Şimdi Ara

Twitter 7 Ekim 2014 Akşamından Beri Çok Yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün akşamdan itibaren PC üzerinden Twitter'a çok zor giriyorum. Aşırı bir yavaşlama var. Sadece Twitter'da oluyor bu sorun. 3-4 arkadaşıma sordum, onlar bizde sorun yok dedi. Rahat rahat gezemiyorum Twitter'da. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0D3C7DAB -- 8 Ekim 2014; 18:03:12 >

• Şimdi konuyu gördüm rahatladım. Bendede aynı sorun var baya yavaş demekki genel bir sorun
    Fotoğraflar geç yükleniyor Twetler zor yükleniyor ama mobilde sorun yok Masaüstü sitesinde sorun var.
    Umarım düzelir.
  • aynen bende bu konuyu arıyordum. :D İos uygulaması da girmiyor pc den de girmiyor. İp yüzündenmi acaba
  • Biraz once mobilden guncelleme yaptim sikinti yok suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorunu yaşıyorum 2 gündür bunun için yapılabilecek birşey varsa yardımcı olurmusunuz yani dns ayarları falan gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür pcden giremiyorum mobil serbest
  • Aynen, bende mobilden rahat giriyorum ama PC'den girerken sorun var. PC önemli benim için. Yardım aranıyor....
  • aynen resimler açılmıyor, mesajlar yüklenmiyor yarım yamalak açılıyor
  • Sanırım genel bir problem yada kısıtlama var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede aynı sorun var.
  • Aynı sorun hala devam ediyor,nedendir herhangi bir bilgi de geçmiyor internette
  • Aynı sorun bende de var. Son güncellemeden kaynaklı heralde.
  • genelse iyi,Superonline'dan kaynaklı değilmiş en azından
  • farklı proxyden girin hızlanır
  • İos için yavaşlatmayan bi dns felan varmı çözebilen varmı ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben Chrome'a ZenMate eklentisini indirerek sorunu hallettim. Şimdi daha iyi.
  • Web üzerinde bir alt yapı çalışması olması muhtemel, sık sık arayüz değiştiriliyor biliyorsunuz ki datamining çalışmalarına bağlı olarak. Yakın zamanda yeni bir arayüzle gelirse şaşırmam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.