Şimdi Ara

INTERNETE NE OLDU??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne oldu abi şimdi internete acaip yavaşladı... Ankarada oturanlar varmı? Aynı sorun varmı yoksa yine türkiyenin çıkışlarımı göçtü offf offf ülkem offfff.....

• İstanbul -Acıbadem de de yavaşlama var.Kimseden bir tepki yok.Biz böyle koyun gibi oldukça daha çok sömürülürüz.
  • bende adanadan baglantılar acayip yavas bi sayfa nerdeyse 10 dakkada acılıyor
  • burası ankara - batıkent:
    durm normal

TAMAM.
  • Bende Ankaradayım internet yerlerde sürünüyo
  • izmit.. sürünüyo.. :S
  • İstanbul şişli düne kadar buradada sürünüyordu.Şimdi normal. bende modemden kaynaklanan bir şey var sanıyordum.Demekki genel bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sybercomp -- 12 Ekim 2006; 21:43:30 >
  • ne yapsak ki nereye mesaj atalım ne yapalım ? Canım ülkemde bi yağmur yağınca hatlar kopuyo

telekomunda, altyapıcılarında topuna

• izmit paket
  • 20 kb stabil d/l ve 1 megabit
  • Ankara'dayım yurt içi web sayfaları normalde, yurt dışındaki yabancı siteler acaip yavaş açılıyoo, daral geldi çıldırtçak valla.uffffffffffffff
  • istanbul bakırköyden telekoma sevgiler
  • yaklaşık 2 saattir diyarbakırdada baglantı çok kötü.
  • Samsun 56'lar, buradada çok kötü .
  • Bursa sürünüyor.Sanırım genel bir arıza söz konusu konu hakkında bilgilendirme lütfen
  • trabzondada yavaş arkadaşlar rapid indirmeyi düşünüyor karar veremedi o derece yani.
  • denizli göçtü.. Tamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

burası ankara - batıkent:
    durm normal

TAMAM.

nasıl normal. ben de batıkentteyim ama yurdışı sorunlu. pinglerde normal zamana göre 200 fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: imphotep_2000

istanbul bakırköyden telekoma sevgiler

+5656565
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

burası ankara - batıkent:
    durm normal

TAMAM.

nasıl normal. ben de batıkentteyim ama yurdışı sorunlu. pinglerde normal zamana göre 200 fazla

valaa her siteye çatır çatır giriyorum şu anda (nazar değmesin) yurtiçi yurtdışı dinlemiyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.