kimsenin elinde yok. Genelde isim almak istiyorlar çünkü bir iki tane geliyormuş onlarıda sırada olanlara veriyorlarmış.
  • 16gb isteyenler turkcell in sitesinden alsın. 1 gün sonra telefon ayağınıza gelmiş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.