Şimdi Ara

[ROOTSUZ] ASUS ZENFONE 5 RADYO APK ORJİNAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
10.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihazın Orjinal Radyo Uygulaması APK Olarak

Yüklemede Radyo Uygulaması Güncelleme Gibi Görünüyor

Kurulumu Yapıp Kulaklığı Takıp Kullanabilirsiniz

Asus'un Sitesindeki Son Güncelleme Kurulu Zen5'de Test Edilmiştir Kullanıyorum

ZenFone5 Radyo İndir

[ROOTSUZ] ASUS ZENFONE 5 RADYO APK ORJİNAL

• Teşekkür ederim hocam.Çok iyi oldu.
  • acaba zenfone 4 te olur mu
  • teşekkürler. radyosu ile birlikte gerçektende fiyat/performansı süper oldu zenfone 5 in
  • eyvallah reis iyi oldu.
  • ben denedim olmadı yükleme olayınıda anlatırmısını acaba çok teşekkür ediyorum şimdiden
  • Eywallah güzel oldu. Peki bunun güncellemesi geldiğinde otomatik güncelleme gerçekleşecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Eywallah güzel oldu. Peki bunun güncellemesi geldiğinde otomatik güncelleme gerçekleşecek mi?

tabi ki sistem uygulaması o zaten ama daha hiç güncelleme almadı radyo da müzik çalar da
  • onur.mertt2 kullanıcısına yanıt
    hem bunu indirip kurdum, hem de telefonun kendi içindeki apkdan kurdum ama kurulum bitince AÇ yazısı inaktif ve menüde de radyo uygulaması yok. ne yapmam lazım , versiyon 4.4.2
  • designr kullanıcısına yanıt
    4.4.2 son güncelleme suan rootsuz cihazda aktif kullanıyorum hiç böyle bi hatayla karşılaşmadık tekrar dene istersen
  • Sorunsuz bir sekilde çalıştı çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosyayı indirip, bilgisayarda sıkıştırmadan çıkarıp, kendime email attım ve telefondan direk yükledim. Sorunsuz çalıştı, teşekkürler
  • teşekkürler am denicem
  • bende radyoyu kurdum.çalisiyor.
    fakat silmek isteyince silemiyorum.varmi bilgisi olan? nasil silebilirim.
    silmek isteyince;bu uygulama kaldirilamiyor yada devre disi birakilamiyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathfinder481 -- 17 Mart 2015; 11:38:57 >
  • Beyler 4.4.2 yamasindan sonra radio çalışmaz oldu var mi bilgisi olan ?

• Evet. 4.4.2 de radyo çalışmıyor. Bilgilerinize.

• Arkadaş bir güncellemede bir şey bozulmasın ya.x

• Var mı yardımcı olabilicek??? Radyo gitti!!!
  • Bizim telefon şu an 4.4.2 yani KitKat. Lollipop (5.0–5.1.1) versiyonda radyo çalışıyormuş. Lollipop versiyon yayınlanmış. Ben kuracaktım ama başka sorunlar yaşayanlar olmuş ve tekrar versiyon düşürmeye çalışanları okuyunca hiç başıma iş almamak için vazgeçtim.
    Yani çözüm lolipop muş. Bakalım sorunsuz olduğunu gördüğümde lolipopa geçerim. Ama şimdi değil.

• Hocam ben indirdim güncelledim telefonu yani kıtkat vardı zaten bi güncelleme daha geldi ondan sonra çalışmıyor ne yapmalıyım?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.