Şimdi Ara

INTERNETE NE OLDU?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
3.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara çayyolu berbat.. Ostim tamamen çöktü dsl..

Fırtınadan halen kabloların koptuğu bi ülkede yaşıyoruz... Bu kafalar bizi yönettikçe böyle gideriz zaten.. Hangi lider biraz teknolojiden anlıyodur allahaşkına sorarım?
    Hep 10 adım geriden takip ediyoruz başka milletleri
  • sabahtan beri bi karın ağrısı var zaten bağlantıda
    ragnarok oynuyorum oyun birden duruyo.bi 10 saniye sonra vızır vızır herşey oynuyo birden..
    aha tam düzeldi diyosun yine donuyo... sonra çat kafana vuruyo "disconnect from server"

daral geldi ya
    ve gitmiyo da
    bu arada arkadaşlaraz önce mükemmel bi sahneyle karşı karşıya kaldım ya
    tune up 2006 yı indirmeye çalışırken...:

638bayt/sn download
    1024Kbit/sn bağlantı ile bu imkansız hızlara erişebilme imkanını
    bizlere sağlayan yüce kuruluş türk telekoma en içten küfürlerimi sunuyorum

istanbul bayrampaşa
    herhangi bir yaşam belirtisine rastlanamadı
    tamam :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demir_penaq -- 13 Ekim 2006; 0:05:46 >
  • istanbul kadikoy berbat ne dota ne wow ne silkroad ne download hepsi berbat...
  • İstanbul Ataşehir, internet yerlerde sürünüyor
  • quote:

Bu konudaki kullanıcılar: velfecir, typhoon000, benzooz, broken, serbey22, demir_penaq, barcamilan, MiNiK_eSeK, Vanq, quatrum, birdy2, yaman21, amuleten, Cerxer, cunkurd, Draugnar, savezz

Telekom..Senin ağzına eşşekler..
  • 1024/256 kadıköy -ist 3.5 Kb/sn indiriyor.....................Berbat ötesi.
  • izmir şirinyerde de durum vahim
  • http://www.telekomakafamgirsin.tk
    telekoma kafam girsin kampanyası

buyrun arkadaşlar
  • istanbul - beşyüzevler...

rezil-i rüsvan!!!
  • Kablonetde pingler yalan. İstanbul Beylikdüzü.
  • Bursa : internet sürünüyor.

DH bile zaman zaman açılmıyor.

şimdi telekomu aradım 15 dk. bekledim ama tüm operatörler o kadar yoğundu ki kimse cevap vermedi
  • usenet haricindeki tüm uygulamalar vahim durumda web yine iptal fransaya 1 telekoma 2 diyoruz...
  • ismail yk dan malum şarkı tüm telekom çalışanları için gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: amuleten

Allah Allah yaa nedir bu yavaşlık anlamadım Üsküdar'da oturanlar durum ne şuanda ?

Walla şu an üsküdarda benim bağlantı normal. Ne iyi ne kötü. Bu aralar pek belli olmuyo... Kesin konuşmayayım...
  • İzmir Karşıyakada aynı şekilde.
  • bu saat itibariyle düzeldi
  • evet şu an çok iyi ve hızlı
  • Şu son yapılan indirimden sonra dikkat ettim yurt dışı çıkışımız düştü yurt içinde istersen bana 2048k ver yurtdışı çıkışım düşük olduktan sonra neye yarar?Allah belanızı versin tez zamanda diyorum ki dünyadaki iran surinam togo dan sonra bize en pahalı interneti sattığınız için..
  • Bendede düzeldi ama herzaman dediğim gibi bu telekomun iyi hizmet verdiği anlamına gelmez
  • Walla son 1-2 saattir neti kullanmıyordum ama şimdi baktım hala kötü durumda ancak 2 saat öncesine göre baya rahatlamış durumda. Saat 10-11 gibi 3KB/sn de bile doya indiremezken şimdi 10KB/sn civarında dolanıyor. Tabi bu rahatlama bu saatlerde normal ancak eğer tam anlamıyla bi onarım vs. yapılmazsa yarın gündüz ve akşam saatlerinde ayvayı yer internet.

Edit: @Faruk bi önceki sayfada verdiğim linki bi denesene açılıyormu hızı nasıl? Keçiörendeydin dimi sen? Burda hala kötü walla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 13 Ekim 2006; 2:45:08 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.