Şimdi Ara

Dertliler Lokali (00:00 dan sonra) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
2.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı asosyalim sevgilim var telefonla konuştuğun gibi yüzüme karşı da öyle konuş diyor lise sondayım sınav kaygısı var aklımda devamlı bilgisayar oyunları var anne babam kavga edip duruyor ülkenin durumu b*ka gidiyor tüm bunlara rağmen hala mutlu olabiliyorum bu yüzden de vicdan azabı duyuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaylardan sonra bi sıkıntı var icimde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PapaSatan

Aşırı asosyalim sevgilim var telefonla konuştuğun gibi yüzüme karşı da öyle konuş diyor lise sondayım sınav kaygısı var aklımda devamlı bilgisayar oyunları var anne babam kavga edip duruyor ülkenin durumu b*ka gidiyor tüm bunlara rağmen hala mutlu olabiliyorum bu yüzden de vicdan azabı duyuyorum

Dershaneye başladığım hafta annemle babam boşanma kararı aldı. Boşandıktan 1 hafta sonra biriyle tanıştım hayatımı mahvetti. Sınavlarım kötü geçti. Lisans programına yerleşemedim. Önlisans programına yerleştim, kızdan 1 hafta önce ayrıldım. Elde var sıfır.

Sana diyeceğim henüz yolun başındasın. Sevgiline ve aileni kafana takmamaya çalış. Derslerine odaklan. Pişman olursun.
  • Eskileri hatırladım biraz önce.. Eski dostlarımı.. Hepsi birbirinden değerli insanlardı. Hatta gözlerim bile yaşardı.. O yılları bir kez daha yaşamak için nelerimi vermezdim..

• AJFA kullanıcısına yanıt
    Çevremdeki olayları fazla kafama takıyorum ama şu oyunlar sürekli aklımda onları ne yapayım diye düşünüyorum şimdilik üniyı kazanınca bol bol oynarım hayali var şimdilik aıkıyorım dişimi şu sınav geçsin de kurtulsam diye bekliyorum

• 12 de kapanması gereken dükkan halen açık ve başka iş bakmaya başladım. Canım sıkkın.

• bu konu tutmalı Ç:D

• AJFA kullanıcısına yanıt
    Varsın beyazlasın umrumda değil hiçbirşey artık yavas yavas majör depresif oluyorum

Saçlarımda beyaz var.az da değil.
    Dişlerimi yaptıramıyorum.
    Okula hazır değilim.
    Para yok
    Kimi sevdiysem kaybettim.
    resmen yapıyorum.
    Dizim ağrıyor.çömemiyorum.
    Penisimin daha büyük olmasını isterdim

• hoşlandığım kızla aynı otobüse muhabbet kurmak amacıyla binip 20 dakikada gideceğim evime 3 saatte gittim ve tek laf etmedim . 2 saat 40 dk gitti hayatımdan boşu boşuna
  • Bugün itibariyle yaklaşık 2 hafta önce ayrıldığımız kız arkadaşımın doğum günü. Sonu gelmeseydi gelecek ay 4. yılı birlikte devirecektik, olmadı. Üzüntüm ve bazı sebeplerden dolayı ona ulaşmamalıyım.
    Ufak da olsa bir şeyler almak istiyordum, çoktandır almadım.
    Her şeye rağmen doğum günün kutlu olsun.

• Var mı birileri

• Buralara uğramayalı bir haftadan fazla olmuş neredeyse. Kusura bakmayın arkadaşlar öğrencilik halleri işte ne yapalım?

Yeniden başlıyorum sanırım, bu sefer düzene mi sokarım hayatı yoksa daha mı dibe batarım bilmiyorum. Kumar oynayayım dedim. Yeni birine sardım bu aralar. Aynı sınıftayız. Biliyor ona karşı boş olmadığımı. Zamana bıraktık bakalım. Çok fazla zaman geçiremiyoruz ama. Aynı sınıf, aynı sıra. Takılıyoruz bakalım. Çok fazla dışarı çıkartamıyorum kendisini. Çokta mesaj atıp sıkmak istemiyorum, boğmak daha doğrusu "üf gene mi bu mesaj attı" olsun istemiyorum. Fakat önemsiz biri olmakta korkutuyor beni. Yani salak değiliz tabi kız buraya geldiğinden beri kıza asılan tek keko ben değilim. O diğer kekolarla aynı kefede olmak istemiyorum. Bu sefer olsun istiyorum ya.

Ne biliyim eski sevgilimin doğum gününden tam 1 hafta sonra kızında doğum günüydü. O gün belli ettim her şeyi. Hayırlısı artık, umarım "kullanılan bir erkek" olmam.

• sen de git zaten giden gidiyo da kalan kalabiliyomu
  • Monoton bir yaşam, yat-kalk-kahve-sigara-çay-yat-kalk-kahve-sigara-çay böyle böyle geçiyor, kimse yok herkes standart, kimseye laf anlatamıyorsunuz deli muamelesi yapıyorlar. Kimseye birşey ifade edemiyorsunuz çünkü anlamak istemiyorlar. Kimse sizi beğenmiyor çünkü fazla geliyorsunuz o hala standart, hiç kimse hiç bi s.... neyse.

• 10da dersim var daha uyuyamadım

Okula ek kontenjandan girdim lanet olsun üvey evlat gibi hissediyorum 3 gündür

Umarım dün attığım adımlar sabah işe yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

Buralara uğramayalı bir haftadan fazla olmuş neredeyse. Kusura bakmayın arkadaşlar öğrencilik halleri işte ne yapalım?

Yeniden başlıyorum sanırım, bu sefer düzene mi sokarım hayatı yoksa daha mı dibe batarım bilmiyorum. Kumar oynayayım dedim. Yeni birine sardım bu aralar. Aynı sınıftayız. Biliyor ona karşı boş olmadığımı. Zamana bıraktık bakalım. Çok fazla zaman geçiremiyoruz ama. Aynı sınıf, aynı sıra. Takılıyoruz bakalım. Çok fazla dışarı çıkartamıyorum kendisini. Çokta mesaj atıp sıkmak istemiyorum, boğmak daha doğrusu "üf gene mi bu mesaj attı" olsun istemiyorum. Fakat önemsiz biri olmakta korkutuyor beni. Yani salak değiliz tabi kız buraya geldiğinden beri kıza asılan tek keko ben değilim. O diğer kekolarla aynı kefede olmak istemiyorum. Bu sefer olsun istiyorum ya.

Ne biliyim eski sevgilimin doğum gününden tam 1 hafta sonra kızında doğum günüydü. O gün belli ettim her şeyi. Hayırlısı artık, umarım "kullanılan bir erkek" olmam.

Ağzıma sıçayım yanlış ata oynamışız yine.

Güzel, kültürlü, rakı masası adabı bile var lan kızla. "Ee ne demişler rakı, balık, Ayvalık!" diyor bir de. Ulan Neyse onunla olamayacağını anlayınca kestim ilişkiyi. Aynı sınıfta yan yanayız ama olmayacak yani çook belli. Sağlık olsun, çok koymadı bana ama içip içip yaptığın yanlış yüzünden değer verdiğim insanın gözünde "ondan yüz bulamadı bana geldi, pis sapık" gibi bir düşünceyle oturdum.

Güya her şey güzel olacaktı buraya gelince. Geçen gün babamla konuşurken ağlayıverdim birden adamın sesi çok tuhaftı lan.

Bugünde arkadaşımın apandisiti patlamış ameliyat oldu. Her gün farklı bi olay anasını satayım. Buralarada uğrayamıyorum arkadaşlar kusura bakmayın.

• Dertliyim lan.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.