orjinal ses sistemi en tatminkar arac
23 Cevap596 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

122 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:30:50 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

herkes kendi arabasini degerlendirsin ... her yonden en iyi ses sistemine sahip araclari bulalim..

919 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:36:33 

Bır arkadaşım 1998 model alfa 156 almıştı vaktinde sıfır. Ses orjinal ses sistemi şimdiye kadar dinlediğim araçlar içerisinde en iyi olanı idi.
Ha dayımda 500 sel mersedes var o disko gibi

122 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:39:54 

98 modellerde varmidir bilmem ama sanirim 2003 ten sonraki alfalarda bose kullanilmakta o yuzden bana gore ses kalitesi alfalarin cok cok iyi porche lerle kafa kafaya diyebilirim cunku onlardada bose kullaniliyor..

919 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:42:18 

quote:

Orjinalden alıntı: cabarnet

98 modellerde varmidir bilmem ama sanirim 2003 ten sonraki alfalarda bose kullanilmakta o yuzden bana gore ses kalitesi alfalarin cok cok iyi porche lerle kafa kafaya diyebilirim cunku onlardada bose kullaniliyor..

yanlıs hatırlamıyorsam kolonlar bose ıdı , teypte alphine'di.

6247 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:46:08 

94 model e200 orjinal teyp orjinal ses sistemi..aşırı ses çıkışı olmasada yetinebiliyorum zaten yüksek ses rahatsız ediyor beni arabadayken..

agresif laz

Eski kullanıcı adı; mRcOLL

742 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:46:55 

genelde orjinal standart ses sistemleri en iyi olanlar amerikan arabalarıdır diye biliyorum.
ama fuarda audi A6 nın zannedersem bose idi ve şahane ses veriyordu.aklımda kalan etkileyicilerinden birisi
kendi aracımın gamma marka 8 hoperlörlü ses sistemine gelince tatminkar denebilir.
ama ileride dah iyisini alırsam kesinlikle opsyonel olan bose veya harmankodon sistemlerden birisini alacağım tabiki abartı fiyat vermezler ise

teknoloji olmada asla...

7932 Mesaj
12 Ekim 2006; 21:50:31 

Seat'ların da 8 hoparlörlü versiyonları gayet iyi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1392 Mesaj
12 Ekim 2006; 23:27:00 

Harman Kardon ve Bose nin kullanıldığı araçların orjinal sistemleri 1 numaradır fakat bunlar isteğe bağlı olarak takılıyor genellikle,bunların dışında ford un orjinalleri fena değil.

351 Mesaj
13 Ekim 2006; 0:09:24 

spl abı bızım vw polo classıc ın orj ses sıstemı ıı mı?bıldıgım kadarıyla onde 2 hoparlor 2 tanede tız war...ııı se cıkarırmı cd calar takınca......

walla arkadaslarda 2000 laguna war ses bence baya ıı cıkıyo ,, tatmınkar......

..?? HATALI SOLLAMA EWE GOZ YASI YOLLAMA ??..

1392 Mesaj
13 Ekim 2006; 0:17:51 

quote:

Orjinalden alıntı: ErdaLSS

spl abı bızım vw polo classıc ın orj ses sıstemı ıı mı?bıldıgım kadarıyla onde 2 hoparlor 2 tanede tız war...ııı se cıkarırmı cd calar takınca......

walla arkadaslarda 2000 laguna war ses bence baya ıı cıkıyo ,, tatmınkar......

polo classic i bilmiyorum ama golflerle aynıdır herhalde rahatsız edici bir tiz ses çıkarıyordu,orjinalleri pek kaliteli sayılmaz eski VW lerin.
cd çalar takınca tiz ses biraz daha artacaktır sizin araçta.

515 Mesaj
13 Ekim 2006; 0:22:34 

99 passatın ses sistemi güzeldi 4 tiz 4 bastı
valla en yüksek ses kadar açamıyordum , araba disco gibiydi., aynalar titriyordu

357 Mesaj
13 Ekim 2006; 0:24:34 

seat iidi seste

351 Mesaj
13 Ekim 2006; 0:46:56 

ya bızımm arabada bas vurunca cızırtı fln yapıyo...hopar.dısındakı seyden mı acaba.......??**

bıde sesı cok acınca araba ıcınde durulmıcak gıbı ses cıkıyo bı acayıp.cd calar duzeltırmı aceppp..?

..?? HATALI SOLLAMA EWE GOZ YASI YOLLAMA ??..

758 Mesaj
13 Ekim 2006; 1:39:02 

2004 honda accord 2.4 olan versıona bınmıstım canavardı orj. sistemi.

6774 Mesaj
13 Ekim 2006; 10:48:29 

Audinin standart ses sistemi cok ii.Arkada bass ve anfisi var.Tabi ben cook bas istedigim icin yetmiyor

1000euro ek para verdiginizde bose olarak geliyor o zaman tadına doyum olmuyor işte.Showroomda 1kac arabada dinledim de gercekten cok basarılı ses sistemi.

iPhone 5S 64 GBGold - Apple Store Türkiye

663 Mesaj
14 Ekim 2006; 9:24:55 

Alfanın ses sistemi gerçekten çok iyi

6662 Mesaj
14 Ekim 2006; 9:33:33 

yeni passat

196 Mesaj
14 Ekim 2006; 10:24:12 

ses sistemleri bose olmayan araclari tartisirsak bence en iyi performans eski kasa focus lardaydi.yenilerde sadece sony cd calar kullanmislar arti ama ses cikisini sevmedim.

basi acik muzigi yuksek volume de dinlemek bir yerden sonra bas vurdukca sanki dosemeler dagilcakmis havasi veren bir zingirdama tonu verir bu dosemelerin zingirdamasi degil diyaframlarin esnekligini yavas yavas kaybetmesinden ileri gelen bir GURULTU yani hoparlorunuzun zaman icinde zortlayacaginin alametidir.

bunun en onemli sebebi hop cikislarinin teyp cikislarini karsilayamamasi ve fazla gucun diyaframlari dagitarak disariya vurumudur.

tavsiyem eger ses duzeniniz sonradan bu konulari iyi bilen biri tarafindan duzenlenmediyse (fabrika cikisi yada kendiniz yaptiysaniz) loudness larinizi kapali tutun.cunku bu sadece dusuk volume lerde bas hareketlerinin daha iyi duyulmasi icindir.sesi actiginizda bu destek hop.e zarar verebilir.bu kapaliyken zaten sesi actiginizda baslari rahat hissedebilirsiniz

GRANDE PUNTO DYNAMIC 5K 1.4 95 BG KP + GP + 15" NewOrleans Mavi Cebeci-ANKARA

15 Mesaj
14 Ekim 2006; 16:56:43 

quote:

Orjinalden alıntı: SPL_34

Harman Kardon ve Bose nin kullanıldığı araçların orjinal sistemleri 1 numaradır fakat bunlar isteğe bağlı olarak takılıyor genellikle,bunların dışında ford un orjinalleri fena değil.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3492 Mesaj
14 Ekim 2006; 19:47:50 

94 model Saab'ın headunit'i cd calarlıydı, en ust stok muzik sisteminde 4 kanal bir ampli, arkada oval hoparlorler, on kapılarda 17cm bass,mid,tiz konsolun en gerisinde de 8cm'lik bir cift hoparlor mevcuttu. Gumbur gumbur ses sistemiydi.

Volvo S60'ın da ses sisteminde normali 8 hoparlorlu (94 saab'la aynı yerlerde, ekstradan arka kapılarda)... En ust model ses sisteminde onde bir arka bir, toplam iki tane woofer da mevcut...

3317 Mesaj
14 Ekim 2006; 20:31:46 

benim şahit olduğum en iyi standart ses sitemi passatınkilerdi bunun yanısıra burda forumda bir arkadş a3 ün sitemiyle ilgili bir konu açmıştı o aracında kendi sw kolonu vardı

The Power of Dreams Honda

Team Technical !

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ekim 2006; 20:52:57 

komşumun fiat albeası:D:D:D:D:D:D bassı çok güzel arabnın içindeyken ses manyaq ama dışarı çıkınca bütün kapıları açsan bile ses çok az yayılıyo yani kalite olarak sesi çok güzel ama wattı az yada hoperlörleri taka ama bir anfi+kalite hoperlörler o arabayı titretir radyosu yine baya güzel rabanın fiyatına göre

362 Mesaj
15 Ekim 2006; 0:58:45 

alfadaki bose sistemi cok iyi fakat focus icin merteryonara pek katilmiyorum tercihimde büyük rolü vardi sony sistemin inceleyen herkestende övgü dolu sözler duydum yüksek seste olusan titremeler ayni sinif her aracta mevcut.focusun bu sistemi ghialar disinda sunmamasi büyük kayip.tabii bu arada petekler sistemin kalitesine yakismamakta belirtiyim.görsellikte önemli olmali.

4036 Mesaj
15 Ekim 2006; 1:12:31 

bendeki siena baya tatminkar..hiç açmıyorum baya rahat oluyor

şaka bir yana ses çok açık değilken baslar güzel baya ama çok açınca inanılmaz kötü oluyor patlama gibi ses bozuluyo..en iisi çok ses açmadan dinlemek ama ben keyif alamadığım için sistemimden genelde teyp kapalı gezerim

2011 Focus II 109 Tşi