Şimdi Ara

16 jant BMX Çocuk Bisikleti 6-12 yaş (40TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 16 jant BMX Çocuk Bisikleti 6-12 yaş (40TL)
    BMX 16 Jant Çocuk Bisikleti Mekanik olarak yağlanmaya ihtiyacı var. arka iç lastik hava kaçırıyor sibop kısmından. eee yaş 16 olup binersen koltuğu kırarsın normal :=)

onun dışında 3-4 sene fren sistemi gider. yanında metal Tekerlek pompası vereceğim. Elden Teslim Edilebilir. Gelip görmeniz daha iyi olabilir. Kargo astarından pahalı olacaktır.

Ayrıntılar için Tıklayınız

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 40 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ver ucretsiz gitsin birine sıfırları 100 tl satılıyor
  • letibit kullanıcısına yanıt
    öyle bir millet olduk ki ücretsiz vermek istedim mi ihtiyacı olanlardan daha çok ihtiyacı olmayanlar istiyorlar.

ankara'da öğrenciydim kendim gibi birini bulduğumu sandığım birine evi önerdim tuttu eşyalara para da istemedim. sadece kimseye satma senden sonra gelecek kişiye eşyalaarı bedavaya ver dedim. herşeye tamam dedi. temiz birine benziyordu hiç öyle çıkmadı 3 ay geçmeden bulaşık makinesini faceden sattığını gördüm. O gün bugun kimsenin duygularımla düşüncelerimle alay etmesine izin vermediğimi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: letibit

ver ucretsiz gitsin birine sıfırları 100 tl satılıyor

aynn
  • Bedava ver diyenlere katılmıyorum. Acaba sizin olsa verir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence maddi durumu kötü olan birisine ver o çocuğun mutluluğunu görmek tarifsiz ben bundan çok daha iyisini verdim inan ufakligin gözlerindeki o mutluluk hala gözümün önünde duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende çoğu malzemeni ücretsiz dağıtmışımdır ancak şimdiler de bakıyorum insanlar 500 TL ye aldığı mali ikinci el satarken bile 600 700 istiyor ve indirim istemeyin diyor. Ücretsiz zaten imkansız olmuş. Millet parasını biliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki? bedavaya vermek isteyince ihtiyacı olmayan kişiler piyasada beliriyor. biri mesaj yazıpta bana ver dese verirdim. bu mesajımı gören kişiler bak bedavaya bisiklet var deyip gerçekten ihtiyacı olanların önüne geçiyor. şu an telefona ihtiyacım var. 10 gündür telefon kullanmıyorum. bazı arkadaşlara uyuyor sim kartım onlardan rica ederek sağı solu arıyorum. müşkül bir insan değilim Allah'a çok şükür.

ama bir ilan koydum diye direk yargılamayın. ben balık vermekten yana değilim tutmasını öğretmekten yanayım ayrıca. 3-4 mesaj yukarıdaki yazımı okursanız az çok fikir sahibi olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi II_MeHMeT -- 21 Ocak 2016; 15:31:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: II_MeHMeT

öyle bir millet olduk ki ücretsiz vermek istedim mi ihtiyacı olanlardan daha çok ihtiyacı olmayanlar istiyorlar.

ankara'da öğrenciydim kendim gibi birini bulduğumu sandığım birine evi önerdim tuttu eşyalara para da istemedim. sadece kimseye satma senden sonra gelecek kişiye eşyalaarı bedavaya ver dedim. herşeye tamam dedi. temiz birine benziyordu hiç öyle çıkmadı 3 ay geçmeden bulaşık makinesini faceden sattığını gördüm. O gün bugun kimsenin duygularımla düşüncelerimle alay etmesine izin vermediğimi düşünüyorum.

Ustad boyle bir tecrube yasadiniz diye,iyilik melakelerinizi yitirmediniz umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redur kullanıcısına yanıt
    yazdıklarımı okuduysanız para için yapmıyorum zaten satışları bilen bilir beni. iyilik melekelerimi yitirmedim çok şükür.
    yazdıklarımı okumanızı isterdim. boşuna yazıyorum gerçi size de cevap yazsam ilana bakarak cevap yazacaklar. :)
    ilana 1 tl mi yazayım ihtiyacı olmayanların önüne geçsinler. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.